Sennik Trzynaście - SennikOnline.pl

Sennik Trzynaście

Nasze interpretacje snu trzynaście sprawdzają się w 67%

Znaczenie snu trzynaście

  10 10
 • Interpretacja:

  Trzynaście - Liczba pechowa i niestabilna, ponieważ przewyższa dwunastkę o jeden. W symbolice chrześcijańskiej trzynastka ma związek ze zdradzeniem Chrystusa: Chrystus i jego dwuna­stu apostołów tworzyło trzynastkę, póki jeden z uczniów go nie zdradził.
  Trzynastka kojarzona jest także z księżycem, ponieważ w roku kalendarzowym jest trzynaście miesięcy księżycowych. W niektórych magicznych i neopogańskich tradycjach trzynastka uchodzi za liczbę szczęśliwą, ponieważ ma związki z księżycem i ponieważ trzynaście jest tradycyjną liczbą czarownic na sabacie.
  Trzynastkę można także interpretować z perspektywy alche­mii, ponieważ 13=1+3=4. Nie jest skończonością czwórki, lecz dążeniem do niej.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 100% Nie 0%

 • Interpretacja:

  Trzynaście - Pierwsza liczba, po liczbach pierwotnych od 1 do 12, sym­bolizuje śmierć, a także odrodzenie, a w żadnym wypadku nieszczęście.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 0% Nie 100%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Gość (Gość) 30 listopada 2011

  Szept

  Szłam z Koleżanką i nie chciałam spotkać kolegi w ktorym sie zakochałam, nagle szedł z nami (czułam lekki lęk) i mowię do niego "hej" on do mnie "hej" nagle zaczeliśmy iść w mrocznym korytarzu i zapytałam się go "o której dzisiaj kończysz?" , staneliśmy , przyblizył się do mnie i wyszeptał mi do ucha delikatnie (zasłaniając ręką żeby nikt nie słyszał) "o trzynastej" i zniknoł.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny