Sennik Ujrzeć coś nowego - SennikOnline.pl

Sennik Ujrzeć coś nowego

Nasze interpretacje snu ujrzeć coś nowego sprawdzają się w 67%

Znaczenie snu ujrzeć coś nowego

  8 10
 • Interpretacja:

  radość, postęp w naukach

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 67% Nie 33%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. kochana3105 (Gość) 8 marca 2013

  Ciągle ten sen...

  Prawie każdej nocy śni mi się chłopak,który od kil kilku lat ze mną nie rozmawia.Kiedyś byliśmy kolegami w dzieciństwie,a teraz śni mi się,że całujemy się,itp.a wczoraj,że uśmiechnął się do mnie

 2. Mala1234567 (Gość) 18 marca 2012

  nowy facet

  Śnilo mi sie ze rozstalam sie z moim chlopakiem zktorym jestem od roku siedzialam na lawce z chlopakiem ktoreho nieznam o imieniu Łukasz byl fikcja mojego snu calowalosmy sie a ja myslalam o moim chlopaku z ktorym jestem teraz naprawde... Teoretycznie w tym snie ten lukasz byl moim chlopakiem ... co taju sen oznacza?

 3. Asiorek (Gość) 6 lipca 2011

  Były chłopak

  śnił mi się były chłopak że byłam u niego na osiedlu i on do mnie podbijał i jego rodzice ukradli mi pieniądze pokłóciłam się z nim i poszłam...wtf

 4. be_tkaa 10 kwietnia 2011

  Były chłopak

  Śniło mi się że byłam z rodziną w hotelu, bo przygotowywane było wesele z moim byłym chłopakiem. Ale zakochana byłam w moim obecnym chłopaku. Były chłopak się o tym dowiedział i pobił lub zabił tego nowego.

 5. pszczolkamaja 2 kwietnia 2011

  niekończonca się opowieść

  Byłam na meczu , najprawdziwszym meczu piłki nożnej . Siedziałam na loży . Pojawił się chłopak , którego kochałam , który bardzo mnie skrzywdził . Teraz mam nowego . Wiadomo , że jak się jest nastolatką ma się pełno uczuć. Przestraszyłam się go . Pojawiał się i znikał . Jak w moim życiu.Nienawidziłam go jednak coś mnie do niego ciągnęło.Kierując się rozumem a jednocześnie chciałam zobaczyć czy pójdzie za mną wtedy kiedy spojrzał się na mnie .Widziałam wyraźnie jego twarz. Jego błękitne oczy.Uśmiechnął się do mnie.Wybiegłam.Byłam piętro wyżej w jakimś dziwnym miejscu.Przeszedł korytarz żebym go zauważyła.Potem w drugą stronę zatrzymał się na chwile . Poszedł dalej , a ja krzyczałam , żeby zapalił światło.

 6. goodbyex3 27 marca 2011

  wyprowadzka do nowego miejsca
  nowy chłopak
  stracenie dziewictwa
  ciąża kolegi mamy
  przyjazd byłego chłopaka

 7. weeds18 (Gość) 13 marca 2011

  Ciągle ten sam

  Nie wiem co to znaczy, ciągle śni mi się jeden i ten sam chłopak. Był moim chłopakiem, był moim pierwszym ale mam teraz nowego chłopaka a jednak śni mi się ex. Nie myślę o nim , a jednak śni się. Śni mi się że uprawiamy seks, bawimy się na dyskotece, spędzamy ze sobą czas.

 8. claudia4773 (Gość) 16 lutego 2011

  Powtórka z rozrywki?

  Śniło mi się,że przeprowadził się do naszego nowego miejsca zamieszkania mój ojciec - który się nad nami znęcał . I moja mama musiała spać dziwnym trafem na podwórku w piżamie. Pytałam się jej co się stało? A ona odpowiadała że to ojciec jej kazał itd. O co w tym chodziło?

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny