Sennik Tramwaj - SennikOnline.pl

Sennik Tramwaj

Nasze interpretacje snu tramwaj sprawdzają się w 48%

Znaczenie snu tramwaj

  9 10
 • Interpretacja:

  osiągniesz swój cel

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 55% Nie 45%

 • Interpretacja:

  Wnet osiągniesz swój cel lub wykaż się inicjatywą; Jechać - fiasko przedsięwzięć lub zbyt wolne podejmowanie istotnych decyzji lub awantura sąsiedzka lub nowe zakupy spędzenie czasu w gronie przyjaciół; Prowadzić - fałszywi przyjaciele szkodzą; Stać na stopniach - angażujesz się w niebezpieczne sprawy; Wyskakuje z szyn - będziesz miał niesamowitą przygodę.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 44% Nie 56%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Nona (Gość) 2 lutego 2016

  Tramwaj

  W nocy czekałam na tramwaj, który przywiózłby mnie do domu. Pojechałam jednym w złym kierunku. Potem następnym i następnym. Cały mój sen to ciągła jazda.

 2. karus9555 20 marca 2011

  karus9555

  Byłam w szkole i paliłam papierosa, przytulała, się do chłopaka (nie znam go) i nagle ktoś woła nauczyciel idzie no to ja wyrzuciłam szybko tego papierosa i za chwile ktoś mi mówi ze tutaj wolno palić no to ja podniosłam go i miałam papierosa dziewczyny która siedziała obok mnie i ona spaliła trochę mojego papierosa i mówi żebym jej oddala a ja zęby była mila bo nie chce sobie zrobić wrogów, później siedziałam z chłopakiem, pocałowałam go i momentalnie wyskoczyła mi opryszczka(zimno) no to pojechałam do domu i zatrzymałam się kolo przystanku tramwajowego i dzwoniłam do cioci czy niema czegoś na opryszczkę i musiałam się wrócić do szkoły byłam na rowerze i chciałam zdążyć na tramwaj zobaczyłam ze jakiś jedzie to jechałam szybko przez skrzyżowanie i on mi uciekł i za nim jechał drugi tramwaj i na nim pisało "kwartier"(po holendersku to znaczy kwadrans).

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny