Sennik Uśmiech - SennikOnline.pl

Sennik Uśmiech

Nasze interpretacje snu uśmiech sprawdzają się w 83%

Znaczenie snu uśmiech

  7 10
 • Interpretacja:

  Uśmiech - widzieć: Rados­ne przeżycia.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 83% Nie 17%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. frusta 29 stycznia 2012

  powracający uśmiech

  śniło mi się, że byłam w knajpie ze znajomymi i był też mój były chłopak. byliśmy ze sobą 2 lata, ale zerwaliśmy ostatnio. w śnie jestem szczęśliwa, rozmawiam ze znajomymi i dobrze się bawie. Około 3 w nocy, jak już wróciłam do domu, siedze z mamą w kuchni i nagle dostaję od byłego smsa o treści 'tęsknie za Twoim uśmiechem. spróbujmy jeszcze raz'

 2. Ta.z.Grudnia 9 sierpnia 2011

  zabiegi

  Byłam w szkole po długiej nieobecności.Rozmawiałam z jakąś Panią o klasie do której chodziłam,powiedziała mi że polityczny profil dodali do klasy.Mi się to nie podobało i ustaliłam z Panią by chodzić do innej klasy.Potem przyszła jakaś inna Pani zaprowadziła mnie do gabinetu,było tam takie jakby łóżko co się kładzie u lekarza,kazała mi uklęknąć przodem do tego łóżka i wzięła jakiś nóż i mi rozcięła przy pięcie tam gdzie jest to ścięgno,rozcięła poziomo na jednej i drugiej nodze.Potem strzykawką coś mi wstrzyknęła do tych rozcięć,strasznie mnie to bolało jak mi wstrzykiwała coś.Myślałam że to koniec,ale nie.Powiedziała mi że nie mogę być taka smutna i z jednej strony twarzy jak i z drugiej rozcięła mi skórę i zszyła tak że cały czas byłam uśmiechnięta.Jak spojrzałam w lustro chciałam płakać , wyglądałam strasznie, nie mogłam nawet na chwilę przestać się uśmiechać bo ta Pani tak mi zszyła skórę z obu stron że wciąż byłam uśmiechnięta.

 3. judi80 (Gość) 13 lipca 2011

  , uśmiech

  W śnie ktoś idąc ulica uśmiechał się do mnie , potem podszedł i zaczął mnie macać i zdejmować ubranie , potem się to powtórzyło . Na końcu słyszałam strzał z pistoletu , była noc .

 4. vera 23 stycznia 2011

  uśmiech

  mój szef uśmiechał się do mnie bardzo szrokim, szczerym uśmiechem, miał ładne równe zęby. w realu nigdy tak się nie uśmiecha, nie ma też ładnych zębów.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny