Sennik Towarzysze podróży - SennikOnline.pl

Sennik Towarzysze podróży

Nasze interpretacje snu towarzysze podróży sprawdzają się w 0%

Znaczenie snu towarzysze podróży

  8 10
3 1

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. studentka 27 czerwca 2011

  podróże

  Co jakiś czas śni mi się, że jestem w podróży (na wycieczce, w sanatorium). Za każdym razem gdy mamy jechać dalej, lub wracać do domu, nie mogę znaleźć swoich rzeczy, aby się spakować. Nie mogę też znaleźć ubikacji, bo są zajęte. W końcu wchodzę i jest tam zawsze obskurnie. Są to stare zaniedbane ubikacje, wręcz latryny. Zawsze w tym śnie towarzyszy mi niepokój, że nie zdążę na czas się spakować i do autokaru.

 2. kazik (Gość) 26 kwietnia 2011

  koc

  śnił mi się mój zmarły dwa miesiące temu tata, śniło mi się że przyjechałem z podróży i położyłem się spać, a on przyszedł i przykrył mnie kocem nic nie mówiąc

 3. anna12 (Gość) 20 lutego 2011

  szef i toaleta

  od pewnego czsu sni mi sie cos, co mnie bardzo niepokoi, mianowicie, ze czyszcze bardzo brudna deske klozetowa, a przyglada sie temu moja byla szefowa, czy ktos wie, co tomoze oznaczac ?

 4. bozennamirek (Gość) 3 stycznia 2011

  podróż

  dwukrotny wyjazd do Francji, opłaty za wstęp do budynków, zwrot zagubionej portmonetki bratowej, (zmarłej bratowej)

 5. sebmal 21 grudnia 2010

  plaża

  dojechałem samochodem na plażę we Włoszech, rozbiłem namiot, ale źle. potem musiałem wracać, potem musiałem rozbić namiot na parkingu w pracy, ale musiałem go spakować bo 4 Rosjanki też tu chciały rozbić. rozmawiałem po rosyjsku. śniło mi się potem lotnisko, nie pamiętałem podróży, popsuł mi się elektryczny silniczek w samochodzie

 6. sylwia2233 19 grudnia 2010

  ciąża

  śniło mi się że byłam w ciąży, wszystkim sie chwaliłam, było już nawet brzuszek widać, byłam tak szczęśliwa a zarazem zaniepokojona, nic nie pamiętam już z tego snu ale wydawał sie być tak strasznie realistyczny , tak bardzo prawdziwy. Odczuwałam te emocje które mi towarzyszyły podczas snu z ogromną siłą..

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny