Sennik Ślimaki - SennikOnline.pl

Sennik Ślimaki

Nasze interpretacje snu Ślimaki sprawdzają się w 50%

Znaczenie snu Ślimaki

  9 10
 • Interpretacja:

  polepszenie warunków życia

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Agnieszka 13 (Gość) 16 sierpnia 2014

  Pełno ślimaków

  Śniło mi się że po moim pokoju pełzało tysiące różnych ślimaków: jedne były ze skorupą drugie bez, trzecie były jakieś zielone , niektóre były długie lub duże a niektóre były malutkie. Co ten sen może oznaczać?

 2. Agnieszka 13 (Gość) 16 sierpnia 2014

  Pełno ślimaków

  Śniło mi się że po moim pokoju pełzało tysiące różnych ślimaków: jedne były ze skorupą drugie bez, trzecie były jakieś zielone , niektóre były długie lub duże a niektóre były malutkie. Co ten sen może oznaczać?

 3. Halusia 20 lipca 2013

  >Ślimaki

  Moja mama kupiła moim wnukom dwa ślimaki. Dzieci te ślimaczki wyprowadziły na spacer. Maciuś - młodszy wnuczek (1 roczek) niechcący nadepnął na jednego i zmiażdżył go. Mati (starszy - 8 lat) chciał go ratować, ale wszedł na drugiego i też go zmiażdżył. Na chodniku zostały dwie mokre plamy. Mati bez mojej wiedzy pobiegł do sklepu i kupił dwa nowe ślimaczki, ale takie malutkie. Trochę obawialiśmy się, że moja mama rozpozna, że to nie są te ślimaki.

 4. blurp 19 stycznia 2013

  Ślimak

  Widzę przez oszklone drzwi tarasowe, że na zewnątrz pełznie w moim kierunku gigantyczny, czerwony ślimak wyglądający jak długa poduszka z pierzastymi czułkami jak ćma. Nie bałam się go, był bardzo sympatyczny, chciałam go nakarmić ale nie miałam nic odpowiedniego. Popatrzył, popełznął wzdłuż drzwi do ogródka ale czułam, że będzie stałym mieszkańcem ogrodu.

 5. Nataluncik;p (Gość) 4 lutego 2012

  ślimaki

  Byłam na plaży i zbierałam muszelki w miskę, a potem położyłam je na mojej sofie(kanapie) i one jednak były w tych muszlach i zaczeły chodzić po całym pokoju, niektóre ze skorupką a niektóre bez.. Co to znaczyło?

 6. Kasandra 17 lutego 2011

  Ślimaki

  Pracuje w jakims hotelu, gdzieś nad plażą. Jest tam duzo ślimaków które spychane są przez wielki spych. Slimaki mówia i prosza o pomoc. Wiec próbuje je uratować wynoszac je do wody i sprzeciwiam się szefowi.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny