Sennik Szkoła - SennikOnline.pl

Sennik Szkoła

Nasze interpretacje snu szkoła sprawdzają się w 44%

Znaczenie snu szkoła

  8 10
 • Interpretacja:

  Szkoła: Szanuj ludzi, od których możesz się czegoś nauczyć.
  Szkoła, pełna dzieci: Masz wrażenie, że oprócz trosk niczego innego nie znasz.
  Szkoła, płonąca: Będziesz świadkiem wielkiego nieszczęścia.
  Szkoła, pusta: Będziesz żałować, że nie wykorzystałeś swojej szansy.
  Szkołę, budować: Twój dobry uczynek będą długo wspo­minać.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 52% Nie 48%

 • Interpretacja:

  Przyjemna starość lub kłótnia z rodziną lub przyjaciółmi; Iść do niej - chwalebna skromność; Prowadzić dzieci - musisz dać dobry przykład; Pełna dzieci - strapienie; Być w niej - przyjemność lub otrzymasz jakieś nauki; Szkolne ławki - ciągle się ucz. Patrz też --> Akademia.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja:

  Szkoła - Podświadomość przywołuje wspomnienia do transponowa-nia na teraźniejszość i przyszłość. Sen wskazuje na szkołę życia, na ilość przydzielonej pracy, na oczekujące śniącego egzaminy także pod względem duchowym. Podpowiada­nie i wagary są w tej szkole niemożliwe. Jeżeli jednak tak się zdarzy, może dojść do (duchowej) katastrofy. Szkoła sennego marzenia wzywa do działania „ja" śniącego

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 48% Nie 52%

 • Interpretacja:

  Śniło mi się : Weszłam do szkoły , wchodząc do sali zobaczyłam koleżankę z byłej klasy z którą już dawno nie rozmawiałam , nie utrzymuje z nią kontaktu.Rozmawiając z nią zauważyłam że jest coś nie tak , że coś ją gryzie ale nie powiedziała mi o co chodzi.Na tym sen się skończył.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 25% Nie 75%

 • Interpretacja:

  przyjemność

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 23% Nie 77%

18 6

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. shiza2363 18 stycznia 2014

  Mr. Apples

  Miałam wycieczkę do teatru. Okazało się że miałam tam występować. Uciekłam, i zdecydowałam że pójdę się przejść po mieście. Tam, zobaczyłam drzwi. Czułam w nich coś dziwnego, i zdecydowałam je otworzyć. W środku był pokój, wszystko było z drewna. Tam stał Mr. Apples i czytał coś. Zobaczył mnie, podszedł do mnie, uśmiechnął sie i powiedział że oprowadzi mnie po swoim domu. Ja nic nie odpowiedziałam. Pokazał mi cały dom a później położyliśmy się na kanapie. Chciałam go pocałowac ale odwrócil się odemnie. Uśmiechnełam się, wtedy zdecydował że jednak tego chce, i przyłożył jego usta do moich. Wtedy poczułam straszny chłód i poczułam że mdleje.

 2. Faustyna16 1 stycznia 2014

  Szkoła

  Jestem w szkole,mam mieć wf na który nie chce iść. Gdy dzwoni dzwonek okazuje się,że nie muszę być na tej lekcji, ponieważ pewna osoba woła mnie na jakieś zebranie.

 3. Cicha (Gość) 16 lipca 2013

  Szkoła średnia

  Śniła mi się szkoła średnia. Nie chodziłam w niej na wszystkie lekcje ze strachu. Dokładnie nie jestem w stanie powiedzieć dlaczego je opuszczałam. Ale wiem, że bałam się, że przez swoją nieobecność na zajęciach nie zdam do następnej klasy z tych właśnie przedmiotów.

 4. Kicia (Gość) 11 lipca 2013

  Szkola

  Twój sen...Snilo mi sie ze jestem w szkole i pomagam nauczycielom wypisywac swiadectwa .. Kazde swiadectwo bylo z czerwonym paskiem . I po podpisanou musielsmy je zgiac w pol .

 5. tysias (Gość) 2 kwietnia 2013

  szkolni nauczyciele

  kiedys snilo mi sie ze siedze na lawce na podworku szkolnym, a tu nagle widze nauczyciela ktory ma ta sama mp3 co ja... tak jakos dziwnie sie poczulam.... jestem pewna ze nauczyciel nie ma nawet mp3 ... czy wiecie co to znaczy?

 6. Moni33 (Gość) 15 czerwca 2012

  Szkoła

  Śniło mi się dziś iż mam lekcje matematyki w mojej poprzedniej szkole, chciałam pójść to toalety, wyszłam na korytarz i spotkałam mojego dawnego kolegę z czasów podstawówki i który wyjechał za granicę nie miał koszulki, był umięśniony. Zaczęliśmy rozmawiać, wszedł ze mną do toalety damskiej nikogo nie było, zadawałam mu różne pytania i nagle poszłam do sali matematycznej on został w toalecie. Po pewnym czasie miał być w-f zapomniałam butów na zmianę więc zobaczyłam buty mojego nauczyciela w-fu który jak drugi raz szłam do toalety szedł po korytarzu boso, weszłam do damskiej toalety a tam mój kolega siedzi na podłodze z kocem a wszystkie toalety zajęte. Później oddałam buty nauczycielowi który mnie do siebie przywołał, gdy weszłam po raz ostatni do sali matematycznej bo zapomniałam swoich rzeczy, zobaczyłam matematyka tłumacząc coś sławnej osobie, wyszłam czym prędzej a przed moimi oczami stoi mój dawny kolega i poszłam piętro wyżej i zobaczyłam idącego pod górę Roberta Lewandowskiego zapomniałam że miałam dać buty nowe Kubie Błaszczykowskiemu więc dałam je Robertowi który obiecał że przekaże buty Kubie a Robert dał mi autograf i jeszcze powiedziałam że ogłądałam mecz Polska-Rosja i powiedziałam co mi się nie podobało

 7. JULKA (Gość) 3 lutego 2012

  PRZYJACIÓŁKA Z DAWNEJ SZKOŁY

  PARE DNI TEMU ŚNIŁA MI SIĘ MOJA PRZYJACIÓŁKA KTÓREJ NIE WIDZIAŁAM JUŻ 3,5 ROKU . Był to dla mnie dziwny sen bo w tym śnie przyjechała do mnie do szkoły . Uściskałyśmy się i popłakałyśmy . Później nagle znikneła. Obudziłam się .

 8. mrach...:) (Gość) 1 stycznia 2012

  Weszłam do szkoły poszłam się przebrać do szatni a tam byli chłopcy z innej klasy. Kiedy się już przebrałam jeden z nich podszedł przycisnał mnie do ściany i powiedział : "wszystko będzie dobrze poradzimy sobie "

 9. Szkoła-wagary (Gość) 3 listopada 2011

  wagary

  Sniło mi się, że byłam w szkole i pobiłam kogos. Uciekłam ze szkoły, goniła mnie wychowawczyni, ale uciekłam. Dodam, że sny o szkole mam dość często, są dla mnie meczące, pisze sprawdzian, uczę się, lub z niej wychodzę (wagar są rzadkością)

 10. ekonomista2006 (Gość) 28 września 2011

  stara szkoła

  postanowiłem skończyć szkołę, której na jawie nigdy nie skończyłem.Mam maturę, jestem tym, kim jestem - ale dla wewnętrznej satysfakcji postanowiłem skończyć i tą .

 11. jacksonowaa (Gość) 19 sierpnia 2011

  Szkoła

  Śniło mi się, że razem z moją przyjaciółką i chłopakiem, w którym się zakochałam byliśmy w szkole. Nie wiem czemu na jakiejś przerwie podeszedł do mnie ten chłopak i ściągną przy mnie spodnie. Potem odprowadziłyśmy go do sali i on dał mi buziaka w policzek mówiąc ,,tylko nie przytyj jak ona'' i wskazał ręką na moją przyjaciółkę

 12. orzeł (Gość) 18 sierpnia 2011

  nowa szkoła

  śniło mi się że mam isc do nowej szkoły przez jedną olę nie cierpie jej miałam iść do szkoły w którym był mój przyjaciel dawny chłopak to był związek na serio były też tam moje psiapsióly które obecnie są w 9 co to znaczy szukam i nie moge znalesc odpowiedzi HELP MI

 13. truskawkowa 14 lipca 2011

  szkoła

  śniło mi się że byłam w szkole i jacyś chłopcy zaczli jeżdzić na takich plastikowych traktorkach. Wzyscy biegali.

 14. Tajemnicza 13 lipca 2011

  szkoła

  Byłam w szkole...
  Byłam na wf . Graliśmy w nogę... Dostałam uznanie od kolegów z powodu trafiania do bramki celnie.
  Potem był apel. Zauważyła że jakieś obce typy siedzą za konsolą dj-owską. I potem widziałam zakonników w tym jeden kolega. Siedziałam i zobaczyłam siostrę chłopaka który mi się podoba i koleżanki.Nie przepadam za nimi . Ale do mnie coś gadała , potem dała tic taki i się zaprzyjaźniłyśmy.Byłam zadowolona.

 15. dari (Gość) 1 lipca 2011

  iscie do szkoły

  sniło mi sie ze właze do szkoły a tu przedemną włazi chłopak który mi sie podoba.zerka na mnie ale strasznie obojętnym tonem...

 16. Dian (Gość) 1 lipca 2011

  Szkoła

  Uczę się i idzie mi to dobrze. W pewnym momencie odkrywam coś złego o szkole i jestem z niej wyrzucona. Potem robię aferę na apelu i znowu mnie przyjmują. Później znowu coś odkrywam, muszę uciekać po mieście przed nieznajomymi mi pracownikami szkoły. Uciekam też z domu, żeby tam mnie nie znaleźli, uciekam przez podwórko i przechodzę przez siatkę. Uciekam ze znajomą po miejskich zaułkach. Co jakiś czas wchodzę w jakieś magiczne i mroczne uliczki, w których gonią mnie różne potwory, ludzie i zwierzęta. Ukrywam się też w piwnicach szkoły, gdzie chce mnie zabić łysy mężczyzna, chyba kucharz.

 17. kopi 7 maja 2011

  szkoła

  śniło mi się, że jestem w swojej starej szkole podstawowej. zadzwonił dzwonek na przerwę. wyszłam ze szkoły bocznym wyjściem i chciałam iść na wały jak wszyscy ludzie. nagle zobaczyłam, że mam na rękach malutkie dziecko i jestem bez butów. zrobiłam krok do przodu, a w około było tylko błoto i kałuże. na początku stwierdziłam, że będę szła bokiem, omijając kałużę i błoto. idąc stwierdziłam, że nie ma to sensu. zaczęłam wracać, ale było mi ciężko iść, bo w drugą stronę zmierzali wszyscy oprócz mnie. w końcu jakoś doszłam do jednego z pierwszych schodków.

 18. kopi 7 maja 2011

  szkoła

  śniło mi się, że jestem w swojej starej szkole podstawowej. zadzwonił dzwonek na przerwę. wyszłam ze szkoły bocznym wyjściem i chciałam iść na wały jak wszyscy ludzie. nagle zobaczyłam, że mam na rękach malutkie dziecko i jestem bez butów. zrobiłam krok do przodu, a w około było tylko błoto i kałuże. na początku stwierdziłam, że będę szła bokiem, omijając kałużę i błoto. idąc stwierdziłam, że nie ma to sensu. zaczęłam wracać, ale było mi ciężko iść, bo w drugą stronę zmierzali wszyscy oprócz mnie. w końcu jakoś doszłam do jednego z pierwszych schodków.

 19. jacksonowaa (Gość) 26 kwietnia 2011

  Szkoła

  Pokłóciłam się z przyjaciółką i na oknach w szkole napisałam :,,Przepraszam Cię Martini''(Martini to jej przezwisko).I na lekcji weszła pani pedagog i wzięła mojego kolege z klasy żeby zmył to z okna bo myślała że to on napisał. I na przerwie przyznałam się jej że to ja napisałam. Pani dała mi wiadro z wodą i powiedziała,że mam to umyć. Więc zabrałam się do tego. I nagle zobaczyłam że na każdym oknie siedzi pająk (a ja nienawidzę pająków). Jak doszłam do drugiego okna ten pająk był taki duży że bałam się go zabić,więc poprosiłam pedagog. Tylko że ten pająk zaczął uciekać i takie dziwne dzięki z siebie wydawać.

 20. karmen310 24 kwietnia 2011

  szkoła

  Dzisiaj śniło mi się, że byłam w szkole ale raczej w chemicznej, nagle wyskoczyła nauczycielka od chemii, że tylko ja jedyna dostałam ocenę niedostateczną ze sprawdzianu.

 21. Styśka (Gość) 21 kwietnia 2011

  Szkoła

  mój sen był taki: Jest koniec roku szkolnego i Pani Dyrektor rozdaje świadectwa z paskiem i nagle wywołuje klasa 4 Styśka!!!
  Czyli ja!!!!!!!!!! To był najlepszy sen w życiu :)

 22. roxi (Gość) 19 kwietnia 2011

  szkoła

  mama powiedziala że jutro idę do gimnazjum na lekcje tylko ze ja juz dawno skończyłam szkole.Rano wstałam wyszłam do szkoły lecz zapomnialam plecaka postanowiłam chodzić po mieście szłam jedna ulicą stał tam kolega ze swoją dziewczyną i się kucili powiedział mi cześć i się uśmiechnoł ja odpowiedziałm i tez się uśmiechnełam do niego więc ona do mnie doszła i zaczela krzyczeć że ja z jej partnerem rantkuje i powiedziała że mnie zabije ja odpowiedziałam że z nim nic mnie nie łączy to tylko sąsiad i doeszła.Szłam dalej jacyś robotnicy pracowali jeden z nich doszedł do mnie i dał mi wisiorek z serduszkiem czerwonym i wraciłam do domu

 23. ciasteczko123 14 kwietnia 2011

  szkoła?

  śniło mi się że byłam w szkole , było dziwnie ciemno. W szkole była tylko nasza klasa . Weszliśmy do sali , której w rzeczywistości niema . Sala była zaniedbana , zakurzona i stała tam jeszcze CHOINKA ze świąt. Po lekcji wyszliśmy na korytarz . dwaj koledzy z klasy rzucali się czyims plecakiem a potem zaczęli wpychać się nawzajem za ławkę. Cała klasa bardzo się z nich śmiala...

 24. gaskon 11 kwietnia 2011

  Samolot

  Śniło mi się,że widzę startujący samolot.Samolopt wystartował,ale tuż po starcie oderwał mu się tylny statecznik i samolot runął wraz z pasażerami.Wszyscy zginęli.

 25. dorota174 6 kwietnia 2011

  Problemy w szkole

  Jestem w szkole, nauczyciel każe zrobić na bristolu jakąś tabelkę całej klasie i interpretować ją. Klasa jest pełna uczniów. Nie radzę sobie z zadaniem.Po zakończonej lekcji jestem zła. Idę do szatni szukać swojej kurtki, zapominam wsiąść klucz do wieszaka własnego i szlak mnie trafia,że muszę się wracać z szatni na górę po klucz. Jestem zmęczona i zła. We śnie moje uczucia to złość,że muszę ganiać za kluczem, niechęć do szkoły z powodu zadania, z którym sobie nie radziłam oraz zmęczenie nauka i cała tą sytuacją.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny