Sennik Wejście - SennikOnline.pl

Sennik Wejście

Nasze interpretacje snu wejście sprawdzają się w 67%

Znaczenie snu wejście

  9 10
 • Interpretacja:

  Wejście - Powszechny motyw senny, który symbolizuje rozpoczęcie przełomowego okresu w życiu. Zwróć uwagę na rodzaj wejś­cia, czy prowadzi ono do domu (jaźń), jaskini (nieświadomość) czy tunelu (zawężone podejście do nieświadomości). Wejście zamknięte lub zablokowane może oznaczać trudności w doko­naniu przełomu lub niepodjęte jeszcze decyzje, które wpłyną na ten przełom. Jeśli wejście stoi otworem, moment przełomowy nastąpił i proces może przyspieszyć.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 71% Nie 29%

 • Interpretacja:

  Wejście - wejść nim: Obrałeś właściwą drogę do sławy i uz­nania.
  Wejście, znaleźć: Jeśli nie będziesz bardziej uważał, cały twój wysiłek pójdzie na marne.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 80% Nie 20%

 • Interpretacja:

  działasz bez rozwagi

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 33% Nie 67%

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. zwierzęta (Gość) 31 maja 2012

  ania665

  poszłam na spacer i weszłam do kurnika widziałam kurczaki bez piór sowę pilnujących ich suchego miałczącego kota i barana z czerwonymi oczami

 2. Szkuner 5 sierpnia 2011

  Plywalnia

  Ide na wprost do wejscia na plywalnie przed wejsciem biegnie dwoch malych chlopcow zgobili swoje ubrania podnioslem weszlem wytrzepalem te ubrania i poskladalem potem przyszla do mnie zona z ktora nie jestem i zauwazylem ze moj syn jest w oknie i wypadnie i zaczelem krzyczec i skoczyl ale go zlapalem.

 3. izka19901 26 lutego 2011

  42-43 kg

  śniło mi się że schudłam z 62 kg do 42-43 kg.Mimo tego że nadal wygladałam tak samo.Ktoś kazał mi wejśc na wage. Uznałam że to nie możliwe że aż tyle schudłam.Po wejściu na wage okazało się że waże 42-43 kg

 4. pizzaboy 12 stycznia 2011

  wyprawa w miasto

  sen zaczął się od podążania ulica miasta było bardzo tłoczno.Idąc zauważyłem ludzi których nie lubię i gdy chciałem wejść do lokalu to jeden z nich przez moment zastawiał mi sobą drzwi ale udało mi się tam dostać potem każdy z nas zamówił pizze i piwo w lokalu panował nieco rozgardiasz wśród pracowników.

 5. Eloise (Gość) 8 stycznia 2011

  Obrona domu przed złą duszą, sex

  Mieszkałam w małej chatce z całą rodziną. Rodzicami i siostrą. Nad drzwiami były dziwne napisy (jak się później okazało ochronne). Miałam dziwne przeczucie że dom jest nawiedzany a przynajmniej coś jest nie tak. Zaczęło się w nocy. Coś niewidocznego zaczęło wyważać drzwi, rozwalać je na małe kawałeczki. Wstawialiśmy co chwile nowe, a te i tak były wyważane. Jednak zły duch nie mógł wejść. Drugiej nocy nie wiem skąd wiedziałam ale rysowałam jakieś znaki na froncie domu i odmawiałam dziwne modlitwy. Podziałało. Druga cześć snu była jeszcze dziwniejsza zaangażowane zostało moje spotkanie z jakimś bogaczem. Miałam pełnić rolę zwykłego towarzystwa. Tymczasem wyszło zupełnie inaczej. Zażyczył sobie seksu oralnego co też spełniłam bez zmrużenia oka... takich rzeczy nigdy normalnie nie robię. W pewnym momencie zorientowałam się że zamiast tego obcego faceta jest moja była miłość. Z którą usiłuje zerwać całkowicie kontakt. Doprowadziłam go do wytrysku i uciekłam gdyż chciał mnie nakłonić do czegoś więcej. Nie chodziło o to, że nie chce bo on mnie nadal pociąga tylko dlatego że sobie przyrzekłam że to już koniec.

 6. sati_17 30 grudnia 2010

  Śniło mi się, że wychodziłam ze szkoły i w wejściu stał mój chłopak z jego byłą dziewczyną i kimś jeszcze. Wszyscy rozmawiali, ale nie wiedziałam do końca czy mój chłopak z jego byłą też. Napisałam do niego sms-a czy rozmawiał z nią to on podał mi jej nr. gadu-gadu więc domyśliłam się,że tak i co więcej wziął od niej nr. gadu-gadu, bo wcześniej nie miał. Zadzwoniłam do niego powiedziałam, że jest kretynem i idiotą- rozłączyłam się. Byłam w tym czasie z koleżanką na mieście i powiedziałam jej, że zrywam z nim, a także, że napiszę na facebooku do Miłosza czy propozycja wyjścia na film jest aktualna.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny