Sennik Wampir - SennikOnline.pl

Sennik Wampir

Nasze interpretacje snu wampir sprawdzają się w 54%

Znaczenie snu wampir

  9 10
 • Interpretacja:

  Wampir - Potwór w snach pragnący wyssać całą krew. Kto widział wampira we śnie, będzie wykorzystywany na co dzień, nawet tego nie dostrzegając.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 62% Nie 38%

 • Interpretacja:

  Uważaj na oszustów; Uciekać przed - ciężka i trudna walka o zabezpieczenie bytu rodzinie. Patrz też --> Upiór.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 63% Nie 37%

 • Interpretacja: Karolina

  Te stwory nie żyją już dawno ale nadal uważaj
  i nie ufaj obcej osobie ! Obcy zawsze coś
  kombinuje !

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 75% Nie 25%

 • Interpretacja:

  wpadniesz w ręce oszustów

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 23% Nie 77%

15 5

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Nemo (Gość) 3 maja 2016

  Wampirzyca.

  Byłam w pomieszczeniu chyba jakieś piwnicy itd tam po prawej stronie w rzędzie siedziały wampiry chyba 3 2 kobiety i mężczyzna stałam tam i przypatrywałam sie nim słyszałam jak jakiś chłopak chyba mój kolega stał w drzwiach piwnicy i pytał sie mnie czy na pewno chce być wampirem lub chcesz być wampirem? A ja odpowiedział tylko dalej sie wpatrując w wampiry że lubie wampiry powtórzyłam to kilka razy i wampiry coś do siebie pogadały chyba że kto ją przemieni,mężczyzna nie chciał więc wstała jedna z kobiet,wampirzyca miałaczerwoną suknie z złotymi ozdobami włosy do ramion koloru brązowego ale miała icj strasznie dużo tak jakby natapirowane i ciemne oczy zapytała sie lub powiedziała coś do mnie ale ledwo co usłyszałam w końcu usiadłam razem z nią tak że widziałam 2 tamtych wampirów,wiem że sama tego chciałam by mnie ugryzła samowolnie,nie stawiałam oporu delikatnie przechyliłam szyje i wampirzyca ugryzła mnie w lewą strone szyji najdziwniejsze jest to że nie czułam bólu ale było mi za to bardzo przyjemnie pamiętam że wzdychałam z zadowolenia.W końcu wampirzyca przestała a ja otworzyłam przymrużone oczy poczułam wtedy delikatnie ślady ugryzienia ale nic mnie nie bolało i co dziwne nic sie nie zmieniło.

 2. Karolina (Gość) 2 lutego 2016

  Byłam Wampirzycą !

  Mój sen był taki że stałam przy lodówce i
  patrze się w lusterko i nagle otwieram buzie
  i widzę że mam kły i czerwone oczy nie wiem
  co to znaczy

 3. Eleonora (Gość) 17 sierpnia 2015

  Zęby

  Śniło mi się jak wampir wbił zęby w prawą część szyji czułam jak jego zęby wybijają
  się aż w mięśnie szyji , jak wysysa krew I ciagnie mnie skóra pod jego zębów , aż końcu zaczęłam odpływać, lecz w tej chwili pojawiał się drugi który miał niby mnie uratować ale obudziłam się z ogromnym bólem prawej części szyji i przerażona .

 4. Eleonora (Gość) 17 sierpnia 2015

  Zęby

  Śniło mi się jak wampir wbił zęby w prawą część szyji czułam jak jego zęby wybijają
  się aż w mięśnie szyji , jak wysysa krew I ciagnie mnie skóra pod jego zębów , aż końcu zaczęłam odpływać, lecz w tej chwili pojawiał się drugi który miał niby mnie uratować ale obudziłam się z ogromnym bólem prawej części szyji i przerażona .

 5. Eleonora (Gość) 17 sierpnia 2015

  Zęby

  Śniło mi się jak wampir wbił zęby w prawą część szyji czułam jak jego zęby wybijają
  się aż w mięśnie szyji , jak wysysa krew I ciagnie mnie skóra pod jego zębów , aż końcu zaczęłam odpływać, lecz w tej chwili pojawiał się drugi który miał niby mnie uratować ale obudziłam się z ogromnym bólem prawej części szyji i przerażona .

 6. finia (Gość) 6 marca 2015

  wampir

  Sniło mi się że mieszkam z wampirem, w dużym domu pełnym trupów, po jakimś czasie sama się nim stałam, a on uczył mnie pić krew. Było mi niedobrze, nie mogłam jej przyswoić. Ciemny, mroczny sen,

 7. lena (Gość) 6 września 2014

  Wampir

  Śniło mi się, że byłam w jakimś obcym miejscu, gdzie stało dwóch mężczyzn. Obydwaj byli wampirami, aż nagle jeden coś powiedział, zbliżył się do mnie i pił krew, ale z mojej wargi. Później zabrał mnie do jakiegoś domu i powiedział ze nie zrobi mi krzywdy. Nie wiem co o tym sądzić :P

 8. Elcia (Gość) 17 maja 2014

  Chyba byłam wampirem

  To pierwszy taki sen który mi się przyśnił o wampirach wogóle. Chodzę sobie po jakimś nieznanym domu, choć domyślam się że na co dzień w nim mieszkam. Po budynku dwupiętrowym ktoś się jeszcze kręci. Ta druga osoba chyba czegoś odemnie oczekuje, mam gdzieś wyjść lub coś zrobić. Ja jednak nie robię nic i czekam praktycznie bezczynnie. Choć nie widzę drugiego domownika, czuję jego złość i zawód słyszę jak się krząta. Kiedy mija pewien czas wymykam się na dwór, jest już szaro. Nie pamiętam po co wychodzę na ścieżce spotykam nieznanego faceta. Człowiek ten po minięciu mnie upada (momentu zaatakowania go nie pamiętam) a ja zawracam w stronę domu. Wędruje skalistym brzegiem morza, jest zupełnie ciemno, od wody wieje przyjemny wiatr. Rozmyślam o mężczyźnie który upadł, zupełnie go nie znam - nie czuje wyrzutów, tylko dziwną niepamięć. Fizycznie rozpiera mnie siła i moc, jakby chciała rozdymać mi płuca. Ten spacer sprawia że czuję się świetnie. Wkońcu znów znajduję się w domu, dostaje wiadomość - przybył 'ktoś ważny' i czeka przed budynkiem. Jednak wcale nie wchodzi do domu. Przed domem rozstawiony jest szczelnie zamknięty namiot, jak z zamierzchłych czasów. Trzy lub cztery postaci ubrane w czarne płaszcze z kapturami, to jego świta. Zapowiadają wizytę ale gość nie wychodzi, na zewnątrz jest południe i słońce pali pełnym blaskiem. Ja wiem że przybył wampir, choć sama nie uciekam przed słońcem. Wtedy się budzę, no i nie dowiedziałam się kto to był.
  Najdziwniejsze jest to że nie myślę o sobie jako o wampirce. Z kontekstu wynika że nocna wyprawa nie była bez celu. Nie pamiętam także momentu ugryzienia, jakby się nie zdarzył, lub pamięć go wyparła. W drodze powrotnej usiłowałam sobie uzmysłowić 'co też się wydarzyło'? Sen zaliczam do ciekawych, nie odczuwałam w nim strachu, tylko ... brak celu, wegetacje jakby.

 9. elena777 28 stycznia 2014

  wampir

  Ten sen śnił mi się już dawno, ale nadal go pamiętam. Byłam na jakichś zajęciach wieczornych. Siedziałem w drugiej ławce. Nie mogłam się skupić na lekcji bo ciągle myślałam o chłopaku który siedział z tyłu. Co ciekawe był wampirem z mojego ulubionego serialu. Wydawało mi się że ciągle na mnie patrzy. Bałam się go. Gdy lekcja się skończyła wyszłam i zaczęłam szybkimi krokami iść do domu. Wiedziałam że za mną idzie i niewiedzieć czemu poszłam przez ciemny park. Ciągle za mną szedł. Obudziłam się.

  niewiedzieć czemuniewiedzieć

 10. asdfghjkl (Gość) 19 stycznia 2014

  wampir

  Bylam w domu i bralam prysznic nagle weszla mama i powiedzialaze kolezanka przyszla i to byla moja przyjaciolka ktora powiedzila ze mnie gdzies zabietra i poszlismy na taka impree i wszystcy sie na mnie patrzyli jak na jedzienie xd i j sie spytalam oo co chodzi ona powiedziala ze to wampiry i byly tam tez osiby z mojej klasy i potem kilkacjhcialo mnie ugryzc tak zebym nie zauwazyla i jednemu sie udalo, co to znaczy?

 11. madzia1999x 19 stycznia 2013

  Wampir

  Śniło mi się, że jestem wampirem i uciekam przed nieznajomym. Próbuję lecieć ale nie udaje mi się.

 12. wiolka (Gość) 22 kwietnia 2012

  wampir

  Mi się śniło że do naszego miasta przybyli obcy ludzie i widziałam że mieli kły. Potem spotkałam ich w lesie i zaczęli mnie gonić i rzucać we mnie strzałami uciekałam. w końcu wbili mi strzałę w lewa łopatkę i straciłam przytomność. W śnie uważałam że strzała była nasiąknięta eliksirem zapomnienia. Potem się obudziłam i stali w okół mnie ale tak naprawdę nic nie pamiętałam. Zwieźli mnie do domu i wmawiali mi że mnie znaleźli w lesie. Potem znalazłam kartkę pisało na niej akademii wampirów. A potem się obudziłam. Fajnie by było żeby ten sen mi się powtórzył bo był bardzo realistyczny nawet poczułam ból jak wbijała mi się ta strzała. a te kły to na pewno znaczy że ktoś bliski umrze w mojej rodzinie zawsze się to sprawdza

 13. Mario (Gość) 7 lutego 2012

  Piwnica

  Wiec tak :
  Snilo mi sie ze bylem z 2 kolegami i chodzilismy po piwnicach . Nagle moj kolega zaswiecil latarka w ciemna strone i zobaczylem bialy cien przechodzacy z jednej strony na druga wiec wybieglem z 1 kolega a ten drugi zostal. Bylo juz ciemno i nagle zobaczylem Pare wampirow , chodzi mi o to ze byli razem ( para ) ktora idzie w strone lasu i nagle znika za moim blokiem . Pare razy juz mi sie ta para snila . i koniec Snu . Co to moglo znaczyc ??

 14. angela (Gość) 31 stycznia 2012

  lodówka z wampirem

  sniło mi sie ze ze znajomym wyciągalismy z rowu lodówke a w środku był wampir.... póżniej on ożył i wsadzilismy go do klatkiw jego domu

 15. Józek z bagien (Gość) 25 stycznia 2012

  Wampir

  Więc śniło mi się że byłem w lesie i widziałem grupkę dzieci, jedno z nich patrzyło się na mnie tak jakby chciało mnie zabić. Mówiło coś do mnie ale ja powiedziałem żeby spi***, a kiedy poszedłem w drugą stronę i byłem 500m od niego nagle rzucił czymś we mnie z nadludzką siłą, co sprawiło że pobliskie drzewo złamało się. Zacząłem uciekać, a dziecko pobiegło po swój przedmiot mordu. Później jak już uciekłem okazało się że mam coś co należy do wampirów. Potem z nimi walczyłem z nimi a potem kiedy straciłem siły jeden z nich mnie przemienił.
  O CO W TYM ŚNIE CHODZIŁO?!

 16. Magdalena (Gość) 27 grudnia 2011

  Poprosze o interpretację

  Więc śniło mi się iż byłam w ciąży z wampirem ( Jakubem ze zmierzchu) Opiekował się mną,przytulał,głaskał brzuszek,kochał nas. Ucieszył się kiedy zobaczył że jestem w ciąży.

  Dodam tylko iż w rzeczywistości bardzo bym chciała być w ciąży ze swoim partnerem,ale czasem jest tak,że nie do końca mu ufam.

  Czy sen ma powiązanie z rzeczywistością?Bardzo proszę o interpretację snu. Jeśli to możliwe proszę odpisać na maila chaning16@o2.pl

 17. Lysy (Gość) 22 września 2011

  Wampiry w lozku

  Mialem dzis sen spalem sam w swoim lozku byly w nim mapiry jeden na drugim lecz nie kasaly mnie , lezaly i mowily cos do siebie w dziwnym jezyku jeden mnie trzymal za reke tak jakby wyczowal moj puls ........ i wtedy sie obudzilem

 18. justi (Gość) 8 września 2011

  wampiry

  Bylam u znajomych z dziadkiem ale znajomi nie byli zwyczajnymi ludzmi. byli wampirami. gadalismy zjedlismy obiad a potem mama moich znajomych zapytala :,, Jak myslisz? Bedziesz kiedys wampirem?" zwalilo mnie to z nog. Powiedzialam :,, Raczej nie" popatrzyla na mnie chwile a potem powiedziala :,, przyzwyczajisz sie. To nie jest takie zle. ma swoje plusy."

 19. Ona (Gość) 19 sierpnia 2011

  Wampir

  Mnie sniło się, że jestem wampirem i mam dziecko, które nim nie jest. Pewnego dnia na obiad zaprosił mnie młody, przystojny mężczyzna. W trakcie obiadu okazało się, że i on jest wampirem, a jedyne czego pragnie to zabicie mojego dziecka. Na początku starałam mu się to jakos wypersfadować, jednak on nie zmieniał zamiaru i coraz bardziej pragnął krwi mojego maleństwa... Co było dalej nie wiem ponieważ wyrwano mnie ze snu.

 20. Wampir (Gość) 8 sierpnia 2011

  Wampir

  Ej SŁUCHAJCIE MIAŁEM TAKI SEN ZE JESTEM WAMPIREM COS JAKBY ZE ZMIERZCHU SKAKAŁEM PO DRZEWACH MIAŁEM SUPER SIŁE ITP I NIEWIEM CO TO MOZE ZNACZYC wogle chciałem pic krew !

 21. wampir (Gość) 3 sierpnia 2011

  wampir

  snilo mi sie ze zmienilem sie w wampira i tata zobaczyl moje kly i mnie wygnal opowiedzialem wszystko wojkowi ale go niestety zabilem

 22. aga (Gość) 3 sierpnia 2011

  wampiry

  no wiec snilo mi sie ze z rodzina prowadzilam walke z wamipirami ale jeden byl przyjazyny stanol po mojej stronie tak bylo tyle magi wampiry mialy slaby punkt jezeli olbrzymi wampir golem uderzyl kobiete to zamienial sie w proch jezeli wampir zwany cieniem spotkal wampirzyce slonce to gina byly ich tysiace snu nie dokonczylam ale pamietam ze mialam przyjaciela ktory byl wamipirem ale nie hccial i zamienil sie w myszke bo zrezygnowal.. ;p pokrecone troche a w zyciu na jawie rzeczywiscie ktos sie bawi moim kosztem jak by wypijal mi krew :P wszystko sie zgadaza

 23. Akoi (Gość) 2 sierpnia 2011

  Wampirzyca

  Śniło mi się że byłam w moim domu z kilkoma znajomymi. Graliśmy w gry i oglądaliśmy filmy, no... robiliśmy takie normalne rzeczy. W telewizji powiedziano że bardzo dużo osób jest porzucana w lesie, jednak nie widać nic, po za małymi dziurkami na np. nadgarstkach i szyi.
  Wcale nas to nie przestraszyło, więc bawiliśmy się dalej. Moja przyjaciółka powiedziała że idzie do toalety. Chwile po tym usłyszeliśmy krzyk i jeden z chłopaków tam pobiegł, ja zrobiłam to samo i wtedy ujrzeliśmy 2 piękne wampirzyce, w tym jedną była moja przyjaciółka. Ustałam przed nimi i przyglądałam się im, za nim moi koledzy zabrali mnie do szafy. Wampirzyca otworzyła drzwi i mnie ugryzła. Nagle moje ciało zaczęło się zmieniać, miałam większe piersi, dłuższe nogi. W końcu wszyscy byliśmy wampirami i służyliśmy wampirzycy która nas przemieniła.

 24. nana (Gość) 29 lipca 2011

  wampiry

  Pierwszy raz mi się śniły wampiry. Obrazy się zmieniały, pamiętam urywki.. spoglądam zza okno a tam zamiast mojego podwórka stoi wieża i stary wielki dom w stylu niemieckim-wiem że oni w nim mieszkają, inny fragment to siedzę na rynku (u siebie w mieście) i obok mnie siedzą wampiry, rozmawiają... ja wiem że oni nimi są ale oni chyba niewiedzą że ja wiem... jeden z nich próbuje mnie odciągnąć od nich, wiem że mnie nie skrzywdzi,chce mi pomóc.

 25. selena14 (Gość) 25 lipca 2011

  wampiry

  śniło mi się że byłam na jakiejś wyspie i na plaży razem z rodziną mieliśmy domek. W pewnym momencie na balkonie naszego domku pojawiło się kilka wampirów. Wyglądali jak z horrorów. Potem zaatakowali moją rodzinę a ja zaczęłam z nimi walczyć.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny