Sennik Teatr - SennikOnline.pl

Sennik Teatr

Nasze interpretacje snu teatr sprawdzają się w 41%

Znaczenie snu teatr

  9 10
 • Interpretacja:

  Teatr - Jest tłumaczeniem życia, które przedstawia się na scenie w formach abstrakcyjnych i dziwnych. Kto nie bierze udziału w grze, również w życiu zapomni o działaniu. Sny przedstawiają wiele życzeń spełnianych na co dzień. Występowanie śniącego w teatrze będzie poddane krytyce świadomości, która się wypowie, czy było dobre, czy nie. Oglądanie tragedii lub komedii mówi o nastawie­niu widzów. Jedni dramatyzują, co właściwie budzi uśmiech, a drudzy odwrotnie. Już staroegipscy bada­cze snów twierdzili, że pójście do teatru i odniesienie do siebie granej w nim sztuki zapowiada realizację pra­gnienia.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 40% Nie 60%

 • Interpretacja:

  Weźmiesz udział w towarzyskim spotkaniu ale nie będziesz czuł się dobrze. Być - bądź bardziej oszczędnym lub szczęście w pożyciu małżeńskim lub powodzenie w biznesie; Dla wolnych - szczęśliwy lub bogaty ożenek; Występować w sztuce - rozczarowania i kłopoty w interesach; Bić brawa - nie poświęcaj się niemoralnym rozrywkom; Pożar - nie angażuj się w niepewne interesy. Patrz też --> Dramat, Komedia, Opera, Scena.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 43% Nie 57%

 • Interpretacja:

  szczególne wydarzenie

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 40% Nie 60%

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. margarettt 9 lipca 2015

  kartka

  Ta kartka wpadła za scenę. Na drugi dzień przyszłam wcześniej, że znaleźć tą kartkę i przeczytać co tam w ogóle jest, ale nie mogłam się dosięgnąć. Ludzi było coraz więcej na sali.

 2. mania (Gość) 14 sierpnia 2013

  Stałam na scenie a na widowni siedzieli znani aktorzy. Oni byli rozbawieni, a ja nie wiedziałam po co właściwie tu przyjechałam. Było to moim marzeniem, które gdy się ziściło okazało się nie mieć większego sensu...

 3. Basia (Gość) 17 lipca 2011

  Teatr

  Śniło mi sie ze byłam na castingu do roli w sztuce. Praktycznie pewna ze dostanę główna role w końcu nie dostałam żadnej :( strasznie rozczarowana i zła postanowiłam sie zemścić

 4. nocka 29 stycznia 2011

  teatr

  Wybrałam się ze znajomymi do teatru. Chcieliśmy usiąść, kiedy nagle zauważyłam, że zniknął mój luby. Poszłam do szukać. Zaglądałam w każdy zakamarek, za kulisy, do pomieszczeń dla aktorów, ale nigdzie go nie było. Wspinałam się po krętych schodach i nie mogłam go znaleźć ale cały czas miałam wrażenie, że on gdzieś tu jest.

 5. dora (Gość) 29 stycznia 2011

  teatr

  Miałam występować amatorsko w sztuce teatralnej. NIewielka rola, więc bez problemu by się udało. Nagle jedna aktorka się rozchrowała i zastąpiła ją (również amatorsko, delikatnie z mojej inicjatywy) moja koleżanka z dawnych lat. Bez większych przygotowań i prób zaczęliśmy grać. Moja gra nie była znakomita, ale sobie radziłam, natomiast moja koleżanka zawaliła wszystko i zepsuła całe przedstawienie, nie znając tekstu i dyskutując z suflerem. Sztuka została skończona przedwcześnie i była ogromną porażką, gdyż koleżanka w złości zeszła ze sceny, ale do publiczności.

 6. carlacarla88 9 stycznia 2011

  teatr

  Niewiedzac czemu znalazalm sie w teatrze lalel, bo bylam ciekawa jak wyglada to przedstawienie. jednak nie moglam zobaczyc go, poniewaz jakas kobieta zamowila sobie przedstawienie ktore mialo trwac 20 min. ja musialam czekac aaz skoncza grac jej przedstawienie wtedy moglabym zobacztc swoje. jednak nie mialkam na to czasu wiec stamtad wyszlam i nie zobaczylam zamowionego przedstawienia i stracilam bilety

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny