Sennik Spowiedź - SennikOnline.pl

Sennik Spowiedź

Nasze interpretacje snu spowiedź sprawdzają się w 92%

Znaczenie snu spowiedź

  8 10
 • Interpretacja:

  Spowiedź - Spowiedź to oznaka czegoś, co gnębi duszę śniącego, co jest przemilczane.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 91% Nie 9%

 • Interpretacja:

  Szczęście, spokój serca; Ty się - w niedalekiej przyszłości zmienisz mieszkanie lub zatrudnienie; Słuchać - nie dawaj okazji do obmowy. Patrz też --> Oczyszczenie.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 92% Nie 8%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. ewa (Gość) 26 lipca 2014

  sen o spowiedzi

  Byłam w kościele z dzieciństwa.. Przy konfesjonale było dużo osób.. Kiedy podeszłam do spowiedzi.. ludzie zrobili mi miejsce.. Zostałam sama ze spowiednikiem...przeraziłam się, gdyż w kościele zrobiło się pusto.. wszyscy zniknęli...nie mogłam wypowiedzieć słowa..to było przerażające.. wielki kościół i ja sama ze spowiednikiem...

 2. senna (Gość) 27 marca 2013

  SPOWIEDŹ

  Śniło mi się, że się spowiadałam. Gdy wypowiadałam moje grzechy, ksiądz nie mógł już ich słuchać i wyszedł z konfesjonału, ale zastąpiła go jakaś kobieta. Nie mogła słuchać dłużej moich grzechów, wyszła i zaczęła krzyczeć na cały Kościół. Potem wstałam, a gdy szłam do ławki wszyscy sie na mnie patrzyli i się obudziłam..

 3. Adula (Gość) 24 stycznia 2012

  Spowiedź i Chrzest

  W ostatniej chwili tusz przed mszą koleżanka poprosiła mnie i mojego chłopaka żebyśmy zostali rodzicami chrzestnymi dla ich córki. Nie mieliśmy wyjścia bo już nie było czasu szukać kogo innego. Mój chłopak zgodził się bez problemu ja jednak z wielkim bólem. Gdy weszliśmy do kościoła uświadomiłam sobie że ani ja ani mój chłopak nie byliśmy u spowiedzi. On jednak machną rekom i poszedł pod ołtarz. Ja zaczęłam rozglądać się za konfesjonałem i zauważyłam tylko jeden gdzie było pełno ludzi więc szukałam dalej. I nagle stanęłam na środku a kościoły zaczęły się mnożyć dookoła mnie. to mnie zaczęło przytłaczać ze wszystkich stron i nagle się obudziłam...

 4. Ta.z.Grudnia 19 sierpnia 2011

  Spowiedź

  Czekałam na swoją kolej by się spowiadać,W końcu przyszła moja kolej.Powiedziałam księdzu nie pamiętam jak się spowiada , a on powiedział nic nie szkodzi z uśmiechem na twarzy.Spowiadałam się ze swych grzechów i jakiś mężczyzna mi przeszkodził.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny