Sennik Stłuczki - SennikOnline.pl

Sennik Stłuczki

Nasze interpretacje snu stłuczki sprawdzają się w 0%

Znaczenie snu stłuczki

  9 10
 • Interpretacja:

  Stłuczki - Nie zawsze przynoszą- szczęście (zob.: szkło, porcelana i inne przedmioty z kruchych tworzyw). Stłuczone szkło to wezwanie do bycia ostrożnym w najbliższej przyszło­ści. Stłuczona porcelana rysuje naszą przyszłość korzyst­niej.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 0% Nie 100%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. PawelM 13 lipca 2011

  Stłuczka

  Jechałem dość szybko służbowym autem. Przy wjeździe na parking stały dwa auta i gdy pomiędzy nimi przejeżdżałem jedno z nich (terenowe) zaczęło cofać. Odbiłem szybko w prawo, lecz i tak je zahaczyłem (odbiłem się od niego). W konsekwencji w lewej tylnej części powstało lekkie wgniecenie i odcisk jego rejestracji. Kierowca wyszedł i chciał mi za to zapłacić. Ja natomiast martwiłem się co powiem szefowi.

 2. panikredka 18 maja 2011

  stłuczka

  Kilka dni temu snilo mi sie ze jechalam z moja siostra i szwagrem autem,nagle on chyba chcial zaboksowac kolami i stracil panowanie nad kierownica,mimo ze siedzialam w srodku,widzialam ze auto bardzo szybko jedzie do tylu i na koncu udeza w inne auto,strasznie balam sie o moja corke,nic nikomu sie nie stalo,oni zostali czekajac na policje a ja pobieglam na autobus.Na petli autobusowej zobaczylam zandarmerie?chodzili parami,mezczyzna z kobieta, jedni stali na przystanku na ktorym stalam spytalam ich o godzine byla 5 i nagle mowie do tej kobiety ze ja znam ze szkoly,ale ona mnie nie poznala,co moze oznaczac moj sen?

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny