Sennik Taniec - SennikOnline.pl

Sennik Taniec

Nasze interpretacje snu taniec sprawdzają się w 57%

Znaczenie snu taniec

  9 10
 • Interpretacja:

  Prowadzisz życie bez troski lub potrzebujesz odpoczynku i spokoju lub czeka Cię przyjaźń i swoboda; Tańczysz samemu - otrzymasz nieoczekiwany prezent od kogoś obcego lub radość i szczęście lub wielka pociecha; Ktoś tańczy - radość; W towarzystwie - utrapienia, których sprawcą będą złośliwe kobiety; Z przyjemnym partnerem - nieuzasadniona zazdrość partnera; Na balu - otrzymasz większą sumę pieniędzy lub dobra wiadomość; Upaść - powściągaj swoją zmysłowość lub choroba lub zranienie; Na linie - ryzykowne przedsięwzięcia; Taneczna sala - szkodzisz własnemu dobremu imieniu; Szkoła - zamknij swoje serce; Uczyć się - zakochasz się; Uczyć kogoś - rychły romans; Inni - zaręczyny lub wesele. Patrz też --> Balet, Kadryl, Walc, Zabawa.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 71% Nie 29%

 • Interpretacja:

  Taniec - Taniec tłumaczy się zawirowaniami życia. Może nieść za sobą namiętność i żądzę, uczucie i seks. Często jest to ta­niec na wulkanie, przypominający pośpiech codzienności, czasami miłe przeżycie na balu, zbliżające do celu erotycz­nych pragnień. Może to też być taniec we mgle, obrazujący zawoalowane uczucia.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 54% Nie 46%

 • Interpretacja:

  prowadzić życie beztroskie  upaść w tańcu - powściągaj zmysłowość

  taneczna sala - szkodzisz własnemu dobremu imieniu

  szkołę tańca odwiedzić - zamknij twe serce

  uczyć się tańca - zakochasz się

  tancmistrz - jesteś skłonny do używania uciech

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 45% Nie 55%

 • Interpretacja:

  prowadzić życie bez trosk k upaść w tańcu - powściągaj zmysłowość

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 22% Nie 78%

15 5

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Ewela (Gość) 26 kwietnia 2016

  Taniec na rurze

  powiedzcie co oznacza to bo miałam taki sen że na krzesłach siedzaało 4 facetów a ja tańczyłam na rurze w klubie gogo

 2. Ivo (Gość) 10 kwietnia 2016

  turniej tańca

  Tańczyłam z obcym mężczyzną na sali. Tańczyły też inne pary. To był chyba walc, coś nam nie wychodziło, tak jak byśmy się dopiero uczyli tańczyć. Wszystko oceniało jury i nas skrytykowało.

 3. Justyna (Gość) 7 lutego 2015

  Taniec z lustrem

  Tanczylam przed lustrem po czym ona zaczęło sie ze mną przemieszczać i tańczyć po chwili zobaczyłam w nim zamglone rysy człowieka i pojawił sie przedemna chłopak, wyszedł z lustra. Wzbudził we mnie strach i lek.

 4. malina (Gość) 20 października 2014

  tańczący kolega

  miałam rozmawiać jakoś z kolegą ale poszłam gdzieś do innych znajomych, potem kiedy chciałam wrócić do tego kolegi, zobaczyłam że on tańczy juz z inną cos jakby walca albo tango, nawet nwm dokładnie, zroebiło mi się bardzo przykro, strasznie płakałam... parę osób mnie pocieszało w końcu jedna powiedziała jakąś mądrą radę, więc wziełam się w garść i poszłam się odmalować itd na jedną z imprez ktore były u mnie na wsi. zastanawia mnie to jakie będą relacje moje z tym kolegą w życiu realnym...

 5. arleta (Gość) 21 stycznia 2013

  taniec

  Uczyłam się tańczyć z moim kolegą. Tańczyliśmy walca na jakimś kursie. W końcu ten prowadzący powiedział,że jesteśmy jedną z najlepszych par i wziął nas na turniej. Poustawiani byliśmy w kolejce mężczyźni po prawej kobiety po lewej stronie. Nasza para była jako 3. Wystartowała pierwsza para potem druga. Poruszały się z gracją tańcząc walca. Później wystartowaliśmy my. Nogi zaczęły mi się plątać, jednak kolega dobrze prowadził. W pewnym momencie podtrzymał mnie bo upadałam i spojrzał głęboko w oczy

 6. metzi (Gość) 19 stycznia 2013

  taniec w wodzie

  byłam z przyjaciółmi u kolegi,kobieta-gosposia pytała mnie czy się spowiadam ,chodzę do kościoła.Następnie poszliśmy wszyscy nad wodę,sprawdzić czy jest zimna,wszyscy do niej weszli ,ja bez butów z koleżanką,następnie tańczyłam w wodzie z bratem kolegi,potem z kolegą(oni byli w butach i spodniach)

 7. małolatka (Gość) 16 grudnia 2012

  Taniec

  Czerwone Ściany , Podest , Na Nim Rura I Lustro Na Suficie ... Tańczę Na Niej , Kilka Razy Mi Się Nie Udaję , Potem Jestem W Centrum Zainteresowania ! Czuję , Że To Mi Się Podoba ...
  Hm..

 8. małolatka (Gość) 16 grudnia 2012

  Taniec

  Czerwone Ściany , Podest , Na Nim Rura I Lustro Na Suficie ... Tańczę Na Niej , Kilka Razy Mi Się Nie Udaję , Potem Jestem W Centrum Zainteresowania ! Czuję , Że To Mi Się Podoba ...
  Hm..

 9. ona87 (Gość) 3 czerwca 2012

  taniec z chłopakiem

  Byłam z chłopakiem w jakiejś sali,nie było tam nikogo tylko my,leciała wolna muzyka i zaczęliśmy tańczyć przytuleni do siebie.

 10. Paulinka270 (Gość) 15 listopada 2011

  taniec z kolegą kuzynki

  Siedziałam w domu i przyjechała do mnie kuzynka ubrana w sukienke. Powiedziała że mam sie ubrać w jakąś sukienke i mam jechać z nią na studniówke bo jej kolega nie ma z kim tańczyć poloneza. Po chwili pojechaliśmy pod remize a tam już czekała wychowawczyni kuzynki z chłopakiem. Kuzynka poprawił mi sukienke i weszliśmy na sale. Tam zauważyłam że przygląda mi sie chłopak.

 11. aaanka (Gość) 11 sierpnia 2011

  taniec z chłopakiem

  mój chłopak na jakiejś sali dyskotekowej przełączył z szybkiej muzyki na wolny kawałek i poprosił mnie do tańca, później tańczyliśmy razem, całowaliśmy się itp.

 12. Bajla89 (Gość) 14 czerwca 2011

  Taniec erotyczny

  Byłam na jakiejś domówce i wszystkie kobiety były ubrane w kolorowe wielkie chustki.Pod chustkami nie miały nic a ja weszłam na platforme całkiem nago i zaczęłam tańczyć na rurze.

 13. bubbles_-_ (Gość) 5 lutego 2011

  Bójka na tańcach

  Poszłam na tańce, ale byłam pokłócona z przyjaciółką. W pewnym momencie instruktorka podeszła do mnie i pokazała co źle robię. Moja przyjacióła skomentowała to i ja na nią naskoczyłam. Zaczęłyśmy się bić. Po chwili do sali wbiegł Krzysiek. On wziął moją przyjaciółę, a Katharina, czyli moja instruktorka wzięła mnie i oddzielili nas. Katharina wygoniła nas z sali, po chwili przyszła do nas i dała nam kazanie. Nie mogłyśmy wejść do sali aż się nie pogodzimy. Razem do siebie podeszłyśmy w jednej chwili i się przytuliłyśmy, Weszłyśmy do sali, każda dziewczyna na nas patrzyłą, a Katharina kazała nam zrobić 50 pompek i ona liczyła.

 14. greta 19 grudnia 2010

  Taniec

  Byłam ubrana w białą suknię z welonem , stałam i przyglądałam się jak mężczyzna w którym jestem zakochana od dawna tańczy z inną kobietą , ten taniec był symbolem ich ślubu , cierpiałam , ale udawałam że się ciesze z ich szczęścia i biłam brawo . Podeszłam do lustra i przejżałam się w nim żeby zobaczyć jak wyglądam.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny