Sennik Strony świata - SennikOnline.pl

Sennik Strony świata

Nasze interpretacje snu strony świata sprawdzają się w 33%

Znaczenie snu strony świata

  7 10
 • Interpretacja:

  Strony świata - Na południe prowadzi uczucie i tęsknota za bliskim sercem i ciepłem; na północ — nieczułość i wejście w sferę chłod­nego rozsądku oraz intuicji; na zachód - w noc pełną nie­bezpieczeństw; na wschód - naprzeciw słońcu, do światła rozjaśniającego drogę życia.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 33% Nie 67%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. kiara2349 18 lipca 2011

  Ciemna strona mocy

  Śniło mi sie że jestem w Akademii Jedi na Coruscant. Jestem Jedi z dwoma mieczami z podwójnym ostrzem o dziwo są czerwone.Cały strój jest we krwi Na ziemi leżą martwe ciała adeptów gdzieś tak 8-10 lat.Nagle podchodzi do mnie w kapturze Anakin Skywalker i mówi:
  Dobra robota
  po czym pocałował mnie delikatnie w czoło
  Nie za bardzo wiedziałam o co chodzi ale po paru minutach wpada Yoda i Mace Windu którzy nie wieżą co zrobiłam.Rzucili sie na mnie z mieczami.Ciężko szła mi walka po 5 minutach pomógł mi Anakin.W chwili kiedy Yoda i Windu leżeli na ziemi pokonani Anakin zabrał mnie na statek.Przez całą droge mnie pilnował i sie nie odzywał. Wylądowaliśmy na Gwieździe śmierci Anakin zabrał mnie do Lorda Sihtów.Po drodze miał włączony miecz. Szliśmy długim korytarzem do drzwi.Anakin odtworzył je jednym ruchem ręki.
  Lord Sithów stał przed oknem i powiedział:
  Świetna robota
  Anakin odpowiedział mu
  Dasz jej teraz spokój
  Lord Sithów
  Tak ale na razie później sie przyda a teraz masz się ją zająć
  Anakin wziął mnie za rękę i szybko wyszedł z sali.Zaprowadził mnie do jakiegoś pokoju gdzie kazał mi siedzieć.W końcu nie wytrzymałam i powiedziałam
  Co sie tu dzieje ?!
  Anakin popatrzał na mnie po czym mnie przytulił
  Nie martw sie wszytko bedzie dobrze
  A ja na to
  Ale nie odpowiedziałeś mi na pytanie
  Anakin zamknął oczy i powiedział
  Jesteś po ciemnej stronie mocy.
  Nie mogłam w to uwierzyć.Szturmowcy wbiegli do pokoju i powiedzieli
  Czas nadszedł
  Anakin pocałował mnie i po zabijał szturmowców.

 2. Maras (Gość) 5 kwietnia 2011

  Znajomi

  Na początku wygląda to tak ide sobie sam w nocy mijam centrum mojej wsi.Jedzie kumpel autem gdy sie zbliża widze że jest on z drugim kolegą którego raczej bym się nie spodziewał w jego towarzystwie.Z na przeciwka zbliża się auto po czym ten ktory stał włączył bieg i ruszył na tamte auto.Zdzerzyły sie po czym zobaczyłem ze tym drugim samochodem jechał mój sąsiad.Zgineli obaj kierowcy a ja stałem w murowany jak kołek a miałem jeszcze chwile na uratowanie przynajmniej jednego z nich po czym wybuchły jeden po drugim.Następnie Śniły mi się same straszne rzeczy których nie potrafię opisać nie wiem kompletnie co to było ale wiem że było to straszne budziłem się tak jakby na jawie za chwile znowu to widziałem jakbym śnił.Za niepokoiło mnie to bo kiedyś przyśnił mi się kolega własnie w takim złym śnie gdzie zepchnął kogoś z pociągu a po dwóch dniach się dowiedziałem że bił się z kimś i złamał ręke na szczęście nie była to czyjaś śmierć.

 3. Crasha (Gość) 30 marca 2011

  Koniec świata czyli ratunek ze strony obcej cywilizacji

  śnił mi się koniec świata. Ale część ludzi miała zostać uratowana przez kosmitów. Ich statki były płaskimi talerzami,które powoli opadały na ziemię. Nie którzy ludzie zamieniali się w kosmitów ponieważ mieli zbyt dużo grzechów lub w zwierzęta. Moja mama zamieniła się w szarego kota,a mój tata przeobrażał się w kosmitę,a moja siostra gdzieś zniknęła i wszyscy mi mówili,że ten obcy facet był moją siostrą.Miałam na dodatek jeszcze brata,który w stosunku do mnie był nie ufny ,a dla mojej siostry,która była starsza o 2 lata i słuchała muzyki pankowej był miły. Mówiłam jej żeby mu nie wierzyła ani ufała. Później pamiętam,że wracałam z jakiegoś kursu tańca flamenco i byłam tam instruktorką tańca. Było ciemno nie było w ogóle ludzi na ulicach. Strasznie się bałam, a później zadzwonił mój kumpel Maniek ,który mówił mi że też się boi bo poszedł z kolegami na cmentarz. Pamiętam też ,że biegłam. Później te kobiety,które nie zamieniły się w obcych lub zwierzę miały przydzielanego męża który był jednym z kosmitów którzy przybyli uratować część ludzi. Na start taka dziewczyna otrzymywała w kopercie pieniądze, obrączkę i kolczyki.

 4. Ewelina (Gość) 10 marca 2011

  Wojna, meteoryty i 2 światy...

  To był najdziwniejszy sen a zarazem powodujący lęk i obawę...
  "Wojna, wszyscy uciekają przed bombami. Nagle słychać z oddali piękne nuty muzyki, stają się coraz bardziej słyszalne, aż zagłuszają dudnienie bomb i strzałów. Muzyka tak piękna, że zabiera dech w piersiach i trafia do serca ludzi. Jest ona pocieszeniem, chwilą radości. Nagle coś przerywa jej brzmienie. Nastaje noc. Wnet ze sklepienia niebieskiego wpływa moc kulek, tak pięknych, że słychać westchnienia ludzi stojących obok. Zachwyt nie ma granic. Podziw znika, a w miejsce jego pojawia się niepokój i lęk. Zaraz po tym te kule (meteoryty płonące żywym ogniem) spadają na ziemię. Niejeden spadł na ludzi miażdżąc ich i wbijając w ziemię. Straszny widok. Co najgorsze ludzie stoją w miejscu i nie mają możliwości ucieczki.Niektórzy padają na kolana modląc się - ci właśnie przeżywają. Tak ginie ok. 1/3 populacji. Wnet burza meteorytów ustaje. W oddali znów dźwięczą piękne nuty, zaraz potem ustają by zrobić miejsce nawrotowi burzy. Kamienie sypią się z nieba, tym razem ludzie walczą o przetrwanie, uciekając. Niektórym udaje się ujść z życiem, inni zostają ranni a jeszcze inni giną. Ci co przeżyli patrzą z obrzydzeniem na tych co umarli i nie żałują ich, mimo że polegli ich znajomi czy bliscy.Czują wewnętrzny spokój i radość. Zaraz po tym tworzy się niebiesko - czarna una, która oddziela tych poległych - zmarłych i tych co przeżyli. Pojawiają się strażnicy przejścia. Rodzą się dwa światy - świat harmonii i chaosu. Strażnicy pilnują jedynie czarnej strony w taki sposób by ci polegli nie mogli przedostać się do świata harmonii. Powstaje jeszcze taki jakby teren szary, są tam ludzie którzy walczą o przejście przez niebieską linię i mają szansę jedynie raz - pukając do drzwi Mniszki, jeśli drzwi się otworzą - osoba ma otwarte wrota do przejścia na jasną stronę życia. Na tym niestety sen się kończy, bo budzik zadzwonił... "

 5. gracya34 4 stycznia 2011

  kradzież

  Od pewnego czasu śni mi sie , ze skradziono mój samochód ... boje sie że kiedyś tak sie stanie !! Niedawno na parkingu w galerii myslałam ze ukradli mi samochod, okazało sie ze stał w tym samym miejscu tylko z drugiej strony, od tamtej pory sen sie powtarza czesto

 6. hmm... (Gość) 2 stycznia 2011

  bloki

  śniło mi się że pilnowałam wejścia do bloku, które było pomalowane i od zewnętrznej strony nie można było ich otworzyć

 7. Kinga (Gość) 31 grudnia 2010

  Ucieczka

  Byłam sobie w domu i nagle ktoś wyskoczył zza ściany okazało się że był to mój dziadek którego ugryzło zombi i on później też zamienił się w zombi. Uciekałam przed nim po całym domu aż w końcu znalazłam się na dworze. Stanęłam za domem i czekałam z której strony on wyskoczy... Wybiegłam do siatki 200m od tyłu domu i chciałam przeskoczyć ale nie zdążyłam...

 8. babka (Gość) 30 grudnia 2010

  Operacja

  Śniło mi się, że leżałam w szpitalu i miałam mieć operację nie wiem dokładnie jaką, ale coś związanego z przewodem pokarmowym. Operacja miała się odbyć o 12.00 . W szpitalu była ze mną tylko moja mama. Odczuwałam z jej strony, że bardzo chce, żebym już była po tej operacji i strasznie się niecierpliwiła. O godzinie 11.30 powiedziałam mamie, że muszę iść do domu po ubrania. Mama bardzo się zdenerwowała, chciała mnie siłą zatrzymać, bo myślała, że już nie wrócę. Wybiegłam ze szpitala, który okazał się być niedaleko mojego domu (co było dziwne, bo mieszkam na wsi) i mijałam po drodze ludzi idących do kościoła (mieszkam zaraz obok kościoła), w tym mojego brata, który szedł z kolegą na mszę św. Był jakiś letni miesiąc, wszędzie było zielono i tak słonecznie, a ja byłam bardzo radosna i biegłam z takim uśmiechem na twarzy. Miałam dziwne wrażenie, jakbym widziała ten świat po raz ostatni. Potem pobiegłam do sklepu, gdzie sprzedawała moja koleżanka, i kupiłam babeczkę, i zaczęłam ją jeść, ale przypomniałam sobie, że mam mieć operację i zjadłam tylko pół tej babeczki. Uświadomiłam sobie, że już jest późno i pobiegłam do szpitala. Gdy dotarłam przed salę, okazało się, że już jest 12.20 i myślałam, że lekarze zrezygnowali z operacji, bo lekarze krzątali się przed salą, ale w zasadzie oni się dopiero przygotowywali do operacji, więc w sumie się nie spóźniłam. Kazali mi się rozebrać do naga i czekałam tak, aż mi każą się położyć na stole operacyjnym. Bardzo się bałam, że operacja się nie uda. Moja mama była przy mnie cały czas. Byłam już na stole, mieli mi dać jakiś zastrzyk i wtedy się obudziłam.
  Co może oznaczać ten sen?

 9. sixteen 23 grudnia 2010

  śmierć chłopaka

  śniło mi się, że wszystkie dziewczyny w szkole kochały się w takim jednym chłopaku, ale żadna nie chciała z nim być, bo brał narkotyki, jedyna ja z nim byłam. To była miłość niesamowita, nie widzieliśmy świata poza sobą, ale zdarzyło się coś co zakłóciło nasze szczęście. Mój chłopak został postrzelony przez policję za posiadanie narkotyków i zmarł. Dodam, że w życiu prywatnym nie mam chłopaka.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny