Sennik Szachy - SennikOnline.pl

Sennik Szachy

Nasze interpretacje snu szachy sprawdzają się w 0%

Znaczenie snu szachy

  10 10
 • Interpretacja:

  dobre zamiary  wygrać - łatwe doprowadzenie do skutku

  przegrać - nieprzyjemności

  uczyć się - niepotrzebny trud

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 0% Nie 100%

 • Interpretacja:

  Szachy - Korzystna sytuacja gracza jest dowodem trzeźwości jego umysłu i niedostatecznego wykorzystania własnej przewa­gi. Kto źle gra, musi znaleźć partnera, który potrafi wygry­wać. Figu ry szachowe, zrzucone na podłogę lub odłożone do pudla, nakazują rezerwę w najbliższej przyszłości, by nie wystraszyć wszystkich przyjaciół.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 0% Nie 100%

 • Interpretacja:

  Szachy - grać: Masz podziwu godne plany.
  Szachy, uczyć się grać: Zajmujesz się małostkami, a wielkie sprawy ci umykają.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 0% Nie 100%

 • Interpretacja:

  dobra nowina

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 0% Nie 100%

15 5

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. chuda95 17 stycznia 2015

  szachy starsza kobieta duch

  Bylam z koleżanką i wyszłyśmy z jakiegoś pomieszczenia nagle usłyszałyśmy szuranie okazalo się później że to szachy się ruszaly po szachownicy a kirowala nimi nie żyjąca starsza kobieta która lubila ta grę później znajdowaliśmy szachy w szufladach a ta kobieta nawiedzała nas

 2. BOB (Gość) 6 lipca 2011

  SZACHY

  Mama ze zmarłym już rok temu Ojcem grają w szachy zamknięci w łóżku z kratami w szpitalu psychiatrycznym . Ojciec jest wpatrzony w szachownicę a Matka wpatruje się we mnie obłędnymi oczami.

 3. romek1955 18 lutego 2011

  Kolega szkolny, szachy, napad.

  Wielka sala, w niej wiele łóżkek, wyglądało to jak jakieś schronisko. Byłem tam z moim szkolnym kolegą. Kolega ten zmarł ponad pięć lat temu, kiedyś wiele nas łączyło, ale nie nazwałbym go moim przyjacielem, był po prostu dobrym kumplem. We śnie był oczywiście całkiem żywy. Widząc, że ma ze sobą szachy, zaproponowałem partyjkę. On jednak zażądał ode mnie pieniędzy za możliwość gry. Zdenerwował mnie tym do tego stopnia, że wypomniałem mu czas, który spędził w moim domu grając w "moje szachy" całkiem za darmo. W pewnej chwili do sali wtargęła grupa bandziorów, ich szef zażądał oddania wszelkich kosztowności. Ponieważ my byliśmy najbardziej oddaleni od wejścia udało nam się ukryć parę rzeczy gdzieś pod materacem, z resztą bandyci lekko się pogubli w całym tym rabunku i dochodząc do nas sami nie wiedzieli czy już nas okradli, czy jeszcze nie....... W tym momencie oudziłem się.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny