Sennik Wejście - SennikOnline.pl

Sennik Wejście

Nasze interpretacje snu wejście sprawdzają się w 69%

Znaczenie snu wejście

  10 10
 • Interpretacja:

  Wejście - Powszechny motyw senny, który symbolizuje rozpoczęcie przełomowego okresu w życiu. Zwróć uwagę na rodzaj wejś­cia, czy prowadzi ono do domu (jaźń), jaskini (nieświadomość) czy tunelu (zawężone podejście do nieświadomości). Wejście zamknięte lub zablokowane może oznaczać trudności w doko­naniu przełomu lub niepodjęte jeszcze decyzje, które wpłyną na ten przełom. Jeśli wejście stoi otworem, moment przełomowy nastąpił i proces może przyspieszyć.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 75% Nie 25%

 • Interpretacja:

  Wejście - wejść nim: Obrałeś właściwą drogę do sławy i uz­nania.
  Wejście, znaleźć: Jeśli nie będziesz bardziej uważał, cały twój wysiłek pójdzie na marne.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 80% Nie 20%

 • Interpretacja:

  działasz bez rozwagi

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 33% Nie 67%

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. mmm (Gość) 12 stycznia 2015

  wejscie

  Małe kwadratowe wejście które jest bardzo ciasne. Nie mogę się poruszać ale wciąż jestem popychana do przodu. Jest zupełnie ciemno.

 2. zwierzęta (Gość) 31 maja 2012

  ania665

  poszłam na spacer i weszłam do kurnika widziałam kurczaki bez piór sowę pilnujących ich suchego miałczącego kota i barana z czerwonymi oczami

 3. Szkuner 5 sierpnia 2011

  Plywalnia

  Ide na wprost do wejscia na plywalnie przed wejsciem biegnie dwoch malych chlopcow zgobili swoje ubrania podnioslem weszlem wytrzepalem te ubrania i poskladalem potem przyszla do mnie zona z ktora nie jestem i zauwazylem ze moj syn jest w oknie i wypadnie i zaczelem krzyczec i skoczyl ale go zlapalem.

 4. izka19901 26 lutego 2011

  42-43 kg

  śniło mi się że schudłam z 62 kg do 42-43 kg.Mimo tego że nadal wygladałam tak samo.Ktoś kazał mi wejśc na wage. Uznałam że to nie możliwe że aż tyle schudłam.Po wejściu na wage okazało się że waże 42-43 kg

 5. pizzaboy 12 stycznia 2011

  wyprawa w miasto

  sen zaczął się od podążania ulica miasta było bardzo tłoczno.Idąc zauważyłem ludzi których nie lubię i gdy chciałem wejść do lokalu to jeden z nich przez moment zastawiał mi sobą drzwi ale udało mi się tam dostać potem każdy z nas zamówił pizze i piwo w lokalu panował nieco rozgardiasz wśród pracowników.

 6. Eloise (Gość) 8 stycznia 2011

  Obrona domu przed złą duszą, sex

  Mieszkałam w małej chatce z całą rodziną. Rodzicami i siostrą. Nad drzwiami były dziwne napisy (jak się później okazało ochronne). Miałam dziwne przeczucie że dom jest nawiedzany a przynajmniej coś jest nie tak. Zaczęło się w nocy. Coś niewidocznego zaczęło wyważać drzwi, rozwalać je na małe kawałeczki. Wstawialiśmy co chwile nowe, a te i tak były wyważane. Jednak zły duch nie mógł wejść. Drugiej nocy nie wiem skąd wiedziałam ale rysowałam jakieś znaki na froncie domu i odmawiałam dziwne modlitwy. Podziałało. Druga cześć snu była jeszcze dziwniejsza zaangażowane zostało moje spotkanie z jakimś bogaczem. Miałam pełnić rolę zwykłego towarzystwa. Tymczasem wyszło zupełnie inaczej. Zażyczył sobie seksu oralnego co też spełniłam bez zmrużenia oka... takich rzeczy nigdy normalnie nie robię. W pewnym momencie zorientowałam się że zamiast tego obcego faceta jest moja była miłość. Z którą usiłuje zerwać całkowicie kontakt. Doprowadziłam go do wytrysku i uciekłam gdyż chciał mnie nakłonić do czegoś więcej. Nie chodziło o to, że nie chce bo on mnie nadal pociąga tylko dlatego że sobie przyrzekłam że to już koniec.

 7. sati_17 30 grudnia 2010

  Śniło mi się, że wychodziłam ze szkoły i w wejściu stał mój chłopak z jego byłą dziewczyną i kimś jeszcze. Wszyscy rozmawiali, ale nie wiedziałam do końca czy mój chłopak z jego byłą też. Napisałam do niego sms-a czy rozmawiał z nią to on podał mi jej nr. gadu-gadu więc domyśliłam się,że tak i co więcej wziął od niej nr. gadu-gadu, bo wcześniej nie miał. Zadzwoniłam do niego powiedziałam, że jest kretynem i idiotą- rozłączyłam się. Byłam w tym czasie z koleżanką na mieście i powiedziałam jej, że zrywam z nim, a także, że napiszę na facebooku do Miłosza czy propozycja wyjścia na film jest aktualna.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny