Sennik Upadek - SennikOnline.pl

Sennik Upadek

Nasze interpretacje snu upadek sprawdzają się w 58%

Znaczenie snu upadek

  7 10
 • Interpretacja:

  Z wysoka - zapowiedź poważnych strat finansowych lub rychłe zwolnienie z obecnej pracy; Na prostej drodze - zapowiedź zdobycia poważnych stanowisk i bogactwa lub trudna walka z rywalami; Bez obrażeń - niespodziewane honory; Doznać obrażeń - utrata przyjaciół lub wielu kłopotliwych spraw; Upaść i podnieść się - Niespodziewane zaszczyty lub honory; Nie wstać - niesłowność lub niesława; W otchłań - śmierć w rodzinie; Dla zakochanych - ostrzeżenie przed kłótniami i waśniami lub możliwe rozstanie; Inni mają - czeka Cię jakieś wywyższenie.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 70% Nie 30%

 • Interpretacja:

  Upadek - Szybko zdobyłeś, jeszcze szybciej stracisz.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 17% Nie 83%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Mag (Gość) 25 lutego 2016

  Upadek

  To było straszne śniło mi się że wspinałem się na jakąś wieżyczkę i ilekroć patrzyłem w dół ;;noga'' tej wieży się odchylał lecz ja wspinałem się dalej i dalej.Następnie nóżka się posuneła,wieża zawaliła a ja spadałem widząc z bardzo wysoka inne kraje świata.

 2. barri (Gość) 12 listopada 2015

  upadek i ratunek

  Snilo mi sie ze bylem nad urwiskiem. Nagle pod stopami zaczela osuwac sie ziemia i wraz z kawalkiem ziemi zaczelam spadac w dol do wody po urwistym zboczu. odbijalem sie pare razy od niego ale w koncu wpadlem do wody tuz przy brzegu. Nic mi sie nie stalo. Wstalem i zobaczylem ze na wodzie jest wysepka z wybudowana twierdza ktora jest polaczona z brzegiem mostem. To byla jedyna mozliwosc wejscia na gore. Twierdza byla strzezona przez wojsko. Kiedy podeszlem okazalo sie ze jeden z zolnierzy jest Polakiem. Udalo mu sie namowic swojego dowodce bym mogl wejsc na gore korzystajac z wojskowgo obiektu jako cywil. Tak wiec wszystko skonczylo sie na niesamowitym strachu i niesamowotym szxzesciu.

 3. Aleksandra (Gość) 9 marca 2014

  Śmierć w wyniku obrażeń doznanych w upadku

  Wielokrotnie , gdy byłam małym dzieckiem spadałam ze schodów w śnie.
  Natomiast dziś sen wyglądał następująco:
  Byłam w szkole, czekałam na lekcję języka angielskiego. W pewnej chwili upadłam ze schodów, a najdziwniejsze było to, że gdy ktoś wchodził ja spadałam. Czynność tę powtarzałam kilka razy. Jeszcze wcześniej byłam na dużej przerwie, a drzwi, by wejść do szkoły były zamknięte po skończonej przerwie. Na tych drzwiach dostrzegłam karteluszkę z moim imieniem i nazwiskiem . W końcu ktoś mnie wpuścił, wtedy właśnie czekałam i spadłam. Nic mi się nie stało, ledwo weszłam z powrotem na piętro. Gdy już weszłam ktoś zabrał mnie na badania, pobierał krew i takie tam. Przez okno w tej samej chwili machała mi przyjaciółka. Uśmiechnęłam się do niej. Po lekcji angielskiego poszliśmy na salę gimnastyczną. Tam był taki jakby murek, a ja sobie po nim z jakąś dziewczyną chodziłam. W pewnej chwili ni z tego ni z owego spadłam z tego murka, ze dwadzieścia metrów w dół razem z nią. Ona zmarła na miejscu, mój stan był bardzo ciężki, pojechałam do szpitala na operację. Mnie także nie udało się uratować. Co to oznacza?

 4. czarnaroza 2 listopada 2012

  upadek...

  Snilo mi się...nawet kilka razy,ze stoję na płycie betonowej która wisi w kosmosie... W koło nicość...sama ciemność...a ja z dreszczami i strachem spadam w dół.....

 5. megi224 (Gość) 21 marca 2012

  upadek w szkole

  śniło m się że byłam szkole na 2 pietrze i w pewnym momencie deska się złamała a ja spadłam na plecy na parter wszyscy nauczyciele się zbiegli i stwierdzili żeby mnie nie ruszać bo mogę mieć złamany kręgosłup zadzwonili po pogotowie.pogotowie przyjechało i zabrali mnie do szpitala i się obudziłam

 6. kola (Gość) 22 września 2011

  Spadanie z wieży

  Sen o spadaniu z wieży, z której wypadłam razem z kolegą, na jawie skończył się... pożegnaniem z pracą - jednego dnia zakończono z nami współpracę. Zaczynam wierzyć w senniki :)

 7. sixteen 27 lipca 2011

  upadek z górki

  Szłam z moim przyjacielem na ognisko do znajomych, ale oni nas wygonili, więc poszliśmy na spacer. Gdzieś siedliśmy pod drzewem, ale nie zauważyliśmy, że tu jest górka. Mój przyjaciel spadł i trafił do szpitala.

 8. STC (Gość) 3 czerwca 2011

  Jeden wielki koszmar!

  Śniło mi się, że byłem w domu z rodziną, była zima, chyba Wigilia, poszedłem do łazienki, gdzie zostałem zaatakowany przez wielkiego, czarnego psa, który poszarpał mi rękę. Jakoś się wydostałem i zatrzasnąłem drzwi. Po chwili inna scena, rozmawiam z matką, nie pamiętam o czym, słyszę dzwonek do drzwi, idę otworzyć i widzę blask jakby świec, mgłę, zaspy śnieżne - coś na kształt atmosfery zimowej. Nieopodal kilka starszych kobiet rzuca się śnieżkami, wtem jedna podchodzi do mnie i prosi o sznurek. Zapraszam ją do środka i mówię, żeby poczekała to poszukam. Po chwili wracam, a kobiety już nie ma. Wołam matkę, czy nie wie co się z nią stało, ale matka się nie odzywa. Czuję ciarki na plecach. Nagle zauważam, że coś się piecze w piekarniku, otwieram, a to odcięta głowa mojej matki. Budzę się zalany łzami.

 9. Błogosławiona (Gość) 8 kwietnia 2011

  Upadek

  Śniło mi się, ze byłam w ciąży i spadłam ze schodów... Toczyłam się długo i jak zleciałem na dół to "wyleciały" mi trojaczki. Jedno czarne, drugie żółte jak Japończyk, a ostatnie białe i rude... Oboje z mężem jesteśmy brunet/k/ami, czy to znaczy, ze urodzę nie jego dziecko?

 10. Kutz 5 kwietnia 2011

  Bieg i upadek

  Jestem na grillu ze znajomymi. Wstaję i biegnę swoją ulicą do domu (nie pamiętam po co) Jest ciemno, latarnie nie świecą, biegnę i upadam, czołgam się, walczę, żeby wstać, ale nie mogę. Czuję, jak ktoś mnie łapie i ciągnie w stronę domu, słyszę głos mojego dobrego kolegi. Przebudzam się na chwilę, po czym mam kolejny sen, że jestem w swoim łóżku, ktoś mnie masuje, po czym łapie za kark i nie pozwala podnieść głowę. Znowu się przebudzam, zasypiam i już trzeci sen: Rozmawiam z koleżanką, po czym ona mnie łapie i namiętnie całuje.

 11. marta938 8 lutego 2011

  upadek

  byłam w mieszkaniu jakiegoś dużego wieżowca ktoś ch w tym mieszkaniu chchiał skoczyć z okna.kobieta skoczyła a ja za chwile skoczyłam za nią.
  jednak nie spadłam a znalazłam się na dole i opowiadałąm tą sytuacje trzem koleżanką.

 12. klaudia (Gość) 30 stycznia 2011

  Upadek

  Byłam w swojej szkole ze swoją klasą graliśmy w piłke ręczną. I nagle sie przewróciłam, każdy zaczął się śmiać a ja poszłam do domu.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny