Sennik Strzały - SennikOnline.pl

Sennik Strzały

Nasze interpretacje snu strzały sprawdzają się w 83%

Znaczenie snu strzały

  8 10
 • Interpretacja:

  Strzały - Symbolizują potrzebę podjęcia nagłych decyzji. Czasami strzały mogą być oddane do tyłu. Pojedyncze strzały zapo­wiadają rewolucyjne wydarzenie. Regularna strzelanina wróży jakąś zagmatwaną sytuację w przyszłości.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 90% Nie 10%

 • Interpretacja:

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. NIKA22 (Gość) 11 listopada 2015

  strzały

  Śniło mi się że ktoś do mnie strzelał z wiatrówki. Miałam takie duże okna i ktoś strzelał w te okna, całe były popękane i były takie małe dziurki.

 2. Paul (Gość) 16 lutego 2012

  Strzelająca kobieta

  Dosłownie przed chwilą śniła mi się strzelanina na dworcu PKP, w miejscu, niedaleko którego mieszkałem przez 3 lata. To była kobieta... ludzie (była to gropa ok. 50 osób), w tym ja, jak codzień staliśmy na przystanku i czekaliśmy na pociąg, który miał nadjechać lada chwila... W pewnym momencie kobieta ciemnej karnacji, w średnim wieku, wyjęła z torebki pistolet i jak gdyby nigdy nic, zaczęła strzelać do stojących wokoło ludzi. Tłum rozpierzchł się, ludzie krzyczeli, uciekając gdzie tylko popadnie... ja, wraz z kilkoma innymi osobami, zeskoczyliśmy z wysokości ok. 1m na tory, którędy miał nadjechać nasz pociąg. Widziałem, jak kobieta zabija kilka osób na górze peronu. Strzelała na oślep, we wszystkie strony. Mniej więcej co drugi strzał okazywał się celny. Na dole było nas może pięcioro, kobiet i mężczyzn. W panice, ktoś wpadł na pomysł, żeby położyć się na szynach i udawać martwych. Zrobiliśmy tak. Po kilku sekundach, kobieta spojrzała w naszą stronę (pamiętam, że nie wszyscy na górze zdążyli uciec, czy chociaż się schować). Nagle zobaczyłem, że pewna kobieta, leżąca tuż obok mnie, poruszyła się... w tym samym momencie, kobieta stojąca zaledwie 2 metry od nas, zaczęła strzelać w naszą stronę! Oddała ok. 15 strzałów, najwięcej celnych w osobę, która leżała tuż obok mnie. Widziałem, że chciała strzelać dalej, po czym nagle unieruchomiła ją policja. Jak się miało po chwili okazać, zostałem jedyną żywą osobą, z tych leżących na dole. Wstałem o własnych siłach, po czym policja pomogła mi wdrapać się na górę. Zaraz potem przebudziłem się.
  Szukałem znaczenia tego snu... nic pomocnego jednak nie znalazłem, więc postanowiłem krótko go opisać. Pozdrawiam

 3. judi80 (Gość) 13 lipca 2011

  Macanie , strzał , rozbieranie , uśmiech

  W śnie ktoś idąc ulica uśmiechał się do mnie , potem podszedł i zaczął mnie macać i zdejmować ubranie , potem się to powtórzyło . Na końcu słyszałam strzał z pistoletu , była noc .

 4. ds (Gość) 13 stycznia 2011

  śmierć

  śniło mi się, że siedziałam w samochodzie na tylnym siedzeniu z jakimś facetem, na przednim siedzeniu siedział mój chłopak. nagle przed maską pojawił się mężczyzna z karabinem i chciał zabić faceta siedzącego obok mnie. chciałam uciec otworzyłam drzwi, jednak obok stal drugi samochód i uderzyłam drzwiczkami o ten samochód. drzwi nie chciały się szeroko otworzyć, padały strzały aż w końcu osunęłam się na ziemie. chłopak mówił do mnie żebym nie umierała, bo za chwilę przyjedzie karetka. ja się uśmiechałam i mówiłam, że wcale nie jestem ranna. ale on był bardzo przestraszony więc stwierdziłam, że jednak ten facet mnie postrzelił i się obudziłam.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny