Sennik Stado (zwierząt) - SennikOnline.pl

Sennik Stado (zwierząt)

Nasze interpretacje snu stado (zwierząt) sprawdzają się w 50%

Znaczenie snu stado (zwierząt)

  8 10
 • Interpretacja:

  Niespełnione życzenia; Hodować - szczęśliwa przyszłość.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Manila 19 sierpnia 2013

  stado wilków

  stałam na opuszczonym polu. Z dala widać było stado wilków którzy mieli ochotę mnie gonić. Nagle złapałam jednego wilka na ręce i zaczęłam go głaskać. Nie wiem w jaki sposób to się stało bo tu sen się skończył.

 2. Harry2231 14 sierpnia 2011

  kłótnie i zwierzęta

  Miałam dziwny sen. W pierwszym śniło mi się że przyjaciółka zaprosiła mnie do siebie na noc. Kiedy byłam u niej rozmawiałam z jej mamą i wtedy podeszła przyjaciółka, aby zakomunikować nam coś bardzo ważnego. Otóż powiedziała nam że straciła dziewictwo dwa miesiące temu z przypadkowym chłopcem, a obecnie sypia z jej dobrym znajomym. Jej mama była zachwycona, a ja nie mogłam w to uwierzyć. Powiedziałam że wracam do domu. Jej mama praktycznie mnie z niego wyrzuciła. Wyszłam z wielką torbą i stałam w progu drzwi wejściowych. Padało, więc nie mogłam wracać na rowerze. Było późno i ludzie jeszcze wracali z Woodstocku i próbowali mnie zgwałcić i okraść Wtedy wezwałam policje. Kiedy przyjechali chcieli mnie zabrać na posterunek,. Ale na całe szczęście trafiłam bezpiecznie do domu. Co to może znaczyć?

  Drugi sen dotyczył zwierząt. Znajdowałam się w schronisku dla zwierząt, i szukałam Tam mojego psa rasy Husky. Pani zaprowadziła mnie tam gdzie te wszystkie psiaki przebywają, i widziałam je zamknięte w kojcach. Potem wyszłyśmy na zewnątrz gdzie te pieski biegały i się bawiły. Znalazłam pięknego białego Husky, więc powiedziałam imię mojego pieska, chciałam sprawdzić czy zareaguje. i zareagowała dała się pogłaskać i się obudziłam.
  To były najdziwniejsze sny w moim życiu. Jak mam je interpretować ??

 3. bella111 (Gość) 28 lipca 2011

  utonieńcie zwierząt

  był to sen o tak jagby wielkim zoo dla różnych zwierząt na wodzie w pewnym momecie woda zostaje zatróta i wszystko zaczyna tonąć zwierzęta umierają w klatkach a ja to widze i nic nie moge zrobić gdy po wielkich prubach ucieczki z podwodnej klatki udaje sie uratować zoo ale wszystkie zwierzęta nie żyją to było okropne.

 4. natka (Gość) 8 lipca 2011

  robic zdjęcia

  we śnie robiłam sobie zdjęcia w towarzystwie Taty i siostry.Chyba w jakimś dziecięcym przebraniu bo głosno się śmiałam

 5. natka (Gość) 8 lipca 2011

  stado

  przypadkowo znalazłam się wśród stada czarnych wielkich dzików ,niedżwiedzi i bałam się poruszyć bo nie chciałam żeby mnie zobaczyły

 6. lena (Gość) 3 lipca 2011

  schronisko dla zwierząt

  Snilo mi sie ze przyszla tesciowa chce w 1 moim pokoju zrobic schronisko dla zwierzat by zarobic pieniadze na tym,ale sie nie zgodzilam zeby smierdzialo mi w domu

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny