Sennik Ulewa - SennikOnline.pl

Sennik Ulewa

Nasze interpretacje snu ulewa sprawdzają się w 63%

Znaczenie snu ulewa

  8 10
 • Interpretacja:

  dobre interesy

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 75% Nie 25%

 • Interpretacja:

  Nieprzyjemności lub odczujesz potrzebę refleksji nad swoim życiem. W środku - radość i zadowolenie z realizacji własnych zamierzeń lub spełnienie marzeń dotyczących przyjemności i zabawy. Patrz też --> Deszcz.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Łukasz (Gość) 2 lutego 2012

  Wielki Deszcz

  Śniło mi się,że w najbliższy weekend w Legnicy i Poznaniu spadnie wielki deszcz.W moim mieszkaniu,siedziała część rodziny i oglądała telewizję.Nagle - w ułamku sekundy,przy pierwszej błyskawicy,wyłączyła się telewizja.Siedziałem w swoim domu i widziałem,jak srogi deszcz wyrywa okna.Trudno było domknąć drzwi balkonowe i okna,a te zamknięte ledwo wytrzymywały napór.Wielki deszcz zaskoczył ludzi.
  W innym ze snów,powiązanym byłem w Poznaniu i kiedy wybuchła podobna zawierucha,czułem,że muszę komuś pomóc,więc przebiegłem z miejsca w inne,nieokreślone miejsce : nie miałem siły biec,wiatr wstrzymywał wszelkie ruchy.
  nagle poczułem,jak wbrew prawom fizyki "niewidzialna ręka" pociągnęła mnie naprzód.Czułem,że muszę komuś znajomemu pomóc.Kiedy biegłem,usłyszałem w międzyczasie wyraxny głos,iż w przeciągu ostatnich pół godziny studzienki na poznańskiej Malcie odnotowały ponad 30cm wody na m2,sytuacja była drastyczna.

 2. Anngella 18 czerwca 2011

  ulewa

  siedzę sobie w ciemnej kuchni na poddaszu, coś robię. Aż tu nagle zaczęła się ulewa i zarwał się dach. Deszcz zaczął wlewać się do środka. Moja współlokatorka przybiegła i zaczęła mi pomagać rozkładając wielką plandekę i zakrywając dach przed przeciekaniem. I gdy tak ratowałyśmy kuchnię powiedziała mi : ten chłopak z pracy w którym jesteś zakochana zaprosił mnie na wino, idę z nim. A ja czułam zazdrość, przykrość i rozczarowanie.

 3. didi 29 stycznia 2011

  ulewa

  śniłam że byłam w mieszkaniu jakiegoś faceta z dzieckiem w wieku ok 8-9lat. była straszna ulewa a, dzziecko nie chciało iść do szkoły ojciec je wyganiał. potem to dziecko uciekło a ten facet zaczoł je gonić dziecko było w czerwonym płaszczu przeciwdeszczowym....

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny