Sennik Welon - SennikOnline.pl

Sennik Welon

Nasze interpretacje snu welon sprawdzają się w 57%

Znaczenie snu welon

  9 10
 • Interpretacja:

  Zażyjesz szacunku, ale zawsze jest snem ostrzegawczym; Nosić - podstępne intrygi; Inni w welonie - wystrzegaj się łatwowierności lub zniesławienie lub fałszywi przyjaciele; Zakrywać się - chcesz ukryć swoje zamiary; Zniszczony - niepowodzenia lub zmartwienia; Zgubić - spełnienie marzeń; Dla kobiety - drobne nieporozumienia z ukochanym; Ślubny - spełnione nadzieje lub niespodziewane pomyślne zmiany; Nosić go - intratne interesy lub stały zysk lub przyjemności lub spełnią się Twoje nadzieje; Zniszczyć go - osamotnienie lub niepowodzenia; Wyrzucić go - dla małżonków rozstanie lub hańba; Żałobny - niepowodzenia lub kłopoty w interesach lub dolegliwości zdrowotne. Patrz też --> Chusta.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 70% Nie 30%

 • Interpretacja:

  Welon - Założenie welonu we śnie oznacza ukrywanie czegoś na jawie, niechęć do pokazania, jakim się jest naprawdę. Wi­dzenie innych w welonie oznacza, że starają się oni zmylić śniącego. Podarty welon narzeczonej to zgubione uczucia żywione do kogoś kochanego. Żałobny welon jest sztafa­żem; nosi się go na pokaz. W takim wypadku nie trzeba opłakiwać nikogo.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 56% Nie 44%

 • Interpretacja:

  Welon - ślubny: Twoje życzenie się spełni.
  Welon, ślubny zgubić: Korzystniejsze warunki w stosunku do konkurenta w miłości.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 0% Nie 100%

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. linda (Gość) 3 marca 2014

  welon

  śniło mi sie że mam na głowie biały welon ślubny,ale to nie był zwykły welon tylko zauważyłam że jest pięknie wyszywany

 2. smerfecia (Gość) 15 października 2011

  jagoda

  snil mi sie welon siedzialam w ciemnym pokoju i nagle pojawil mi sie w dloniach welon z kwiatami przypietymi na samym czupku zalozylam go na glowe i patrzalam w lustro po chwili go zdielam i polozylam obok kwiaty przy nim usychaly i po chwili znow byly swierze tak ze 3 razy to sie powtarzalo widzialam uschniete zaraz swieze

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny