Sennik Trojaczki - SennikOnline.pl

Sennik Trojaczki

Nasze interpretacje snu trojaczki sprawdzają się w 29%

Znaczenie snu trojaczki

  10 10
 • Interpretacja:

  Zdrowie, szczęście i dobrobyt lub sukces w niepewnych sprawach; Płacz - wiele awantur i niezgody w domu; Dla młodej dziewczyny - rozczarowanie w miłości lub zdobycie majątku i dostatku.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 29% Nie 71%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. PaulaB (Gość) 31 marca 2019

  Trojaczki

  Przysnilo mi się dziś że byłam u rodziców w swoim rodzinnym domu i tam urodziłam trojaczki pierwszy był chłopiec później dziewczynka i znowu chłopiec, tean ostatni ważył 12 kg, najlepsze w tym wszystkim jest to że to ja rodziłam i ja widziałam jak rodzę, jedno dziecko jako na imię Lilianna, a drugie Adrian trzeciego imienia nie mogę sobie przypomnieć chyba Mati, co może to oznaczać szczególnie że jedno dziecko wazylo 12 kg?

 2. Tysiaczek (Gość) 5 lipca 2018

  Trojaczki

  Mój sen znow zacznyna sie tak w moim snie zaczął sie poród z czego chwila zastanowienia rozkojazenia i tak sb mysle " chwila przecież ja nic nie pamiętam z całej ciąży , i sie zaczęło bez boleśnie pies urodziłam chłopca Martwego potem dwie dziewczynki A ogólnie to poród zaczął się tak jakby na podwórku byłam w ciężkim szoku Wydawało mi się że leżę w łóżku Potem się okazało że druga dziewczynka nie żyje nie chce dalej opowiadać bo to dla mnie ciężkie może mi ktoś odpowiedzieć co to znaczy?

 3. Kala (Gość) 31 marca 2017

  Ciaza

  Bylam w ciazy i urodzilam niespodziewanie trojaczki i wszyscy sie cieszyl chociaz jeszcze nie jestem po slubie z chlopakiem

 4. Mokka (Gość) 19 września 2016

  Niespodziewane trojaczki

  Miałam zaskakujący sen. We śnie spodziewałam się miesiączki a... urodziłam trojaczki. Dwie dziewczynki i jednego chłopca. Zaskoczenie moje i innych było duże gdyż miałam mały brzuszek (raczej jakbym się zbytnio objadła).

 5. Kama (Gość) 16 lutego 2016

  Urodziłam trojaczkia

  Śniło mi się że bylam w ciąży i nie miałam dużego brzuszka , w końcu urodziłam trojaczki . Pierwszym dzieckiem był chłopiec a następne dziewczynki i świat stał się piękniejszy , poczym zabrano mi je i walczyłam o nie ale , się obudziłam i tyle ze snu . Co to może oznaczać ?? ?

 6. mynimyni (Gość) 12 października 2015

  Poród trojaczków

  Śniło mi się, że zaszłam w ciążę. Gdy jednak nadszedł czas porodu okazało się, że urodziłam trojaczki. Wszystkie niemowlęta widziałam potem nagie leżące na ręcznikach i zorientowałam się, że dwójka jest podobna, a jedno z trójki ma inną karnację. Co może oznaczać ten sen?

 7. lenka (Gość) 17 maja 2015

  trojaczki

  Ja natomiast miałam taki sen,że zamiast trojaczków to urodziłam jajko i z tego jajka wyszły 3 plemniki ,były takie wijące się ,miały nawet kolor.2 były niebieskie a jeden chyba żółty.Nie wiem co ten sen oznacza

 8. Karola123 18 stycznia 2015

  Śmierć trojaczków

  Przyśniło mi się dziś w nocy, że byłam w szkole po siostrę z chłopakiem. Siedzieliśmy i czekaliśmy aż skończy lekcje, nagle z zewnątrz usłyszeliśmy stłuczkę samochodu (wypadek). Wybiegliśmy z tej szkoły i kierujemy się w stronę tego wypadku patrzymy a na ulicy leży wózek a w środku martwe noworodki trojaczki. To było straszne. Poszliśmy kawałek dalej, ale matki tych trojaczków nie widzieliśmy. Patrzałam na te niemowlaki i nie mogłam powstrzymać łez....i naglę się obudziłam. Co ten sen oznacza ?!!

 9. Sen (Gość) 13 grudnia 2012

  W ciazy z trojaczkami

  Snilo mi sie, ze jestem w ciazy z trojaczkami ktore nosze mojej siostrze poniewaz ona mimo staran nie moze zajsc w ciaze. Poczym odeszly mi wody...

 10. olinek23 23 kwietnia 2012

  Urodziłam trojaczki

  Przyśniło mi się, że urodziłam trojaczki (sam poród mi się nie śnił). Niemowlęta w moim śnie są śliczne, ubrane i śpią sobie smacznie. Nagle przychodzi mi do głowy w tym śnie , że nawet nie znam ich płci, więc biorę pierwsze z dzieci na ręce, sprawdzam i okazuje się, że to chłopczyk....i....sen się skończył, albo się obudziłam.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny