Sennik Śmierć - SennikOnline.pl
Sennik Śmierć

Sennik Śmierć

Nasze interpretacje snu Śmierć sprawdzają się w 65%

Znaczenie snu Śmierć

  9 10
 • Interpretacja:

  Kres pewnego okresu w życiu i zapowiedź zbliżających się istotnych zmian; podjęcie radykalnej decyzji

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 79% Nie 21%

 • Interpretacja: Łucji

  Śmierć - Sny o śmierci nigdy nie zapowiadają prawdziwej śmierci, przeważnie sygnalizują tylko, że trzeba w duszy zachować coś przy życiu, które inaczej obumarłoby. Jest to pomoc podświadomości w zmianie drogi życia i uniknięciu nad­chodzącego niebezpieczeństwa. Według C. G. Junga sen o śmierci kogoś bliskiego tłumaczy się jako uwolnienie od złączenia się z nim. Widok śmierci już zmarłych wskazuje na nierozerwalny związek z jednym z nich, na pragnienie naśladowania go w życiu, kierowaniu się jego podświado­mą radą, by w ten sposób do czegoś dojść. Sen może być także zakończeniem jakiegoś życiowego etapu. Własna śmierć widziana we śnie jest swego rodzaju procesem oczy­szczenia duszy, odrodzenia „ja", które musi się zmienić, by sprostać życiowej walce.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 66% Nie 34%

 • Interpretacja:

  Śmierć - widzieć: Smutne przeżycia.
  Śmierć, widzieć cudzą: Znajoma osoba przyniesie ci pocie­szającą wiadomość.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 59% Nie 41%

 • Interpretacja: Majusia

  Snilo mi sie ze tonoł moj chlopak poszla ratowac go moja mama i tez utonela . I ze nagle jak moj chlopak zmar bylam w ciazy

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 29% Nie 71%

 • Interpretacja: betka

  zmarła mama wybudziła się

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 20% Nie 80%

 • Interpretacja: mariusz

  Witam miałem sen w którym była wojna i zostałem w niej zabity przez faceta który do mnie strzelił z pistoletu

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 29% Nie 71%

 • Interpretacja:

  widzieć - długie życie

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 41% Nie 59%

 • Interpretacja: Neta

  Śniła mi się moja mama która nie żyje ze poszłam z nią do mojego chłopaka i ona rozmawiała w pokoju z mama mojego chłopaka a ja byłam w drugim pokoju i z chłopakiem zerkaliśmy o czym one rozmawiają i się z nas śmiały :) co to może znaczyć? ;)

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 22% Nie 78%

27 9

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Paula (Gość) 1 lutego 2015

  Nagrobek

  Gdy miałam ok 16 lat śniło mi się, że jestem na cmentarzu i przechodziłam koło mojego nagrobka i na nim oprócz mojego nazwiska było napisane 22 lata. Mam pytanie co może oznaczać ten sen ?

 2. apa (Gość) 24 stycznia 2015

  horror w domu

  Snilo mi sie ze ktos wszedl doopuszczonego domu w ktorym nikt nie mieszka z jakas mama poszlam tqm gdzie cos mnie kierowalo otworzylqm trumne q tam lezala nojej przyjaciilki siostra cioteczna chodze z nia do szkoly to juz trzeci sen w przeciagu 2 miesiecy ktory pokazuje mi twqrze osob ktore znqm i ktore umarlyostqtnio tez moja siostra ciotecznq mi sie snila jqk lezqla w trumnie a jeszcze jedna mialq juz swoj nagrobek ale zyla i w krotce miala umrzec

 3. andzia123 (Gość) 8 stycznia 2015

  smierc

  Śniło mi się ze mój tata się upił następnie chciał pobić swoją mamę potem wyszedł z domu i nikt się tym nie przejął moją mamą przez chwilę go pilnowala a później wróciła do domu i siedziała ze mną i rodzina nikt o nim nie myślał a ob wsiadł do samochodu i odjechał ją zaczęłam obwiniać o wszystko mamę po chwili okazało się ze nie żyje ale nikt się nie przejął pojawiła się moją siostra której nie mam ona płakała nie bylo wyznaczonej daty pogrzebu ja nie wierzyłam w to zw on nie żyje,ale bałam się ze nie będę miała za co żyć. bo on utrzymuje rodzinę nagle znalazlam list w którym było napisane,ze zostawil. mi pieniądze które mam przeznaczyć na prawo jazdy!

 4. alicjalada (Gość) 29 grudnia 2014

  śmierc

  śniła mi się mama zmarła w styczniu tego roku w moim snie podczas obrzędu pogrzebu mama się wybudziła wszyscy zebrani uciekli ja tylko z nia zostałam nosiłam ją na rękach dziwny to sen

 5. Ada (Gość) 5 września 2014

  Pogrzeb juz zmarłej matki

  Moja mama nie żyje od 16 lat, dzisiejszej nocy we śnie ponownie przeżyłam jej smierć i przygotowania do pogrzebu, smutek i zal. Po obudzeniu widziałam i pamiętałam treść Sen bił po mimo złego tematu spokojny

 6. goscc (Gość) 23 sierpnia 2014

  smierc

  Witam dziś snil mi się kolega który nie żyje od 2 lat, miał wypadek na motocyklu. Dziś mi sir snilo ze siedziałam ze znajomymi i chłopakiem koło drogi i jechał rozpędzony motycykl i nagle wbiegli dziecko on zaczął hamować nagle pojawiła się ciężarówka i wszyscy się zdezyli . My zaczęliśmy uciekać. Następnie uciekalam z moim chłopakiem przed policja bo numy mój chłopak spowodował jakimś cudem ten wypadek i płakałam ze pójdzie do więzienia. Następnie pokazany był jego pogrzeb który szedł przez rynek jakieś dzieci tancowaly ubrane na biało jak na Bożym ciele. Podszedł do mnie jego ojciec (rowniez zmarł również) i podarował mi krzyz . Co to ma być sen ?!

 7. pestka58 (Gość) 22 lipca 2014

  Smierć

  Dowiedziałam się od znajomej ,że bliska mi koleżanka ktora mieszka daleko zmarła.Bardzo mnie ta wiadomość zaskoczyła bo wiem ,że koleżanka choruje.

 8. Magda (Gość) 10 lipca 2014

  okropny sen

  Śniło mi się dzisiaj że widziałam wypadek samochody mojego chłopaka, ja byłam z dwiema koleżankami, facet z karetki powiedział że same musimy go zabrać, a że było to na trasie pod Buskiem nie wiedziałam gdzie znajduje się najbliższy szpital. W końcu ja postanowiłam iść sama do tego Busku Zdroju, moje koleżanki jechały samochodem, spotkaliśmy się na stacji benzynowej tam chciałam wezwać karetkę ale Mój Kochany już nie żył. Wiem brzmi to jak totalny chaos i surrealizm ale czułam tak mocno te wszystkie emocje, obudziłam się z krzykiem i łzami w oczach dopiero po kilku sekundach dotarło do mnie że to tylko koszmar.

 9. dodar (Gość) 13 marca 2014

  śmierć siostry

  To była bardzo dziw a śmierć. Tak jak by ktoś obwieścił mi, że Ona nie zyje. Stała przedemna i ja bardzo mocno przytulilam. Przez łzy jej mówiłam że bardzo ją kocham, że wszystko będzie dobrze. A ona była radosna taka jak zawsze jakby się cieszyła że umiera niczego się nie bała. Mówiłam jej też coś żeby się nie bała przejść na drugą stronę. Dziwne to było mialam uczucie jakbym przytulala jej ducha nie ciało. Resztę snu pamiętam jak za mgłą. Zaczęli się schodzić bliscy i inni ludzie więcej nie pamiętam. Co to znaczy? Żadne zmiany w moim życiu się nie zapowiadają a napewno nie na lepsze.

 10. izabeldesospel (Gość) 29 grudnia 2013

  widzialam jak maz umarl

  Lezal na kanapie i widzialam sam momet oddania ostatniego tchu...bylo to dla mnie straszne bolesne i szokujace smutne

 11. mmstr (Gość) 29 grudnia 2013

  Śmierć mamy.

  Przed godziną 8 rano śniło mi się że mój chłopak wyjeżdżał gdzieś. Miałam jechać z mamą na lotnisko pożegnać się z nim, ale mama nie chciała mnie tam zawieść. I wtedy pojechała do sklepu. Jak tylko zaczęła wyjeżdżać z uliczki w której mieszkaliśmy miała kłopoty z panowaniem nad samochodem. Potem przejechała przez rów wypełniony wodą i uderzyła w wielki mur. Samochód wybuchł. Pobiegłam tam. Mama leżała jeszcze żywa, ale była jakby przecięta w pół. Chciałam jej pomóc ale nie mogłam się ruszyć. Chciałam jej powiedzieć, że bardzo ją kocham ale nie mogłam się odezwać. Nie wiem co mamo tym myśleć . :'(

 12. Karolina0101 (Gość) 14 kwietnia 2013

  To było straszne.... To była gdzieś 4 rano dopiero słońce wschodziło i ja szłam taką dzielnią, coś jak manhatan i był koleś na dachu i ja na chwilę się zatrzymałam i na niego patrzałam on na mnie popatrzył i po prostu skoczył... Jeszcze lecąc przez chwilę patrzal mi w oczy

 13. odiamencik12 20 lutego 2013

  Śmierć mamy

  Śniło mi się , że zostałam poinformowana o śmierci mojej mamy. Wszyscy mi bardzo współczuli, miał odbyć się pogrzeb ale ja na niego nie potrafiłam pójść ponieważ czułam wielki smutek i tęsknotę.

 14. aaaaaaaaaaa (Gość) 29 stycznia 2013

  pogrzeb

  śnił mi się pogrzeb mojej nie żyjacej od 5 lat matki...fakt faktem mamy w snie nie widziałam ale czułam że to jej pogrzeb.

 15. mmmmmmm (Gość) 2 października 2012

  najgorszy jaki mialam w życiu

  ja chcę wiedzieć co oznacz jak moja mama staje się dziwna miała w ręku pistolet próbowałą mnie zastrzelić kulka walneła mnie w ramie nadal żyłam potem było fajnie aż nagle już nie pamiętam czem skoczyła na mnie z nożem wyrwałąm jej go i sama ją zadźgałąm(chyba nie będę spać prze następne 30 lat)

 16. mmmmmmm (Gość) 2 października 2012

  najgorszy jaki mialam w życiu

  ja chcę wiedzieć co oznacz jak moj mm staje się dziwnamiała w ręku pistolet próbowałą mnie zastrzelić kulka walneła mnie w ramie nadal żyłam potem było fajnie aż nagle już nie pamiętam skoczyła na mnie z nożem wyrwałąm jej go i sama ją zadźgałąm(chyba nie będę spać prze następne 30 lat)

 17. siwy1974 3 sierpnia 2012

  śmierć

  śniło mi się śmierć, zgon moje mamy która nie żyje już od wielu lat, była tam też moja siostra no zakład pracy którego nie chciałem powiadamiać o śmierci matki, następnie zaczeliśmy myśleć logicznie i przygotowywać pogrzeb, nie wiem dlaczego zaczynać mieliśmy od wsi rodzinnej matki

 18. Crimson 16 lipca 2012

  Własna śmierć

  Śniło mi się, że umarłam.
  Nie pamiętam w jaki sposób ale wiem, że upadłam na ziemię. Wiedziałam, że umieram. Zaczęłam płakać i bać się, że po śmierci trafię w złe miejsce. Zaczęłam się modlić ale kiedy byłam w połowie modlitwy umarłam. Wcześniej wszystko widziałam z góry, jak na filmie, ale po śmierci zrobiło się czarno.
  Kiedy się obudziłam myślałam, że nie żyję i bałam się otworzyć oczy.
  Co to wszystko może znaczyć?

 19. Weronika (Gość) 21 kwietnia 2012

  śmierć taty

  Ostatnio śniło mi się , że zegnam się z moim tatą , ze siedzi na krześle w swoim pokoju a przed nim moje dwie starsze siostry chcą go porazić śmiertelnie prądem na taty własne życzenie ( może się to wiąrze z tym ze tato ma raka płuc i mówi ze czuje sie coraz gorzej ) no i ja chciałam wyjść , przy drzwiach sie rozpłakałam i krzyknęłam " stop " podeszłam do taty i powiedziałam " kocham cie tato , nie zostawiaj mnie " tatuś mnie przytulił i powiedział ze też mnie kocha , przytuliłam go mocniej .. i się obudziłam , dzisiaj zaś siostra zadzwoniła ze szpitala od taty do domu i powiedziała ze z tatą gorzej i żebyśmy sie na wszelki wypadek pożegnali .. proszę powiedzcie mi o co chodziło z tym snem .. mam tylko 15 lat , dwa lata temu umarła mi mama ;< jestem przywiązana do taty , nie zniosę jego śmierci ;

 20. madi15 (Gość) 21 kwietnia 2012

  Śniło mi się że moja mama ma raka, że wypadły jej wszystkie włosy. I umarła, zostałam z tatą i dwiema młodszymi siostrami. Później w śnie widziałam,ale niedokładnie, że mój tata też ubiera. Nie wiem na co. Pomocy co mam o tym myśleć, czy to zły znak? Potrzebuję pomocy.

 21. pomarańcza (Gość) 17 kwietnia 2012

  nie wiem o co chodzi

  snilo mi sie ze jedziemy autem z moim chłopakiem i nage zabrakło drogi i spadlismy w jakąś przepasc ...mu nic się nie stało ale ja zginęłam,widzialam tylko białe swiatło i po chwili ogarnął mnie spokój ...powiedzialam do niego (śmierć jest łatwa) moj chłopak rozmawial ze mna normalnie wszyscy mnie widzieli i tez rozmawialismy ale nie liczyli sie juz z moim zdaniem,potem widzialam jak moj chlopak wyznaje milosc innej i mowi ze mnie tylko kocha ale skoro i tak nie zyję.... kochani napiszcie cos o tym ... az mnie ciarki przechodza

 22. anecia24 (Gość) 12 kwietnia 2012

  koszmar

  śniło mi się że ide ciemnym lasem na ziemi lezy małe dziecko nagie zawinięte tylko w pieluszkę,idąc dalej oczywiscie z kims obok z jakims kolegą który robił reportaż do gazety,zauważamy 2 dziewczyny za siatką odgradzającą nas od nich,idziemy dalej a tam nagle robi sie ciemno...i stoi obok jakaś chatka pukamy tam a kobieta natychmiast każe nam wchodzić do środka zamyka dzwi i mówi ONI ZARAZ TU PRZYJDĄ!!!!wchodzimy do środka i słyszymy ze tam ktos morduje ludzi!!!i po 5 minutach cos atakuje domek okazuje sie że to są zombie!!!!zabijają ludzi a duszę ich biora do niewoli potrafia zatrzymać czas i przetrącaja ludziom głowy.W tym śnie widziałam jak zombie dosłownie wyrywa z człowieka pół głowy!!!bałam sie jak cholera!!!najgorsze to było to że ja czułam jakby to sie działo naprawdę w realnym życiu...

 23. tess (Gość) 6 kwietnia 2012

  smierc ukochanego

  snilo mi sie spalam z moim chlopakiem w naszej sypialni i w nocy ktos przyszedl i pchnal go nozem 2 razy pozniej widzialam sie chodzaca po domu nie wiedzaca co ze soba zrobic, weszlam do pokoju goscinnego prowadzac mojego syna za reke. oboje bylismy ubrani na czarno a twarz mojego synka byla bez wyrazu. pozniej juz bez mojego syna siedzialam na podlodze obok mojej kuchni plakalam i slyszalam jak moja sasiadka z siostra mojego chlopaka rozmawialy i mowily "ktos mosi z nia porozmawiac" a ja mowilam do siebie ze nie chce wrocic do pl lecz chce chce zostac w domu ktory byl moim domem i mojego chlopaka naszym.. pirewszy raz mialam taki realistyczny sen obudzil mnie moj chlopak bo plakalam a raczej wylam ze smutku,zalu i zaloby.. nie umialam sie dobudzic wszystko bylo takie realistyczne i tak bardzo bolalo..

 24. TylkoxjaX (Gość) 20 marca 2012

  Śniło mi się że widziałam zdjęcie którego wogóle nie mam z zmarłym tatą ..O Co w tym chodzi?

 25. lili (Gość) 17 marca 2012

  śmierć męza

  Witam,widziałam w snie jak umiera moj mąż,smierc szybka i nagla,mialam z nim chwile kontaktu juz po smierci,,,co to oznacza

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny