Sennik Trzy - SennikOnline.pl

Sennik Trzy

Nasze interpretacje snu trzy sprawdzają się w 50%

Znaczenie snu trzy

  7 10
 • Interpretacja:

  Trzy - Cyfra od dawien dawna uważana za świętą (trójca) jest wyrazem twórczej siły, elementem własnej woli, wynikiem związku mężczyzny z kobietą, z którego rodzi się przy­szłość. Cyfra ta może znaczyć dobre i złe; na przykład w snach o negatywnym znaczeniu jest zawsze jeszcze kilka minut przed trzecią.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 60% Nie 40%

 • Interpretacja:

  Trzy - Siła rozrodcza, twórcza moc i postęp. Trójka jest wyra­zem całkowitości w kategoriach początku, środka i końca, co w mitach, wierzeniach ludowych i baśniach przybiera postać triady: trzy życzenia, trzy siostry, trzech braci, trzy szanse, trzy­krotne błogosławieństwa oraz czary i uroki rzucane trójkami. Przez mitologiczne trzy Mojry trójka ma związek z prze­szłością teraźniejszością i przyszłością oraz wiedzą o wszyst­kich rzeczach. Trójka jest ważną cyfrą w mistycyzmie, o czym świadczy chrześcijańska Trójca Święta, potrójna natura człowieka (ciało, umysł i duch) i imię mitycznego autora Her-metyków, Hermesa Trismegistosa („Trzykroć wielkiego Her­mesa").
  Jung zauważył, że kompletność trójki jest jednak względna, ponieważ trójka jest o jeden mniejsza od skończonej czwórki. Zatem trójka symbolizuje stopień na drodze do czwórki. Stwierdził również, że trójka może wyobrażać albo wyższą świadomość jaźni albo niewyrażony cień, gdyż trójka tworzy triadę, a dopełnieniem triady jest triada przeciwieństw.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 43% Nie 57%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Pomidorkowa (Gość) 26 sierpnia 2017

  3 wilki 3 dobermany

  Jakis tydzien temu sniły mi się rzy czarne dobermany, które na początku były agresywne potem sie z nimi bawiłąm a potem mnie broniły. Zaś tej nocy śniły mi trzy wilki które Mnie goniły, Ja uciekałam i jeden mnie ugryzł. Ciągle ta liczba 3.

 2. Magda (Gość) 12 maja 2013

  Tramwaj 3

  Mi sie snilo, ze jechalam tramwajem, na ktorym widnial nr 3, co dziwne pozniej gonilam ten tramwaj mi uciekl, poniewaz wyprowadzalam jakas starsza babcie z niego...

 3. paula (Gość) 19 października 2012

  trzy duże tarantule

  śniły mi sie trzy ogromne tarantule które siedziały na regale i walczyłam zeby je zdjąć jedna z nich uciekła i biegała po pokoju strasznie sie bałam na koniec tego dziwnego snu najmłodsza moja córka podeszła do pajaka chwyciła go i żuciła go prosto mi na twarz a on chciał mnie pogryżdz co moze oznaczac jakże przedziwny mój sen nie moge znaleść odpowiedniej analizy tego snu

 4. Wasyl (Gość) 26 lipca 2012

  Trzy zaby w kropki

  Widziałam siedzące trzy żaby miałay skórę w kropki. Jedna z nich była czarna druga biała a trzeciej nie pamietam.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny