Sennik Stół - SennikOnline.pl

Sennik Stół

Nasze interpretacje snu stół sprawdzają się w 85%

Znaczenie snu stół

  8 10
 • Interpretacja:

  Stół - marmurowy: Należy być skromniejszym.
  Stół, nakryty: Mądre życie, dostatnia starość.
  Stół, pusty: Nieprzyjemności w miejscu pracy.
  Stoł, siedzieć przy nim: Zaproszą cię do znaczącego towarzystwa.
  Stół, zbierać z niego: Utracisz korzystny zarobek.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 85% Nie 15%

 • Interpretacja:

  Stół - Już dla dawnych Egipcjan nakryty stół oznaczał przybycie gości, których należy dobrze przyjąć. Przy pustym stole go­ście się nudzą. Sprzątanie we śnie ze stołu zapowiada lek­ką chorobę w domu. Stół nakryty białym obrusem jest ozna­ką dobrego prowadzenia gospodarstwa domowego obe­cnie lub w przyszłości. Brudny obrus jest dowodem czegoś przeciwnego.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 86% Nie 14%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Iwunia_86 (Gość) 6 stycznia 2011

  mnożące się stoły, wesele, kosmita

  Drugi sen tej nocy (a raczej pierwszy) był o kosmitach....I właśnie go sobie przypomniałam... Nie cierpię takich filmów wiec ich nie oglądam - więc nie mam pojęcia dlaczego mi się nagle coś takiego przyśniło... Widziałam ślub mojej sąsiadki (jest panną o rok starszą ode mnie). Widziałam gości i szkotów wśród tych gości (pomyślała złośliwie, że jak nie znalazła idioty w Polsce to poszukała jakiegoś naiwniaka w Szkocji). Wszystko działo się na podwórku. Był ładny słoneczny dzień. Zaczęłam liczyć te stoły za którymi siedzieli goście weselni (białe obrusy nakryte zastawą) i było ich mało bo powiedziałam coś, że z 47 gości ma tylko... i nagle to stoły zaczęły się mnożyć... (nakryte ale bez gości). Było ich wszędzie pełno... Cała łąka stołów. Potem znalazłam się sama na łące tylko że pełnej fioletowych i białych kwiatów po pas jak łany zboża. Prześliczny widok. Znalazłam się koło mojego strumyka (a raczej kiedyś nim był nim sąsiad go zasypał i zrobił z tego rurociąg) ale we śnie był piękniejszy niż był kiedyś w rzeczywistości. I wtedy znowu pojawił się jakiś szkot w kilcie. I chyba on zaczął się zmieniać w ufoludka (Pamiętam dokładnie taką trójkątną twarz i wielkie oczy). Powiedział mi coś w rodzaju, że są już na Ziemi i do roku czasu wszyscy się już o tym dowiedzą / przekonają. Ja się obudziłam przerażona...

 2. kw (Gość) 16 grudnia 2010

  odwrócenie

  serce przebite strzałą, amor, schody, i ksiądz na schodach, mina zawiedzenia,oddalenie się od Boga.

 3. kw (Gość) 16 grudnia 2010

  wieczerza

  stół drewniany przy nim ksiądz, ja i inne osoby. czułam jakby odrzucenie,odseparowanie, jakbym zdradziła kogoś tak na mnie patrzyli.

 4. gwiazdka (Gość) 8 grudnia 2010

  sen...

  Śniła mi się dzisiaj komunia mojego młodszego brata która była już jakies 9 lat temu podczas tej komuni widziałam twarze rodziny której juz dawno nie widzialam jak i również twarz mojego brata ale w weiku kiedy brał komunie. Widziałam również za stołem podczas komuni twarz swojej mamy która nie żyje i trzymalam ją za rękę . Później z komuni znalazłam się nagle w parku gdzie opłakiwałam śmierć swojego obecnego chłopaka lecz pocieszała mnie moja babcia która mówiła że wszystko będzie dobrze Warto wspomnieć że moja babcia też nie żyje w rzeczywistości.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny