Sennik Spóźnianie się na środek transportu - SennikOnline.pl

Sennik Spóźnianie się na środek transportu

Nasze interpretacje snu spóźnianie się na środek transportu sprawdzają się w 82%

Znaczenie snu spóźnianie się na środek transportu

  10 10
 • Interpretacja:

  Spóźnianie się na środek transportu - Spóźnienie się na samolot, autobus, statek, pociąg itd. jest czę­stym wątkiem w snach frustracyjnych. Zazwyczaj wyobraża uczucie przegapienia okazji, zwłaszcza z powodu zwlekania z podjęciem decyzji. Symbolizuje ten dokuczliwy wewnętrzny głos, który mówi: „Trzeba było..."' albo „Mogłem...".
  Spóźnienie się na środek lokomocji może także symbolizo­wać brak przygotowania, brak organizacji lub słabe poczucie własnej godności.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 82% Nie 18%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Natusska (Gość) 26 stycznia 2016

  Zagubione dziecko

  Pojechałam na jakieś wydarzenie (nawet nie wiem jakie) na obiekt typu Torwar. Miejsce nie przypominało ani trochę Torwaru, szczególnie od zewnątrz, gdzie wyglądało jak wejście na bazar ze stojącymi na środku dwoma przystankami dla autobusów (wnioskuję, że była to pętla autobusowa). Sen pamiętam od momentu, w którym wychodzę z wspomnianego obiektu, ale ku mojemu zaskoczeniu nie wychodzę sama, tylko z dwójką o wiele młodszych chłopców (na oko mniej niż 10 lat). Wzrostem sięgają mi pod pachę. Sprawdziłam kiedy mam autobus do domu i okazało się, że przed chwilą odjechał. We śnie na moim zegarku widniała godzina 11 przed południem, a następny autobus, którym mogłam pojechać miał być dopiero o 18 (i w tym miejscu się zatrzymam, ponieważ gdy tylko podniosłam wzrok znad telefonu, na którym miałam rozkład, okazało się, że nie ma jednego z chłopców, z którymi opuściłam obiekt). Rozpaczliwie szukałam środka transportu, ale ani mama ani tata nie potrafili znaleźć czasu żeby mnie stamtąd zabrać. Nie kojarzyłam w ogóle okolicy, nie miałam zielonego pojęcia gdzie jestem, czułam się bezsilna. Nie miałam nawet pieniędzy na taksówkę, więc nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić, szukałam punktu orientacyjnego ale na próżno. W trakcie tego wszystkiego chłopiec, który ze mną został cały czas się do mnie tulił, tak jak się tuli dziecko do rodzica i zadawał mi dziwne pytania dotyczące relacji z innymi dziewczynami (?). Nie rozumiem czemu, ale wiedziałam, że nie mogę go zostawić tam samego, a jednocześnie sama nie miałam pojęcia co zrobić. Udałam się razem z nim z powrotem na wspomniany obiekt, ponieważ na dworze było bardzo zimno. Wchodząc do środka sen zakończył się niczym typowy film przeznaczony dla dzieci w wieku 7-10 lat emitowanych na Disney Channel, tzn. widok oddalający się od akcji, pokazuje niebo, ekran powoli gaśnie i lektor dodaje parę słów na koniec. Mój lektor posługiwał się językiem angielskim i zakończył zdaniem "Wróciła do domu.".

 2. senna (Gość) 6 października 2014

  spóźnienie

  Mam wyjechać autobusem za granicę. Drugi autobus, którym miałam się dostać na tamten odjeżdża mi sprzed nosa i zostaję na przystanku z wielkimi walizkami. Nie mogę się dostać na autobus którym miałam jechać za granicę. Straciłam szansę na wyjazd i nie odzyskam pieniędzy z biletu.

 3. maugoshata 9 lutego 2011

  Spóźniam się

  Jestem w trakcie pakowania walizek, ktoś z mojej rodziny już czeka, aby mnie odwieźć na lotnisko, a ja ciągle mam jeszcze wiele ważnych rzeczy do zapakowania, ciągle nie jestem jeszcze gotowa. Patrzę na zegarek, została tylko godzina do odlotu, nie zdążę!

 4. pchelka57 2 stycznia 2011

  marzenie

  Kupiłam sobie kota bengalskiego o którym zawsze marzyłam (i kiedyś to się stanie). W domu pozostałe koty zaakceptowały nowego. Mój ojciec wrzucał kotom przysmaki do piecyka po które wchodziły.Nowy kot wszedł po smakołyk i tam został. Ojciec wtedy włączył go aby kotu zrobiło się cieplej. Niestety mój kotek, którego kupiłam za 3 tysiące złotych, usmażył się. Byłam zrozpaczona.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny