Sennik Stopa - SennikOnline.pl

Sennik Stopa

Nasze interpretacje snu stopa sprawdzają się w 25%

Znaczenie snu stopa

  8 10
 • Interpretacja:

  Stopa - W psychoanalizie ma znaczenie falliczno-seksualne. Stopa pokazuje stanowisko śniącego, dalszy marsz drogą życia w sensie dobrym lub złym. Widzieć się bez stóp lub nóg oznacza utratę gruntu pod nogami lub realnego podejścia do życia.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 25% Nie 75%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Benny (Gość) 17 września 2012

  DBPMdzYyMsTMmasS

  Co do przypadkf3w i pozrinoe błahych decyzji typu, gdzie zjeść obiad . Zgadzam się z Tobą Beata, że nie ma przypadkf3w Poniżej wklejam tekst, ktf3ry wczoraj znalazłam..:Lessons from 9/11, the annoying little things:•As you might know, the head of a major company survived the tragedy of “9/11” in New York because his son started kindergarten.•Another fellow was alive because it was his turn to bring donuts.•One woman was late because her alarm clock didn’t go off in time.•One was late because of being stuck on the NJ Turnpike because of an auto accident.•One of them missed his bus.•One spilled food on her clothes and had to take time to change.•One’s car wouldn’t start.•One went back to answer the telephone.•One had a child that dawdled and didn’t get ready as soon as he should have.•One couldn’t get a taxi.•The one that struck me was the man who put on a new pair of shoes that morning, took the various means to get to work but before he got there, he developed a blister on his foot. He stopped at a drugstore to buy a Band-Aid. That is why he is alive today.Now when I am stuck in traffic… – miss an elevator… – turn back to answer a ringing telephone… – all the little things that annoy me… – I think to myself… this is exactly where God wants me to be at this very moment.The next time your morning seems to be going wrong, – the children are slow getting dressed, – you can’t seem to find the car keys, – you hit every traffic light… – don’t get mad or frustrated; God is at work watching over you.May God continue to bless you with all those annoying little things – and may you remember and appreciate their possible purpose.Story submitted by Kranti GauravAuthor Unknown

 2. ja (Gość) 2 kwietnia 2011

  brudne stopy

  nie pamietam szczegółów, ale zapamietałam, że patrzyłam na swoje okropnie, potwornie brudne stopy...

 3. Agt (Gość) 10 marca 2011

  Stopy

  Nie pamiętam dokładnie ale wiem ze byłam na pedicure i kosmetyczka tak mocno scinala mi sucha skórę za piętach ze porobily sie rany. Według niej wszystko było ok a mnie okropnie bolaly poranione stopy.

 4. Hija (Gość) 4 marca 2011

  Brudne stopy

  Nie pamiętam snu dokładnie, ale wiem, że byłam z pewnym mężczyzną. Biegliśmy gdzieś, a ja co chwilę wracałam do łazienki, żeby myć stopy, bo cały czas były brudne od czarnej ziemi.

 5. stronol_rogow 2 stycznia 2011

  Stopy

  śpiąc widziałem mojego nieżyjącego stryjka jak leży niby że w czymś podobnym do trumny lub łóżka ja nad nim stojąc widzę że nie ma obu stóp w czasie prowadzonej z kim rozmowy nie pamiętam dowiaduję się że stopu zostały mu osunięte ponieważ nie było w nich krążenia. Ponadto jest otoczone jakby bielą szpitalną

 6. lill (Gość) 20 grudnia 2010

  to mi się śniło wiele lat temu ale wciąż pamiętam ten sen jak by to było dopiero co

  spacerowałam po łące i nagle poczułam, że muszę pobiegać
  radosne podskakiwanie zamieniło się w bieg a potem w ucieczkę. Biegłam i biegłam pod górę a góra stawała się coraz bardziej stroma a im bardziej stroma była ty dzień w którym biegłam stawał się coraz ciemniejszy zaczęły nadciągać czarne burzowe chmury a ja wciąż uciekałam i cały czas pod górę. Było mi coraz trudniej ziemia zaczęła mi się osuwać pod stopami i wtedy poczułam, że jestem prawie bezpieczna wystarczy jeszcze tylko kilka kroków chmury zaczęły zostawać z tyłu za mną ale zabrakło mi sił i zatrzymałam się czarne chmury dogoniły mnie a ziemia zaczęła się trząść i pękać. Wokół mnie potworzyły się przepaście, których dna nie było widać a ja zostałam na skrawku na którym z trudem mieściły się moje stopy patrzyłam w tę przepaść usiłując dostrzec jej dno , ale tam była tylko ciemność. w pewnym momencie zobaczyłam, że coś się porusza bardzo głęboko zaczęłam się uważnie przyglądać a to coś zbliżało się do mnie az zdałam sobie sprawę ze to są robaki, które zjadają wszystko co spotkają na swojej drodze i te robaki zbliżały sie do mnie a ja nie miałam dokąd uciec. W zasięgu wzroku nie było nic poza fragmentem skały na którym stałam. Robaki podpełzły do mnie i zaczęły skubać moje stopy.I tu obudziłam sie z krzykiem.
  Mimo, że upłynęło już kilkanaście lat odkąd przyśnił mi się ten sen wciąż nie mogę go zinterpretować i zapomnieć

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny