Sennik Ujarzmić dzikie zwierze - SennikOnline.pl

Sennik Ujarzmić dzikie zwierze

Nasze interpretacje snu ujarzmić dzikie zwierze sprawdzają się w 67%

Znaczenie snu ujarzmić dzikie zwierze

  10 10
 • Interpretacja:

  ciężka praca, zysk, znaczenie

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 67% Nie 33%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Veda (Gość) 16 października 2012

  cNYGOXJhiSVRn

  Pani Ewqo,bardzo Pani dziękuję. Sprawiła mi Pani piękny prezent. Bardzo lubię ten film - choć jest beksrotzi i tragiczny jednocześnie. Nawet nie wiem, jak się Pani odwdzięczyć - bo moi faworyci w większości to straszna surowizna. Może Merle Haggard, to też wprawdzie obdartus, ale tę piosenkę śpiewa całkiem ładnie:

 2. Radek (Gość) 30 lipca 2011

  Zwierzęta.

  Mi śniły sie najpierw węże... Wpełzały do domu.. Zabijałem je a raczej roztrzaskiwałem o ściane... Zawsze bałem się węży.. Nastepny sen był o wielki niedźwiedziu miał ze dwa metry !! Na szczęscie uciekłem ale widziałem jak niedźwiedź dobiera sie do jakiegos czlowieka.. Zastanawiałem się jak mu pomóc bo niedźwiedź był naprawde spory.. Wtedy uświadomiłem sobie że to tylko sen... i Sie obudzilem... Nie śni mi się to pierwszy czy drugi raz tylko jakiś czas więc prosze o pomoc... Nie wszystkie sny byly takie same niektore to były tylko informacje o dzikich zwierzętach...

 3. Daniel (Gość) 15 maja 2011

  smierc od zwierzat

  Dość często śni mi się, że zwierzęta mnie zabijają. zawsze jak w śnie umieram lub dostaje urazów fizycznych to pochodzą one zawsze od zwierząt. Nie wiem czy coś to znaczy ale coraz częściej o tym myślę.

 4. martynaa141407 (Gość) 13 lutego 2011

  dzikie zwierze

  śniło mi się, że moje osiedle na którym obecnie zamieszkuje to dżungla na której zyją dzikie zwierzęta, na klatce schodowej spotkałam dzikiego kota - podejrzewam, że był to ryś, bądź gepard, nie jestem w stanie rozróżnić, wbiegł za mną do domu, a ja dźgnęłam go nożem i zwierzak zmarł. Co może oznaczać taki sen?

 5. Joanna 50 (Gość) 19 stycznia 2011

  co oznacza sen o zabitym zwierzęciu

  śniło mi się,że syn zabił jakieś dość duże zwierzę i w położył je w kuchni na podłodze..nie było krwi ani nie widziałam jak zabijał to zwierzę

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny