Sennik Szwagier, Szwagierka - SennikOnline.pl

Sennik Szwagier, Szwagierka

Nasze interpretacje snu szwagier, szwagierka sprawdzają się w 50%

Znaczenie snu szwagier, szwagierka

  9 10
 • Interpretacja:

  Zatarg rodzinny; Nie wpuścić jednego z nich - wróży jakieś zwycięstwo; Wymyślać - niedobra nowina; Być zwymyślanym - nadzwyczaj dobre wieści.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Iza (Gość) 19 lipca 2012

  Wizyta . Szwagry .

  Dziś śniły mi się dwa sny. Mam chłopaka jestem z nim od miesiąca i dwóch tygodni. On ma trzech braci : Michała - 19 , Rafała - 17 , Kube - 2 latka . We śnie pierwszym było tak że mój chłopak ( Piotrek ) przywiózł do mnie do domu Kubę ( jego brata, mój szwagier ), on sam nie wyszedł z auta tylko Kuba przyszedł pod moje drzwi od domu i rozmawiał z moją babcią, a gdy ja się pojawiłam rzucił mi się na szyje i mnie przytulał. A później się obudziłam i poszłam dalej spać. Drugi sen był o moim drugim szwagru Rafale. W nim było że ja byłam w nowym domu i pokoju którego nie znałam. I przyszedł Rafał położył się obok mnie i zaczęliśmy rozmawiać. Nagle ja zleciałam na niego bo jakimś cudem później on leżał na podłodze i zaczęłam się śmiać a on myślał że mi się coś stało, gdy zobaczył że się śmieje sam zaczął się śmiać i wyszedł a ja dalej leżałam na łóżku jednak już się nie śmiałam. Co to może oznaczać. Chce zaznaczyć że ja mam nowo postawiony dom ale wszystkie meble są i mój chłopak miał teraz dorabianą górę i tam są ich pokoje ale nie skończone . Nie wiem co mam myśleć o tym śnie. Pomóżcie jeśli możecie .

 2. anetta_85 22 lutego 2011

  szkoła

  śniło mi się że już jako dorosła osoba byłam w szkole jako uczeń i czułam się uczniem szłam korytarzem jak zwykle przewijało się w okół mnie mnóstwo osób: dzieci, młodzież, nauczyciele; udałam się do świetlicy tam stały stare fotele usiadłam w jednym z nich potem ktoś mnie przegonił a potem ja przegoniłam kogoś; wszyscy się na mnie dziwnie spoglądali a ja się im dziwiłam mówiąc:"no co przecież ja też jestem uczniem"; próbowali mi dać do zrozumienia że jestem dorosła a uważam się za ucznia.....

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny