Sennik Ujeżdżać konie - SennikOnline.pl

Sennik Ujeżdżać konie

Nasze interpretacje snu ujeżdżać konie sprawdzają się w 100%

Znaczenie snu ujeżdżać konie

  10 10
 • Interpretacja:

  Wielkie dochody.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 100% Nie 0%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Balbina (Gość) 24 marca 2013

  Koń Kasztanowy

  Śniło mi sie ze byłam na ulicy i dwa kasztanowe konie prowadzące przez dwuch mężczyzn jaden z koni mnie minol a drugi skierował sie do mnie przyduszajac mnie do płotu mężczyzna siedzący na koniu chciał go jakich odciagnac lecz koń nie chciał ruszyć i tak jak by czekał bym na niego wsiadła.Ja go glaskalam i Po jakieś chwili udało mi sie uwolnić i wsiadlam na konia obok tego nieznajomego mężczyzny ja siedziałem z przodu lecz na oklep zmiezalismy do ronda ulicy i koń sie zatrzymał i zaczął sie kręcić w koło był nie posluszny ale udało mi sie go na kierować i pojechaliśmy dalej.nie bylo latwo bo z tego co pamietam jechatam z kims bez siodla i bez uprzezy trzymalam sie za grzywe konia.Tego mężczyzny nie znam i nie pamietam tylko tego konia.

 2. Magda_82 11 marca 2013

  Źrebiący się koń

  Witam państwa mój sen jest dość dziwny ponieważ widziałam jak koń źrebi się ale urodził się nie źrebak a dziecko więc proszę o jak najszybszą interpretację .

 3. Betina (Gość) 28 stycznia 2012

  różowa suknia

  Śniło mi się że byłam na pewnym przyjęciu i miałam na sobie piękną długą różową suknie i nagle patrze a ta suknia z tyłu ma dziury ,co może oznaczać taki sen ?

 4. Betinka (Gość) 28 stycznia 2012

  konie

  Śniło mi się że poszłam z kimś do stajni a tam stały piękne dwa konie ,koloru brązowego ,ciekawa jestem co oznacza taki sen ?

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny