Sennik Tor kolejowy - SennikOnline.pl

Sennik Tor kolejowy

Nasze interpretacje snu tor kolejowy sprawdzają się w 50%

Znaczenie snu tor kolejowy

  8 10
 • Interpretacja:

  zmiana w życiu

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 71% Nie 29%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Sabina (Gość) 14 marca 2012

  Pociąg

  Miałam ostatnio już trzy sny gdzie występowały w nich tory i pociąg . Raz było tak że wsiadłam do pospiesznego i pojechałam w odwrotną stronę niż miałam jechać . I Widziałam takie krowy jak z reklamy milka tylko że niebieskie . Drugi sen niee pamiętam zbytnio. A trzeci też w pospiesznych byłam z koleżanką której w realu nie lubię wcale . I że ona miała kłopoty z biletem i go nie kupiła . No a potem było że ona kamery z pociągu rozwaliła albo ukradła .

 2. lubiane@wp.pl (Gość) 22 lipca 2011

  wyjazd

  szykuję się dowyjazdu jestem na stacji kolejowej( nie jestem sama jestem z córką) ale w międzyczasie chcę kupić lekarstwo przeciwbulowe wchodzę do apteki i je kupuję

 3. katherina32 2 lipca 2011

  śniło mi śie, że byłam czadrodzejką i chciałam przywołać swoją ródżke ale dopiero po kilku próbach mi się to udało. kolega poprosił bym wyczarowała mu krzesło ja wyczarowałam zabawkowy tor samochodowy. Byłam kiepską czarodzejką.

 4. lena11321c 28 maja 2011

  Tory i zamieszanie w głowie

  raz mi się śniło że pożyczyłam rolki od mojego wójka i poszłam na tory. tam położyłam się między szynami i kręciłam się w kółko, nagle przejechał pociąg ale nie po tym torze na ktorym leżałam ja. Drugim razem śniło mi się że jest mnóstwo torów i z każdej strony nadjeżdża pociągi nie mam do kąd uciec, później znajduje się u jakiejś kobiety w domu. kolejny raz że biegnę torami trzymając mojego młodszego brata za rączke i uciekamy przed pociagiem a później kupuję mu na stacji lizaka. :( (

 5. loczek_blond_1 8 marca 2011

  ...

  śniły mi się trzy pociągi osobowe jadące równo na sąsiednich torach, które potem zchodziły się w jeden tor, miałam wrażenie że pociągi się zderzą a w ostatniej chwili jeden zwolnił, przepuścił drugiego a trzeci pociąg odjechał w inną stronę. potem w tym samym śnie widziałam dziadka który przyjechał ze starymi znajomymi. nie zanm twarzy tych ludzi ale we śnie byli to dalecy znajomi. była tam też moja siostra i mama.

 6. m (Gość) 25 lutego 2011

  k

  Stacja kolejowa, wpadłam na tory, w ostatniej chwili udało mi się uciec przed nadjeżdżającym pociągiem. Później wsiadanie do odjeżdżającego pociągu.

 7. Kalina 1 lutego 2011

  Przewóz kokainy

  Sniło mi się, że wraz z moimi przyjaciółkami dostałyśmy zlecenie przewieźć kokainę. Zapłacili nam z góry (kretyństwo, ale to sen...). Kokainy była cała wielka ciężarówka. Zatrzymałyśmy się na drodze w lesie. Tuż obok szosy były tory kolejowe. Któraś z nas zaczęła wciągać kokainę. Później za nią wszystkie. Wszystkie byłyśmy naćpane. Jedna z moich koleżanek stała na torach. Jechał pociąg, ona nie ruszała się z torów. Pobiegłam po nią i w ostatniej chwili zabrałam z torów. Gdy z każdej z nas nagle zeszło omamienie narkotykiem zabrałyśmy pieniądze, trochę kokainy i odjechałyśmy samochodem (który po prostu się nagle pojawił). Ciężarówka została przy szosie. Dojechałyśmy do opuszczonego małego domku. Każda z nas zażyła porcję kokainy. I popełniła samobójstwo. I się obudziłam. Sen mało przyjemny.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny