Sennik Węgiel - SennikOnline.pl

Sennik Węgiel

Nasze interpretacje snu węgiel sprawdzają się w 57%

Znaczenie snu węgiel

  10 10
 • Interpretacja:

  Węgiel - Sen o węglu pozwala oczekiwać korzyści finansowych. Pło­nący jasnym płomieniem węgiel przygotowuje na radosne wydarzenie. Tlący się i dymiący mówi o zagrożeniu pla­nów na przyszłość lub o żałobie w domu.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 69% Nie 31%

 • Interpretacja:

  Węgiel - dopalający się: Jesteś szczęśliwy, ponieważ czujesz się pewnie.
  Węgiel, kupować: Oznacza szczęście, spokój, dobrą sytuację finansową.
  Węgiel, rozżarzony: W ogóle nie przypuszczasz, że cię ktoś kocha.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 45% Nie 55%

 • Interpretacja:

  Bogactwo lub szczęście; Trzymać - szczęście lub radość; Żarzący się - miłosna namiętność lub szczera lub trwała miłość lub uważaj na zasadzki; Palący się - wiele przyjemności lub rozrywki; Zgasły - choroba lub czyjaś śmierć; Duża ilość - niebezpieczeństwo; Drzewny - pokonanie poważnych trudności przy pomocy przyjaciół; W węglarce - jesteś narażony na niebezpieczeństwo; W dole z węglem - zmartwienia lub straty w interesach lub rozczarowania w miłości.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 44% Nie 56%

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Bonia (Gość) 2 stycznia 2014

  góra węgla

  śniłam o wielkiej górze węgla , której pokonanie było było jedyną drogą ucieczki z jakiegoś miejsca, jakby z kopalni ,czy jakiegoś zakładu .Pokonałam tę hałdę . Czy oznacza to, że pokonam również niebezpieczną dla życia chorobę?

 2. Bonia (Gość) 2 stycznia 2014

  góra węgla

  śniłam o wielkiej górze węgla , której pokonanie było było jedyną drogą ucieczki z jakiegoś miejsca, jakby z kopalni ,czy jakiegoś zakładu .Pokonałam tę tę hałdę . Czy to oznacza , że pokonam również niebezpieczną dla życia chorobę ?? ?

 3. inez (Gość) 22 lutego 2013

  wegiel

  Śniło mi się że przed moim rodzinnym domem było dużo węgla i pytałam moją zmarła mame czyj to węgiel a ona mi odpowiedziała ze tato kupił? Co może znaczyć ten sen ?

 4. Patryk (Gość) 14 października 2012

  Brat przyniósł Węgiel

  Śniło mi się , że byłem na dachu i zadzwoniłem do Brata , czy mi węgla na bierze i do domu przyniesie. Przyniósł i rozmawiał normalnie z moją mamą. A przypomne , że moja mama z bratem jest pokłócona i od miesiąca nie otrzymóją z sobą kontaktu . Czy jest to jakaś przepowiednia ?? .. Również mojej siostrze śnił się nasz brat , ale u niej w śnie on płakał. Prosze mi napisać na emaila czy to jakaś przepowiednia. Email: ronaldo413@interia.pl

 5. nmaka (Gość) 4 marca 2012

  wegiel

  snilo mi sie że wielkim samochodem pojechalismy po wegiel i ja go ładowalam wielka maszyna do skrzynek.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny