Sennik Strumień - SennikOnline.pl

Sennik Strumień

Nasze interpretacje snu strumień sprawdzają się w 75%

Znaczenie snu strumień

  10 10
 • Interpretacja:

  Strumień - Tam gdzie strumień płynie w krainie snu, tam łódź życia zostanie skierowana na nowe tory i uwolnione zostaną nowe siły.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 100% Nie 0%

 • Interpretacja:

  Dokonasz wielkich czynów; Rwący - zły stan interesów; O czystej wodzie - zyskowne nabycie honorowego majątku; O mętnej wodzie - strata nieprzyjaciół; Przechodzić - osiągniesz cel zamierzony; Leniwy - masz złych pomocników lub miej oko na otoczenie; Wielki lub szeroki - dokonasz znacznych dzieł lub uczynisz duży postęp; Głęboki - fałszywi przyjaciele; Płynący krwią - kogoś stracisz; Płynie ku Twojemu domowi - uważaj na ogień; Stać w nim lub się kąpać - wyzdrowiejesz; Płynący ku Twojemu domowi - spodziewaj się dobrego powodzenia; Wyschnięty - nadchodzą złe czasy lub kłopoty i niedostatek lub nieszczęście; O przezroczystej wodzie - uzdrowienie.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. kinijka 1 lutego 2011

  ruiny

  szybko i łatwo weszłam na stromą wysoka górę, porośniętą kwiecistą łąką, na jej szczycie stały ruiny zamku. w to miejsce przyprowadził mnie ich właściciel, który najprawdopodobniej był cieniem z przeszłości. na szczycie przed ruinami zamku odwróciłam się za siebie i zobaczyłam drogę którą szłam i płynący przy niej strumień, o krystalicznie czystej wodzie, wokół niego rosły bajeczne kwiaty, jednak droga wyglądała jakby ktoś jeździł po niej traktorem. było bardzo ciepło, a ja schodziłam szeroką równa drogą,jak gdyby leciałam nad samym brzegiem strumienia który dosłownie stykał się z drogą . było bardzo stromo, w rzeczywistości nie dało by się tamtędy zejść, strumień powinien właściwie być wodospadem przy takim nachyleniu stoku, a jednak płyną spokojnie jakby według ściśle wytyczonego rytmu. cały czas patrzyłam na strumień, nie przejmując się droga która sama mnie niosła

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny