Sennik Talerz - SennikOnline.pl

Sennik Talerz

Nasze interpretacje snu talerz sprawdzają się w 59%

Znaczenie snu talerz

  8 10
 • Interpretacja:

  Talerz - Perspektywa uciech cielesnych. Jeżeli brak we śnie zasta­wy lub jeżeli talerz jest pusty, przepadnie jakaś uroczystość lub wizyta. Skorupy stłuczonego talerza przynoszą przysło­wiowe szczęście.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 67% Nie 33%

 • Interpretacja:

  Prowadzisz dom otwarty lub otrzymanie zaproszenia od znajomych; Nowy - doznasz szczęścia w miłości; Rozbić - zmartwienia i kłopoty lub czeka Cię nieszczęście lub doznasz rozczarowania; Kupować - niespodziewani goście; Dla młodej dziewczyny - szczęście i radość w miłości; Dla zamężnej kobiety - będziesz miała wartościowego męża. Patrz też --> Miska.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 54% Nie 46%

 • Interpretacja:

  prowadzić dom otwarty  robić - czeka cię nieszczęście

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 67% Nie 33%

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. vanilka133 (Gość) 2 października 2012

  rozmowa

  śniło mi się, że poszłam na bardzo ważną rozmowę o pracę, pomieszczenie wyglądało jak antykwariat pełen drogich rzeźb i figurek, zwróciłam uwagę na szkatułkę miedzianą i w pamięci wyliczyłam szybko jej objętość, bo miałam umiejętność bardzo szybkiego liczenia w pamięci, później zwróciłam uwagę na miedzianą figurkę przedstawiającą chyba nenufar wzięłam ręki i cały czas trzymałam podczad rozmowy, było 2 mężczyzn i jeszcze po chwili pojawiła się kobieta w widocznej ciąży, źle się poczuła i musieliśmy przerwać rozmowę.widziałam jej dziecko przez opięte ciuchy było ułożone już do dołu.przeprosili mnie i powiedzieli, że rozmowa będzie kiedy indziej.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny