Sennik Trzebić las - SennikOnline.pl

Sennik Trzebić las

Nasze interpretacje snu trzebić las sprawdzają się w 0%

Znaczenie snu trzebić las

  7 10
 • Interpretacja:

  zniszczenie i klęski

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 0% Nie 100%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. doloris (Gość) 22 kwietnia 2014

  błąkanie

  Byłam w lesie,chcąc skrucic sobie drogę,nie potrafiłam wrócić do odpowiedniego miejsca,tylko wyszłam na drogę asfaltową o nie znanej mi miejscowości.Zmarwiona ze nadchodzi ciemno,i nie wròcę do domu

 2. average 19 stycznia 2013

  Dwa czarne węże

  Śniło mi się, że jestem w dżungli. Nie pamiętam tego dokładnie. Wiem, że widziałam drzewa. Na jednej z gałęzi wisiał czarny, długi i wąski wąż. I właśnie nie wiem czy to był wąż, żmija, zaskroniec czy co. Na dole pod nim leżał taki sam. Chciałam obronić tego, który leżał na dole i strzeliłam z łuku do tego na górze. Trafiłam. Prosto w niego. Ale po chwil strzała w niego wbita zniknęła, wąż spadał. Ten na dole rzucił się na niego i ostatnie co widziałam to właśnie te dwa czarne węże oplecione sobą w powietrzu.

 3. tajga_77@tlen.pl (Gość) 24 kwietnia 2012

  pożar w lesie

  Dużym,wysokim,żółto czerwonym płomieniem śnił mi się pożar w lesie
  Na odległość kilkunastu metrów odemnie trawił wysokie zielone iglaste drzewa
  Mnie osobiście nie sięgał Udało mi się wyjść bez szwanku

 4. Anana89 2 sierpnia 2011

  Jezus

  Byłam w gdzieś i nagle zobaczyłam jasną postać, zaczęłam za nią biec. Okazało się, że to Jezus, który powiedział mi, że napiszę dwie książki.

 5. ewa795 8 lipca 2011

  miałam sen w którym jechałam wraz z bratem i siostra jednym rowerem przez las i z kasu wyjechalismy na polne przez która przepływała rzeka,zeby przejsc musieliismy przeskakiwac przez rzeke ,mi sie udało,ale moj brat wpadł do wody,która byla brudna

 6. sysia (Gość) 24 czerwca 2011

  las

  śniło mi się że z moim byłym chłopakiem spotkałam sie w lesie przez przypadek on byl z kibicami a ja na wycieczce szkolnej. zaczeliśmy sobie wszystko wyjaśniać i to bylo takie realne.

 7. as (Gość) 8 czerwca 2011

  duży wilkotny las z fioletowymi kwiatami

  Śniło mi się że wybrałam się z siostrą i z kimś jeszcze na wycieczkę rowerową i jechałyśmy polną drogą pózniej dotarliśmy do lasu był ogromny wilgotny las, w którym rosły fioletowe kwiaty, trochę budził grozę ale i ciekawość, jednak nie wchodziłyśmy .

 8. gg (Gość) 21 kwietnia 2011

  zaszłam w ciążę z bratem mojej przyjaciółki którego prawie nie znam. Ciąży nie było jeszcze widać. dowiedziała się o tym mama. ja byłam załamana. cały czas płakałam spazmatycznie, nie mogłam przestać. wtedy pojechałam z mamą do dentysty gdzie okazalo się że jest też psycholog do którego mama mnie zaprowadziła. dalej płakałam. byłam przerażona. potem pojechałam do lekarza rodzinnego. na początku byłam też w lesie.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny