Sennik Ujechać kawał drogi i wrócić się - SennikOnline.pl

Sennik Ujechać kawał drogi i wrócić się

Nasze interpretacje snu ujechać kawał drogi i wrócić się sprawdzają się w 0%

Znaczenie snu ujechać kawał drogi i wrócić się

  7 10
 • Interpretacja:

  spóźnienie w podróży, przygoda, ważna wiadomość

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 0% Nie 100%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. jaska8 (Gość) 10 czerwca 2011

  on

  snilo mi się że szłam dłuuuugą drogą a potem razem z kolegami/koleżankami usiedlismy by odpocząć. Nagle pojawił się ON. Objął mnie, pocałował i był blisko cały czas.

 2. dr joint (Gość) 22 kwietnia 2011

  1

  byłem w szkole z ukochaną która była ruda po czym jechałem motocyklem prostą dziurawą drogą i znalazłem zię nad jeziorem w którym pływałem z rybami a z ust wypluwałem larwy

 3. theturn 29 marca 2011

  Droga do??

  Jechałem samochodem (ogólnie nie lubie tego modelu ale jeden egzemplarz pare miesięcy temu przykuł moją uwagę) z moją najlepsza przyjaciółką, jednocześnie osobą o którą jestem strasznie zazdrosny i o której czasem skrycie marzę. Jechaliśmy równą autostradą w słoneczny dzień lata. Chyba byliśmy uśmiechnięci. Przekraczałem nieznacznie prędkość i nagle na poboczu ujrzałem policję, która jednak nie zatrzymała mnie i nie zaregowała na moją prędkośc. Stało chyba dwóch policjantów obok radiowozu. Niedługo droga skończyła się a pare metrów dalej po skosie biegła inna droga, na którą trzeba było wjechac po małej skarpie. Ona spytała mnie czy dam rade wjechac? Odpowiedziałem, że moim obecnym autem bym wjechał bez problemu (nie tym ze snu). Za chwile wjechalem bez problemu na drogę a sen się skończył. Oprócz tego po pierwszej drodze jechał jak gdyby "z nami" stary wasaty, gruby facet z ciemnymi okularami w białym dostawczaku. Rozmawiałem z nim przez CB radio. Koniec.

 4. martamika007 (Gość) 19 stycznia 2011

  Ex chłopak

  Śniło mi się, że mój były chłopak wysłał mi pięknego sms-a z wierszem miłosnym i napisał, że mnie bardzo kocha i chciałby wrócić.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny