Sennik Tor - SennikOnline.pl

Sennik Tor

Nasze interpretacje snu tor sprawdzają się w 70%

Znaczenie snu tor

  9 10
 • Interpretacja:

  kolejowy - zmiana w życiu

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 80% Nie 20%

 • Interpretacja:

  Kolejowy - Zmiana w życiu lub trzymaj się wyznaczonych planów; Łyżwiarski - niepewne stosunki lub układy; Saneczkowy - czekają Cię spore wydatki; Samochodowy - załamanie nerwowe lub psychiczne niepokoje, które mogą dotknąć twoją rodzinę.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 75% Nie 25%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Pleyada11 2 maja 2015

  Szyny tramwajowe, spalone na czarny węgiel, i - okazało się, że były z drewna.. *** Czyli - Nieadekwatne do pojazdu torowisko - zmiana w życiu nie do zrealizowania, lipa, oszustwo, nieprawdziwe, atrapa - po drewnianych szynach tramwaje nie jeżdżą w rzeczywistości. Spalone i pokazane, ujawnione, i zniweczone plany, oparte na niedostosowaniu.

 2. Sucharek (Gość) 31 marca 2012

  Do Toni

  Musi istnieć jakieś sensowne impretowanie takiego snu malała bardzo podobny to oznacza ze wielu ludzi miewa tego typu sny ja w moim śnie rownież uciekalam przed pociągami za mną i przede mną ciągnęły się pasma szerokich tor bez wyjścia ucieczki co dziwne nie ratowalam tylko siebie ale i moja malutka siostrzyczkę wraz jakieś obce mi dzieci siostra może się pojawić w moim śnie bo może wynika to z troski a z kad wzięły się pozostałe maluszki

 3. Tina (Gość) 15 marca 2012

  Pociąg

  Przechodziłam przez bardzo szerokie tory, co chwilę uciekałam przed pociągiem, lecz moja ciotka nie zdążyła uciec. Co to oznacza?

 4. dominikacullen 5 lutego 2011

  tory

  stale śnią mi się tory prowadzące w las. Jednego razu idę wzdłuż torów obok widzę stara szkołę, a obok cmentarz, na który rośnie ogromna jabłoń z ponad naturalnymi wielkimi jabłkami. Innego razu idę torami wiszącymi w powietrzu. Dochodzę do jeziorka i siedzę na kładce i łapię rękami złote rybki. Dookoła mnie zieleń,a tory nadal prowadza do lasu.

 5. kmee 31 stycznia 2011

  Tory

  Przechodzę przez bardzo szerokie tory i co chwilę muszę uciekać przed przejeżdżającymi pociągami

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny