Sennik Strach - SennikOnline.pl

Sennik Strach

Nasze interpretacje snu strach sprawdzają się w 77%

Znaczenie snu strach

  8 10
 • Interpretacja:

  Strach - Uczucie strachu według dawnych Egipcjan oznacza nieza­dowolenie z samego siebie. Według psychologii głębi wska­zuje na błędy, które chętnie pragnęłoby się uznać za nie­byłe. Krzyk strachu we śnie to oznaka szczególnie wielkie­go błędu, którego naprawienie może nastąpić tylko z własnej inicjatywy.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 82% Nie 18%

 • Interpretacja:

  Strach - Niebawem odkryjesz sekret.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 67% Nie 33%

 • Interpretacja:

  Dalej masz wątpliwości do podjętej decyzji. Rozpatrz ją ponownie; Mieć - po obudzeniu miej odwagę lub poświęć swoje siły dla zamierzonego celu; Widzieć stracha - zwycięstwo nad wrogami lub uniezależnienie się; Kogoś straszyć - miej odwagę do kogoś. Patrz też --> Trwoga.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 58% Nie 42%

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Patrycja (Gość) 11 listopada 2014

  Sen o prawdziwym sensie

  To zdarzyło się wczoraj, ale naprawdę w prawdziwym życiu. Gdy wróciłam z nocowania u mojej kuzynki to mama powiedziała mi, że w niedzielę w nocy złodziej ukradł adidasy mojej siostry, ubrania (niektóre) mamy i o dziwo moją biżuterię! Tato ją później gonił gdy zobaczył jak wychodzi z naszego domu. To była kobieta. Kiedy poszłam spać śniło mi się, że spokojnie chodzę po ganku (gdzie na żywo ta owa kobieta ukradła pierwszą rzecz) i zobaczyłam ją na ulicy (miała białą kurtkę jak opisywał tato) zaczęłam krzyczeć i wołać o pomoc. Gdy w śnie tato przybiegł ona uciekła. Obudziłam się zlana potem. Boję się, że znowu coś ukradnie!

 2. POTWÓR (Gość) 30 grudnia 2012

  STRACH

  Moje sny są prawie identyczne jak sny Klaudi, Shanti, oraz Chineczki55. Różnica jest nie wielka, otóż: dobrze wiem że wciąż śpię jednak strach przychodzi w momencie kiedy zdaję sobie sprawę że powinienem się obudzić lecz nie mogę nawet otworzyć oczu. Dziwne wrażenie, które sprawia że świadomie przeżywasz sen, ale dokładnie w chwili kiedy on trwa. Postanawiasz przerwać ten stan bo czujesz że do końca nie jesteś sobą jednak sen ci nie pozwala.

 3. Klaudia (Gość) 20 grudnia 2012

  Mam ten sam problem co pierwsze 2 osoby.... Dwa razy miałam coś takiego, że myślałam, że się obudziłam a nadal śniłam. Najgorsze jest to, że to co się tam działo było przerażające... Osoby którym o tym mówie twierdzą, że jestem jakaś opętana... boje się tego

 4. Shanti (Gość) 19 listopada 2012

  co to było??

  Byłam po szkole położyłam sie i zasnęłam, nagle sie obudziłam (nadal spałam) i znalazłam się u przyjaciółki w domu, byłam słaba, nie wiedziałam co się dzieje , uciekłam od niej po nieprzytomnej rozmowie z jej mamą i z nią nagle znowu znalazłam sie w pokoju w którym spałam, znowu ze strachu sie obudziłam (nadal spałam) poszłam gdzie nie pamiętam gdzie i znowu obudziłam się w pokoju, nie jestem pewna co się działo bałam się strasznie, gdy znowu byłam w pokoju, słyszałam rozmowy rodziców cały czas, myslałam, że jestem świadoma, powoli zaczęłam wstawać, wszystko się kręciło, szłam do nich na czworakach, chciałam błagać żeby zadzwonili po pogotowie szłam i nie mogłam dojść, chciałam ich zawołać zbić kubek który stał na stole, ale nie dałam rady nic oprócz pójścia na czworakach chociaż wiedziałam, że bym nie doszła, nagle znowu obudziłam, a byłam pewna 100 % że to się dzieje napradę, leżłam półprzytomna ze zmęczenia bojac się że zaraz znowu się gdzies znajdę, ale wstałam, byłam dziwna, przerażona, prosze miał ktoś taki stan? boje się że się powtórzy...

 5. chineczka55 (Gość) 14 maja 2012

  mara

  Tak bardzo się bałam we śnie, że się obudziłam ( tak myślałam), ale ja nadal śniłam myśląc, że już nie śpię. Jakaś postać straszna, ciemna, stała w nogach mojego łóżka...próbowałam krzyczeć, odsunąć się żeby mnie nie dotknęła, a tu miałam nawet problem z otwarciem oczu... Wreszcie pobiegłam do męża do drugiego pokoju prosząc, żeby przyszedł zobaczyć co mnie tak przestraszyło...Potem znowu znalazłam się w łóżku i sen nadal mnie prześladował, krzyczałam jak opętana i teraz obudziłam się naprawdę. Rano nie wiedziałam czy byłam u męża w nocy czy mi się to tylko śniło (takie to było realne, że miałam wątpliwości) rano nawet spytałam go czy do niego zaglądałam w nocy, popatrzył na mnie zdziwiony mówiąc, że nie. Zrobiło mi się tak dziwnie...Lęk po tym śnie utrzymuje się nadal chociaż już jest wieczór i będę musiała znowu iść spać...aż boję się, żeby znowu nie mieć takiej sennej mary :( (

 6. anka (Gość) 4 stycznia 2012

  strach

  stalam kolo windy ktora byla zamknieta ale wiedzialam ze jak sie otworzy bedzie tam duch mojej zmarlej mamy tak sie balam .pozniej znalazlam sie w pokoju gdzie byla moja siostra siedziala na lozku przykrywala sie kocem ale nadal sie balam mojej mamy

 7. lusia (Gość) 18 grudnia 2011

  Strach

  a mi się śniło, że goniły mnie ,=i kogoś tam jeszcze wilki, bałam się, oglądałam się za siebie, i uciekałam. Ale wcześniej jak mnie goniły, to widziałam coś w rodzaju takiego ,że ktoś zabijał ludzi, a potem ja zwiałam z kimś . Mogli byście mi zinterpretować to?

 8. Nacia (Gość) 13 października 2011

  strach

  Śniło mi się że opierałam obraz Matki Boskiej o krzesło lub jakoś stolik,był tam ze mną ktoś bliski ale nie pamiętam dokładnie kto i ten obraz który opierałam cały czas się przewracał i ja tak strasznie się bałam że jakaś kara Boska na nas za to spadnie.

 9. SennyKarmelek 14 marca 2011

  strach

  dostawałam smsy i wiadomości na karteczkach od kogoś, że mnie zabije. Czułam w śnie że ktoś mnie ciągle obserwuje. Ktoś śledził mój każdy ruch. Bałam się być sama i prosiłam wszystkich żeby mnie nie zostawiali ani na chwle, ale oni nie słuchali.

 10. wiolka 9 lutego 2011

  horror

  Budzę się w ciemnym pomieszczeniu przypominający piwnicę.obok mnie był mężczyzna który miał fartuch jednak nie widziałam jego twarzy.Kiedy spojrzałam na siebie nie miałam skóry żadnych narządów jedynie sam szkielet.Trzęsłam się z bólu, strachu i zaczęłam uciekać.Po chwili znalazłam się w pokoju w którym znajdowała się młoda dziewczyna .Opowiedziałam jej co się mi stało a ona powiedziała ze to jest eksperyment i doznała tego samego i ma jedynie ciało i sam szkielet wszystkie jej narządy zostały wycięte.Chciałam uciec z tego miejsca lecz było dobrze strzeżone. Kiedy udałam się na sam dół budynku przypominający jakiś magazyn zatrzymała mnie pielęgniarka i zaczęła krzyczeć że jestem uciekinierką i mam nie dokończony szew wtedy dopiero zorientowałam się że połowę mojego boku jest przecięta i widać mięśnie, krew. Doznałam okropnego bólu i chciałam jak najszybciej się wydostać stamtąd. Pewien pracownik owinął mi bok bandażem i pozwolił uciec jednak cały czas mnie gonili aż w pewnym momencie postanowiłam poddać się im i wtedy obudziłam się. Jednak był to tak realistyczny sen że przeżywałam go jakby wydarzyła się ta sytuacja naprawdę. Nie mogę o nim zapomnieć

 11. alisa (Gość) 8 lutego 2011

  strach

  zawsze po 12 podobnie coś dziwnego w moim pokoju ktoś obcy lub coś w kącie czasem pszy oknie patczy na mnie lub wyciąga ręke najgorzej jak jest tuż pszy mojim łużku ogarnia takie wówczas pszerazenie strasznie kszycze serce probuje mi wyskoczyć z piersi pobuzi lecą lzy nie moge sie uspokojić .To powraca coraz częsciej a ja coraz barziej siię boje że sfiksuje Pomużcie mi nie wiem co robić

 12. Ciapek17 6 lutego 2011

  No to tak, śniło mi się, że wychodząc na balkon zobaczyłam uciekających wszystkich sąsiadów i znajomych ulicą, później zaczęłam zbierać ciuchy z balkonu i zobaczyłam cygana stojącego na dole, spadł mi but i później była też cyganka.Z siostrą chciałam pójść po tego buta, ale jak otworzyłyśmy drzwi to piętro niżej do sąsiada był dzwonek do drzwi więc zamknęłyśmy drzwi i za chwile zapukała syrena która była w wodzie i czekała aż jej otworzymy po czym poszła dalej.

 13. Carolline (Gość) 9 stycznia 2011

  strach

  Śniło mi się, że mama dowiedziała się o tym, że wyszłam z domu bez jej pozwolenia mimo, że już nie robie takich rzeczy-kiedyś będać młodszą często mi się to zdarzało i miałam przez to straszne problemy. W śnie strasznie się bałam, przebudziłam się i nadal czułam strach!Co to oznacza? Czy to jakas przestroga?

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny