Sennik Trzęsienie (ziemi) - SennikOnline.pl

Sennik Trzęsienie (ziemi)

Nasze interpretacje snu trzęsienie (ziemi) sprawdzają się w 0%

Znaczenie snu trzęsienie (ziemi)

  8 10
 • Interpretacja:

  Idą jakieś zmiany lub zapowiedź katastrofy, wypadków, a nawet wojny lub niestałość lub śmierć lub strata majątku lub wiele kłopotów dla śniącego, w biznesie - oznacza straty, w życiu rodzinnym - spory i niesnaski, w miłości - rozczarowanie; Przeżywać - dla chorego - pogorszenie w chorobie lub śmierć; Dla innych - niespodziewana zmiana mieszkania lub nowe otoczenie; Słyszeć od innych - niepowodzenie w interesach lub kłótnie i awantury z sąsiadami.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 0% Nie 100%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. angem (Gość) 10 listopada 2015

  cudowna noc

  Obok mojego domu rodzinnego, leżąc na ziemi widzę gwieździste niebo, widać wszystkie figury z gwiazd, nagle deszcz gwiazd na gwieździstym niebie, a potem zachmurzone niebo.

 2. Diana (Gość) 5 kwietnia 2014

  Węże

  Śniło mi sie ze leżałam na ziemi ,nie miałam siły wstać co chwile zostałam ukąszenia przez jakiegoś węża nie widziałam każdego gdzieś z nienacka mnie atakowały próbowałam uciec nagle widziałam ich jeszcze więcej skas spadały .przez momen ktoś kolumnie stał i rozmawiałam z ta osoba ona widziała co sie dzieje ale mi nie pomogła .

 3. mariusz (Gość) 27 czerwca 2012

  trzęsienie ziemi

  Obserwowałem trzęsienie zimi w mieście , waliły się budynki , poszedłem zobaczyć czy mój blok wielkopłytowy jeszcze stoi i okazalo się ,że nic mu nie było.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny