Sennik Trojaczki - SennikOnline.pl

Sennik Trojaczki

Nasze interpretacje snu trojaczki sprawdzają się w 29%

Znaczenie snu trojaczki

  10 10
 • Interpretacja:

  Zdrowie, szczęście i dobrobyt lub sukces w niepewnych sprawach; Płacz - wiele awantur i niezgody w domu; Dla młodej dziewczyny - rozczarowanie w miłości lub zdobycie majątku i dostatku.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 29% Nie 71%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Kala (Gość) 31 marca 2017

  Ciaza

  Bylam w ciazy i urodzilam niespodziewanie trojaczki i wszyscy sie cieszyl chociaz jeszcze nie jestem po slubie z chlopakiem

 2. Mokka (Gość) 19 września 2016

  Niespodziewane trojaczki

  Miałam zaskakujący sen. We śnie spodziewałam się miesiączki a... urodziłam trojaczki. Dwie dziewczynki i jednego chłopca. Zaskoczenie moje i innych było duże gdyż miałam mały brzuszek (raczej jakbym się zbytnio objadła).

 3. Kama (Gość) 16 lutego 2016

  Urodziłam trojaczkia

  Śniło mi się że bylam w ciąży i nie miałam dużego brzuszka , w końcu urodziłam trojaczki . Pierwszym dzieckiem był chłopiec a następne dziewczynki i świat stał się piękniejszy , poczym zabrano mi je i walczyłam o nie ale , się obudziłam i tyle ze snu . Co to może oznaczać ?? ?

 4. mynimyni (Gość) 12 października 2015

  Poród trojaczków

  Śniło mi się, że zaszłam w ciążę. Gdy jednak nadszedł czas porodu okazało się, że urodziłam trojaczki. Wszystkie niemowlęta widziałam potem nagie leżące na ręcznikach i zorientowałam się, że dwójka jest podobna, a jedno z trójki ma inną karnację. Co może oznaczać ten sen?

 5. lenka (Gość) 17 maja 2015

  trojaczki

  Ja natomiast miałam taki sen,że zamiast trojaczków to urodziłam jajko i z tego jajka wyszły 3 plemniki ,były takie wijące się ,miały nawet kolor.2 były niebieskie a jeden chyba żółty.Nie wiem co ten sen oznacza

 6. Karola123 18 stycznia 2015

  Śmierć trojaczków

  Przyśniło mi się dziś w nocy, że byłam w szkole po siostrę z chłopakiem. Siedzieliśmy i czekaliśmy aż skończy lekcje, nagle z zewnątrz usłyszeliśmy stłuczkę samochodu (wypadek). Wybiegliśmy z tej szkoły i kierujemy się w stronę tego wypadku patrzymy a na ulicy leży wózek a w środku martwe noworodki trojaczki. To było straszne. Poszliśmy kawałek dalej, ale matki tych trojaczków nie widzieliśmy. Patrzałam na te niemowlaki i nie mogłam powstrzymać łez....i naglę się obudziłam. Co ten sen oznacza ?!!

 7. Sen (Gość) 13 grudnia 2012

  W ciazy z trojaczkami

  Snilo mi sie, ze jestem w ciazy z trojaczkami ktore nosze mojej siostrze poniewaz ona mimo staran nie moze zajsc w ciaze. Poczym odeszly mi wody...

 8. olinek23 23 kwietnia 2012

  Urodziłam trojaczki

  Przyśniło mi się, że urodziłam trojaczki (sam poród mi się nie śnił). Niemowlęta w moim śnie są śliczne, ubrane i śpią sobie smacznie. Nagle przychodzi mi do głowy w tym śnie , że nawet nie znam ich płci, więc biorę pierwsze z dzieci na ręce, sprawdzam i okazuje się, że to chłopczyk....i....sen się skończył, albo się obudziłam.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny