Sennik Ujeżdżać konia - SennikOnline.pl

Sennik Ujeżdżać konia

Nasze interpretacje snu ujeżdżać konia sprawdzają się w 50%

Znaczenie snu ujeżdżać konia

  10 10
 • Interpretacja:

  wielkie dochody

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Balbina (Gość) 24 marca 2013

  Koń Kasztanowy

  Śniło mi sie ze byłam na ulicy i dwa kasztanowe konie prowadzące przez dwuch mężczyzn jaden z koni mnie minol a drugi skierował sie do mnie przyduszajac mnie do płotu mężczyzna siedzący na koniu chciał go jakich odciagnac lecz koń nie chciał ruszyć i tak jak by czekał bym na niego wsiadła.Ja go glaskalam i Po jakieś chwili udało mi sie uwolnić i wsiadlam na konia obok tego nieznajomego mężczyzny ja siedziałem z przodu lecz na oklep zmiezalismy do ronda ulicy i koń sie zatrzymał i zaczął sie kręcić w koło był nie posluszny ale udało mi sie go na kierować i pojechaliśmy dalej.nie bylo latwo bo z tego co pamietam jechatam z kims bez siodla i bez uprzezy trzymalam sie za grzywe konia.Tego mężczyzny nie znam i nie pamietam tylko tego konia.

 2. ggfh (Gość) 22 stycznia 2012

  biały koń

  niedawno snił mi się biały koń który był w salonie i na nim jeździłam . jeszcze wcześniej śniły mi się też konie 2 też białe . Jeszcze wcześniej śniły mi się konie tylko że one próbowały mnie zabić , w tym snie koń był brązowy oczy miał czerwone i ogeń z nich wychodził , ganiał mnie i weszłam na górke a potem ten koń złapał mnie niewiem jak ale mnie złapał , potem złapałam się jego gżywy i wsiadłam na niego i jeżdziłam na nim , a potem obudziłam sie z lekem .

 3. Yonash (Gość) 27 listopada 2011

  kobieta koń i pies

  Śniło mi się, że przyjeżdżała do mnie na koniu kobieta z psem wilczurem. Ja pracowałem gdzieś w pobliżu torów na łące a ona była bardzo ładną kobietą. Rozmawialismy o rożnych rzeczach i jej odwiedziny były regularne. Któregoś dnia będąc z wizytą, przywiązała konia do wagonu pociągu, który stał na torach. W pewnym momencie pociąg ruszył, koń razem z nim a pies pobiegł z koniem. Sen był bardzo spokojny i w sielskiej atmosferze, jednak jego realność i spokój skłonił mnie do opisania go tutaj.

 4. Justi 17 maja 2011

  dostać konia

  W śnie dostałam od mojego ojca pięknego kasztanowego konia czystej krwi arabskiej. Mimo że z natury boję się koni - ten był wyjatkowo łagodny i nie bałam się go. byłam zaskoczona takim szczególnym prezentem. mój mąż spróbował jak się na nim jeździ natomiast ja miałam wątpliwości czy wsiąźc na niego bez kasku na głowę bo bałam się upadku.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny