Sennik Spadanie - SennikOnline.pl

Sennik Spadanie

Nasze interpretacje snu spadanie sprawdzają się w 48%

Znaczenie snu spadanie

  10 10
 • Interpretacja:

  Spadanie - Według Freuda sny kobiet o spadaniu mają przeważnie znaczenie czysto seksualne (są wówczas „upadłymi" kobietami). Wskazują na wewnętrzne zahamowania, na trud­ności w stosunkach międzyludzkich. Czasami może to też być wyniosłość przed upadkiem. Spadanie w bezdenną otchłań oznacza trudności we własnym środowisku. Śniący może pozwolić sobie na upadek i nie musi się trzymać tylko ze względu na innych. We śnie występuje często spa­danie połączone z lataniem.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 54% Nie 46%

 • Interpretacja:

  zgadzam się z tą interpretacją

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 39% Nie 61%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. dana (Gość) 28 stycznia 2014

  62

  Siedzialam z mezem na skale i podziwialismy piekna plaze. Nagle maz sie odwrocil i dwoma susami juz byl na gorza a ja balam sie ze nie dam rady sama wejsc..on jednak posliznal sie i zwiniety jak embrion zaczal spadac i spadac..przed tym spadaniem widdziam jego ironiczny usmiech ze on wszedl a ja nie dam rady..czulam zdziwienie i strach..gdy spadal czulam okropny lek

 2. nie waznw (Gość) 8 stycznia 2014

  spadanie

  Od jakiegoś czasu mam dziwne sny. Każdy sen hjest inny ale mają jedną wspl. Cechę, a mianowicie długi na 6m mur i 2m szer. Za kadym ruychem na tym murze, lekko sie przekrzywia, potem uświadomiłem sobie, że to sen i wieża zaczyna się walić na pol a ja spokojnie skacze, i wtedy się kończy :)

 3. Motylem_jestem7 13 lutego 2013

  Widzieć spadanie

  Byłam na rollercoasterze, zobaczyłam, że ktoś zaczął z niego spadać, na ziemi wszyscy się rozstąpili, tylko jeden człowiek został i złapał i uratował tę osobę.

 4. nicona004x1 29 października 2012

  spadanie

  jak bylam mlodsza bardzo czesto snilo mi sie ze spadalam ze stolu nic sie nie balam a nawet bylo to dla mnie przyjemne . przewaznie stwalam na krawedzi stolu z otwartymi oczyma lecialam do przodu prosto na ziemie nic mnie to nie bolalo . teraz mam 14 lat i nie moge dac sobie spokoju o co chodzilo w tym snie

 5. mzmzmz (Gość) 14 sierpnia 2012

  spadanie

  spadam w przepaść to jest okropne przed samym upadkiem się budzę , i dziekóję że zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

 6. loska1981 18 lipca 2011

  spadanie

  byłam z moja dziewczyna w górach szla przede mną po chwili osunęła się z kamieniami i zginęła

 7. xblackmaryx 13 czerwca 2011

  spadanie

  śniło mi się, ze szłam po jakiś skałach z moją młodszą siostrą i jej koleżanką.wokół tej skały była woda. czysta najprawdopodobniej. najpierw szła ta koleżanka, potem ja, a za mną moja siostra. ja trzymałam w dłoniach plecak i poduszkę. ta koleżanka spadła. a ja wiedziałam już, że ja tez nie przejdę dalej. spadła mi poduszka i plecak. więc postanowiłam skoczyć. i kiedy tak spadałam uświadomiłam sobie, ze nie powiedziałam siostrze żeby się nie ruszała z miejsca, bo ktoś ją może uratować. i się obudziłam.

 8. p...k (Gość) 13 kwietnia 2011

  restart

  Śniło mi się, że razem z najlepsza kumpelą z liceum (z którą zresztą mam ciągle kontakt, a obie obecnie studiujemy) uczestniczyłam w jakimś kursie i ona w pewnym momencie powiedziała mi, iż niedaleko są nasi wspólni znajomi z liceum. Ja się przestraszyłam i nie chcąc ich spotkać zaczęłam biec - przebiegłam przez kamienną bramę i dalej trasa przechodziła wzdłuż wysokich stromych kamiennych schodów. Schody przypominały takie żywcem wyjęte z prymitywnych starożytnych budowli otoczonych gęstym lasem. Zeskakiwałam co jeden stopień i każdy kolejny był coraz wyższy, aż w końcu poczułam, że spadam. Spadając zawołałam do koleżanki, że tak nie może się skończyć i w myślach "przewinęłam taśmę" i zaczęłam schodzić od nowa obiecując sobie, że będę bardziej uważna.

 9. kocurek04 (Gość) 19 marca 2011

  Dziecko spadło z dachu

  sen- byłam z męzem, teściem i synkiem na budowie (naszego domu), wszyscy znajdowaliśmy sie na dachu tego domu, własciwie to mężczyźni byli na drabinach a ja z synkiem na dachu i w pewnym momencie widzialam jak moj synek spadł z tego dachu. widziałam go leżącego na ziemi z otwartymi oczami, ale nie ruszał się. i nikt mu nie pomógł, to był jakis paraliż. w tym momencie obudziłam się.

  troche pokrecony ten sen, nie moge sobie wytłumaczyc skąd to wszystko, czemu ja i dziecko bylismy na tej budowie, dlaczego akurat na dachu. w rzeczywistości faktycznie budujemy dom, ale ja z dzieckiem nawet tam nie jeździmy.

 10. ania93 11 lutego 2011

  bardzo często śnią mi się katastrofy lotnicze ja nie jestem w środku samolotu ale przeważnie spada on gdzieś w moim pobliżu wybucha a mi nic się nie dzieje

 11. niewyspana (Gość) 3 lutego 2011

  samobójstwo

  śniło mi się że moja koleżanka chcąc popełnic samobójstwo weszła na dach bloku, miała ze sobą bardzo małe dziecko- niemowlę. siedziała tam troche, a później zrzuciła dziecko i sama skoczyła za nim. Ja obserwowałam to z dołu.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny