Sennik Wiatr - SennikOnline.pl

Sennik Wiatr

Nasze interpretacje snu wiatr sprawdzają się w 48%

Znaczenie snu wiatr

  8 10
 • Interpretacja:

  Niespełnione obiecanki; Łagodny - spadek po krewnym lub dokuczliwa choroba w rodzinie; Szum - bolesne rozstanie; Silny - drobne kłopoty lub rozczarowanie w miłości; Iść pod - zwycięstwo w rywalizacji lub zaszczyty lub wyróżnienia; Dmie w plecy - realizacja zawiłych spraw. Patrz też --> Burza, Huragan, Trąba powietrzna, Wichura.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 58% Nie 42%

 • Interpretacja:

  Wiatr - jeśli gwiżdże: Ktoś ci składa puste obietnice.
  Wiatr, jeśli łamie i wywraca drzewa: Klęska w całym kraju.
  Wiatr, jeśli targa liśćmi drzew: W pracy utracisz zaufanie.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja:

  Wiatr - Napędza statek życia, jest duchowym motorem działania, wyzwala energię kierującą do wytyczonego celu i do jego szybkiego osiągnięcia, najprędzej, gdy wiatr wieje w plecy.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 45% Nie 55%

 • Interpretacja:

  Miłość Twojego partnera okaże się niestała  Słyszeć szumiący - niepowodzenie zamiarów

  Lekki - dobrzy ludzie pomogą w wykonaniu zamiarów

  Iść pod wiatr - zdobędziesz powodzenie, lecz z wielkim wysiłkiem

  Iść z wiatrem - znaleźć niespodziewanych pomocników

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 25% Nie 75%

15 5

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. zosiasamosia 26 maja 2015

  wiatr

  Sniło mi się, że na dworze bardzo mocno wiało. Ja byłam w mieszkaniu z siostrą i z mamą. Na podwórku stało dwóch mężczyzn ledwo utrzymujących się na wietrze. Wiatr otwierał okna. Usiłowałam zamknąć jedno z nich, ale wiatr był zbyt silny i znowu je otwierał.

 2. georgeb (Gość) 6 listopada 2014

  wiatr

  Siedziałem na drzewie i nagle zerwał się bardzo silny wiatr. Chwyciłem się mocnej gałęzi przy konarze, ale wiatr był tak mocny, że czułem, że nie utrzymam się długo.

 3. Dhanz (Gość) 25 kwietnia 2013

  aonzqZRPQTnsGQE

  Hmm..Jakbyś chciała wiedzieć Skarbie..byłem,jestem i będę zszwae,kiedykolwiek o to mnie poprosisz,kiedykolwiek tylko tego zapragniesz Marzyć,śnić o Tobie mogę,jedynie tylko na to nam pozwala te j .. u czucie!!!Czemu tylko na tyle?Chciałoby się powiedzieć,że chce sie wiecej..jednak złapać coś czego sie pragnie jest bardzo cięzko Nie powiem,że Kocham i Tęsknie lecz kogo to do chol obchodzi ?? Tylko mnie ?? Tylko ja ten czqas rozłąki potrafie zapamietać,potrafię tesknic To po to się staram,by wracając do domu zastać samego siebie bez Ciebie :/:/Dużo wiesz,wiecej chciała byś wiedzieć,nie wiele wiesz słonko..Jedno pytanie: Tyle Vi do S . M . wystarczy?

 4. rega (Gość) 3 sierpnia 2011

  wiatr

  Twój sen...śniło mi sie, że szłam z moja koleżanką przed moją siostrą i mamą a nagle jakis facet podszedł do mnie i koleżanki i chciał nas porwać a my mu chciałyśmy uciec wtedy przystawił nam broń do głowy. nagle ten sen się urwał i zaczęło mi sie śnić ze był mocny wiatr i dużo osób które znam było i wszyscy chcieliśmy sie schować w jakimś domu a na dworze ukazało się takie duże oko a mój kolega wtedy poszedł do lasu i się powiesił tylko nie wiem czy sam czy ktoś mu w tym pomógł

 5. paula1456 (Gość) 25 grudnia 2010

  Ślub...

  Śnił mi się mój własny ślub. Nie widziałam pana młodego, kościół był wypełniony gośćmi. Ja jednak nie byłam pewna czy chcę wziąć ślub i w pewnej chwili odwróciłam się i uciekłam sprzed ołtarza.Pamiętam też, że wtedy był straszny wiatr, bo musiałam trzymać swój welon rękami.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny