Sennik Starzec - SennikOnline.pl

Sennik Starzec

Nasze interpretacje snu starzec sprawdzają się w 42%

Znaczenie snu starzec

  10 10
 • Interpretacja:

  stałość w interesach

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja:

  Starzec - Śmiertelność albo upływ czasu. Pojawienie się archetypicznego starca we śnie może posłużyć za bodziec do czynu lub podjęcia decyzji. Przesłanie mówi, że czas ucieka, a śmierć jest coraz bliżej.
  Starzec z klepsydrą i kosą jest archetypicznym przedstawie­niem śmierci i może odnosić się do jakiegoś okresu w życiu, który zbliża się do końca.
  Na płaszczyźnie życia codziennego starzec we śnie może re­prezentować realną osobę. Może symbolizować postawy lub obawy śniącego odnośnie do starzenia się albo cechy (dobre lub złe), jakie kojarzy się ze starością na przykład fizyczne nie­dołęstwo, choroby, mądrość, przenikliwość itd.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 43% Nie 57%

 • Interpretacja:

  Pogorszenie się stanu zdrowia lub stałość w interesach lub mądrość i poważanie u ludzi; Gdy kobieta prosi o jego rękę - otrzymasz niespodziewanie większą sumę pieniędzy lub osiągniesz to o co, od dłuższego czasu zabiegałeś; Dla niezamężnej lub wdowy - wyjdziesz za mąż za dzielnego lub zamożnego mężczyznę; Pochylony - ogólnie stosunki się poprawiły; Jesteś bardzo stary - zdobędziesz ogólne uznanie; Szybko biegnący - choroba lub jakieś nagłe nieszczęście; Z klepsydrą - jakaś faza Twojego życia zbliża się do końca.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 33% Nie 67%

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny