Sennik Ujadanie psów - SennikOnline.pl

Sennik Ujadanie psów

Nasze interpretacje snu ujadanie psów sprawdzają się w 0%

Znaczenie snu ujadanie psów

  8 10
 • Interpretacja:

  złodzieje i pożar

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 0% Nie 100%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. karolciia 25 października 2013

  atakujący pies

  pewnego wieczoru siedziałam w domu na fotelu a przed komputerem siedział mój chłopak z moimi siostrzeńcami, w pewnym momencie powiedział ze niedługo idzie i była z tego powodu kłutnia i wtedy on wyszedł a ja chciała za nim wyjść ale jakoś nie mogłam cos mnie powstrzymywało, Gdy już wyszłam na korytarz zawołałam go i odezwał się do mnie wskazywało by na to ze znajduje sie na górze jednak tego nie posłuchałam i wyszłam na podwórze i mknął mi za bramą która była otwarta i chciałam iść go dogonić ale przy bramie pojawiło się dużo agresywnych psów (amstaf) i gdy się zbliżyłam jeden z nich zaczął na mnie warczeć i podchodzić wtedy straciłam równowagę przewróciłam się i gdy on był nade mną sen się skończył. Czułam przy tym wielkie przerażenie.

 2. angi13 (Gość) 17 lipca 2013

  pies

  Przyszedł do mnie mój brat z którym nie rozmawiam już od sześciu lat.Miał ze sobą dużego białego psa ,który strasznie szczerzył na mnie zęby,bałam się ale był na smyczy.

 3. arnika (Gość) 16 lipca 2011

  pies

  śnił mi się mój własny pies który został uśpiony 2lata temu niestety nie wiem jak to wyglądało bo w tym czasie opiekowała się nim mam mama. poza tym moja psina była ze mną w pracy i mówiła a może nie zupełnie mówiła lecz komunikowała się ze mną. proszę o odpowiedz.

 4. thunderstorm (Gość) 18 kwietnia 2011

  wśród wilków

  tak naprawde bardzo rzadko śnie o czymś kolwiek ale dzisiaj w ciągu dnia śnił mi sie dość przerażający a zarazem przyjemny sen.Śniło mi sie stado wilków które atakowało ludzi z poczatku bardzo przerażała mnie taka sytuacja lecz mimo lęku przyłączyłam do stada nadal pozostając człowiekim nawiazując bardzo emocjonalna więż z wzajemnością ...broniłam ich a one mnie co może to oznaczać?

 5. gość (Gość) 19 marca 2011

  szczeniak

  Śniło mi się, że wśród moich psów znalazł się mały rasowy szczeniaczek, bardzo ładny i jakiś dorosły mężczyzna zabił tego małego pieska a ja uciekłam bo nie mogłam na to patrzeć.

 6. zoltak (Gość) 18 lutego 2011

  pies

  wyszłam z łazienki , na przedpokoju siedział duży wilczur nie bałam sie go i wiedziałam ze nic mi nie zrobi ale był groźny dla moich bliskich. w ręce miałam wielki nóż i jednym ruchem odcięłam psu głowę. ten pies patrzył na mnie smutnymi oczami dotknęłam jego pyska i strasznie było mi źle ze tak go skrzywdziłam ale wiedziałam ze tak trzeba. Łeb psa zsuwał się z jego karku było widzą wszystko co było w środku ale nie krwawił.

 7. Agata9417 12 lutego 2011

  pies i meżczyzna

  wczoraj śniło misie ze: patrze przez okno i widzę że idzie kot za zanim wielkie psy potem przechodzi pani z małym szczeniakiem te duże psy złapały szczeniaka i go rozrywają ta kobieta krzyczy go tego duże psa a ten pies zaczyna skakać po oknach potem patrze a przez drzwi balkonowe wchodzi do mojego pokoju gdzie siedzę z siostrą stary mężczyzna i chodzi po moim domu zagląda do wszystkich pokoi oprócz jednego... a następnie wychodzi ja biegnę na balkon aby zobaczyć czy rodzicie nie przyjechali a tam moja siostra trzepie dywany a przed balkonem jest dziurawe wiaderko

 8. agnes (Gość) 11 lutego 2011

  psy

  snilo mi sie pomieszczenie w ktorym spie .patrzylam na okno pamietam ze bylo ciemno i slyszalam szczekajace psy .meszczyzne lezocego na lozku, oraz kobiete przy kosci w okularach w krotkich ciemnych wlosach

 9. Julka (Gość) 9 lutego 2011

  zły pies

  Gonił mnie i moją rodzinę duży rozwścieczony pies(owczarek niemiecki). Nie dopadł nas ponieważ uciekając ciągle zamykaliśmy się w różnych pomieszczeniach.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny