Sennik Szukać - SennikOnline.pl

Sennik Szukać

Nasze interpretacje snu szukać sprawdzają się w 85%

Znaczenie snu szukać

  7 10
 • Interpretacja:

  niedosiężne pragnienia

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 85% Nie 15%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. moni (Gość) 30 marca 2013

  szukanie

  Lece do Szwecji po wyladowaniu okazuje sie ze nie mam pieniedzy ze zapomnialam je ze soba zabrac i szukam pewnego mezczyzny Nagle podchodzi do mnie kobieta i mowi zebym sie nie martwila i ze bede miala z nim dziecko Jego nadal nigdzie nie ma

 2. Robert (Gość) 28 czerwca 2012

  podobny sen do snu Marianny

  W moim śnie znajdowałem się na rodzinnej wsi, gdzie mieszka moja ciocia z wujkiem. Będąc na dworze moja kuzynka i jej znajoma powiedziały mi, że mogą załatwić marihuanę ale nie mają bletek do skręcenia. Ja wtedy powiedziałem, że mam bletki w domu i poszedlem po nie.
  W domu oczywiście nie mogłem znaleźć w miejscu gdzie powinny być i gdzie indziej też. Zrobiłem awanturę matce i ojcu, że mi schowali. Nawzajem na siebie się darliśmy, a mój pies w tym czasie kładł się do moich nóg. Nie wydzedłem z powrotem na dwór.

 3. Marianna (Gość) 29 marca 2012

  poszukiwania

  Wybieram się na bardzo ważną, medialną, premierę spektaklu, w tym celu zostają mi wypożyczone trzy piękne suknie znanego projektanta. Wybieram najpiękniejszą- długą do ziemi, z dużym dekoltem na plecach, białą...ale moja bielizna jest spod niej widoczna. Wiem, że brałam se sobą bieliznę na zmianę, więc zaczynam jej szukać, ale nigdzie nie mogę jej znaleźć. Poszukiwania przedłużają się w nieskończoność, w końcu zaczynam podejrzewać o kradzież moją przyjaciółkę i członków rodziny, którzy razem ze mną szykują się na premierę. Poszukiwania są jednak daremne, ja nie idę na premierę i zostaję w pięknej białej sukni, płacząc z powodu niesprawiedliwości losu.

 4. robaczek (Gość) 9 lutego 2011

  impreza

  Na dyskotece ruda kobieta podrywała mojego mężczyznę. Pokłóciliśmy się, poszłam szukać jakiegoś mężczyzny wtedy znalazłam sporą sumę pieniędzy.

 5. Sylwia79 17 stycznia 2011

  podróz

  Idę jakąś bardzo słoneczną ulicą- jest prawie biało wokól. Mimo że jestem za granicą chce dojść do Pobierowa. Zaczepiam bawiącą się dziewczynkę pytam po angielsku o drogę. Nagle podbiega mężczyzna który mówi po polsku jak dotrzeć do celu.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny