Sennik Sowy - SennikOnline.pl

Sennik Sowy

Nasze interpretacje snu sowy sprawdzają się w 63%

Znaczenie snu sowy

  7 10
 • Interpretacja:

  Sowy - Nie mają nic wspólnego z pohukującymi sówkami, zapo­wiadającymi bliską śmierć lub nieszczęście. Są to ptaki nocy, z której ciemności pewne rzeczy wyłaniają się schematycz­nie. Tłumaczy się to jako wszystko, co popędliwe w człowie­ku, co odbiera spokój i duchową równowagę, których po­szukuje się dla siebie w świecie pełnym wrogich ciemności.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 71% Nie 29%

 • Interpretacja:

  słyszeć - zmartwienie , choroba

  widzieć - nieprzyjemna wizyta

  latające - unikniesz niebezpieczeństwa

  na dachu - dowiesz się o śmierci

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 0% Nie 100%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. gosiaM (Gość) 13 czerwca 2015

  dziobneła mnie sowa

  Byłam w lesie, było popołudnie, świeciło słonce, przyglądałam się małej pandzie która bawiła się z łaciatym szczeniakiem, robiłam zdjecia, zachwycił mnie widok lasu, nagle w kadr wleciała mi duża, sowa miałą kolor hmm...''budyniowy'' zrobiłam jej zdjęcie z bliska, ale ta zatrzymała sie na mnie i chwyciła dziobem za mój palec, nie bolało, odłożyłam aparat, ściagnełam jej dziube z palca i wypusciłam. Znaczenie pandy i psiaka jakoś sobie zinterpretowalam ale ta sowa ?? ?

 2. truskawka123 4 maja 2013

  poród i sowy

  Śniło mi się , ze rodzę w pokoju . Byla przy mnie moja rodzina. Meczylam się bardzo długo i nic . Poczułam potrzebę pujscia do łazienki. W drodze do łazienki urodziłam dziecko . Potem dziecko i porod znikły . Byłam w pokoju , a na komodzie małe sówki . Po małe sowy , przyszla duża sowa . Bałam się, sowa zabrała sówki .

 3. amelka811 22 czerwca 2012

  sowy

  dwie sowy piekne biale na drzewie jedna mlodsza druga starsza mlodsz przyleciala do mnie i tulila sie zmienila sie w mezszczyzne. nastepnego dnia tego same snu ta sama mloda sowa zmienila sie w psa wilka ale juz nie tulila sie do mnie.

 4. szkatułka (Gość) 11 września 2011

  'dzikie' sowy

  Śniło mi się że leżałam w swoim łóżku i patrzyłam w gwiazdy. Obok był kolega - Krzysiek, który opowiadał, że Piotrek jest gejem i ma do niego uraz. Nagle moje "łóżko" przenosi się na zewnątrz. Poduszki leżą na trawie. Patrzę w niebo, podniosłam się i na tle drzew widzę, że coś lata i świecą się dwie lampki. Za chwilę okazało się, że są to sowy. Zahuczałam na dłoniach i nagle dwie wielkie sowy przyleciały obok mnie. Jedna z nich wylądowała przed poduszką i starała się na niej ułożyć do snu haha zaczęłam ją odganiać ale ona za nic nie chciała ustąpić. W dodatku te sowy były ogromne i czuć było od nich wrogość, nie były one przyjaźnie nastawione do człowieka. W końcu złapałam tę sowę za szyję chcąc ją wyrzucić z mojego łóżka a ta nagle wyciągnęła swoje pazury i poraniła mi ręce. Nie było krwi ale strasznie bolało :/ co za sen

 5. tirioni 4 lipca 2011

  Wielka, brązowa sowa

  Fragment snu: sceneria bardzo jasna, przepełniona słońcem, żywa zieleń roślin dookoła, "akcja" dzieje się na tratewce na wodzie. Jestem tam z kilkoma bliskimi osobami, nagle nadlatuje wielka, jasnobrązowa sowa (kolor jaskrawy jak wszystko wokół). Tutaj zaczyna się absurd typowy dla moich snów - sowa zaczyna wypluwać w naszą stronę coś w rodzaju pestek, pluje 3 razy. Jej intencje (jakkolwiek to brzmi) wydają mi się wrogie. Osoba obok mnie wyciąga rękę, sowa siada na niej; ja próbuję zrobić to samo, sowa znowu pluje - w moją stronę. Mówi do mnie w myślach, telepatycznie, coś o przyjacielskich intencjach, że niby to plucie to taka koleżeńska zaczepka (absurd :D ) chyba już prawie i mnie siada na ręce, ale w tym momencie sen urywa się, bo zostaję obudzona. Rano nasuwa się tylko jedno pytanie: o co chodzi? o_O Rzadko miewam symboliczne sny, ale ta sowa naprawdę pojawiła się znikąd (brak pierwowzoru w rzeczywistości) i w bardzo wyrazisty sposób. I chyba W ŻYCIU nie śniła mi się sowa.

 6. dagi (Gość) 16 marca 2011

  smierc czarownicy sowy i zdrada

  nauczała mnie i mojego narzeczonego czarownica po pewnym czasie uwiodła go a on mnie z nią zdradził.pózniej okazało się że został rzucony na niego czar postanowiliśmy ja zabić po zbrodni spaliliśmy jej twarz i porzuciliśmy ciało w piwnicy jak się okazało jej ciała pilnowała sowa którą z czasem musiałam tez zabić bo chciała wyjawić naszą tajemnicę została spalona

 7. lesnakita1 (Gość) 9 lutego 2011

  sowa

  jechałam na rowerze z kimś bardzo szybko a nade mną leciała ogromna biała sowa. Jej skrzydła rozpostarte były nade mną.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny