Sennik Widzieć - SennikOnline.pl

Sennik Widzieć

Nasze interpretacje snu widzieć sprawdzają się w 67%

Znaczenie snu widzieć

  8 10
 • Interpretacja:

  szczęście i radość

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 67% Nie 33%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. pina96 (Gość) 28 sierpnia 2016

  siostra

  Śniło mi się że jak miałam już iść spać to spojrzałam jeszcze przez okno i zobaczyłam moją siostrę przed domem kładąc pluszowego misia. Kiedy go położyła poszła dalej trzymając kilka innych misiów w rękach. Nagle zobaczyłam że tego misia co położyła przed domem zaczyna iść w moim kierunku. Szybko poszłam do swoich rodziców i zaczęłam krzyczeć że moja siostra idzie gdzieś w środku nocy. Potem szybko zeszłam na dół do okna i zobaczyłam jak moja siostra kuca i kładzie kolejnego misia ale tym razem koło niej była mała dziewczynka w białej piżamie mówiąc coś do niej. Zaczęłam jeszcze bardziej krzyczeć żeby moi rodzice zeszli na dół. Kiedy schodzili, przed moją siostrą pojawiła się kobieta w czarnych włosach pokazując jej że ma iść dalej. Pokazałam mamie tą kobietę. Ona wyjęła zdjęcie tej kobiety z kieszeni i powiedziała do mnie że mam natychmiast biegnąc po moja siostrę.
  Może mi ktoś powiedzieć co ten sen mógł oznaczać?

 2. onaonoaona (Gość) 12 czerwca 2013

  znajomy

  to dziwne ale śnił mi się znajomy sprzed 3 lat z którym byłam na koloniach, w pierwszym śnie był jego kolega który zostawił przez przypadek jego telefon a ja czytałam jego wiadomości, przeglądałam jego zdjęcia, siedziałam mu na facebooku, drugi sen był kilka dni później gdzie przyśnił mi się znowu on tylko tym razem widział mnie w dresie i nic więcej nie pamiętam wiem że jakoś zwrócił uwagę na mój ubiór że byłam przed lub po treningu. Nie pamiętam reszty snów tylko tyle co rzuciło mi się w pamięć.

 3. hektork23. (Gość) 11 października 2011

  nagość

  byłam w towarzystwie i przyszeł syn ze swoja dziewczyną , stanęli przedemną zupełnie nago trzymajac się za ręce , wyraźnie widziałam ich wygolone przyrodzenia.

 4. beti17 1 lipca 2011

  Umarł ale go widze....

  Śniło mi się że byłam na imprezie rodzinnej . I tam nagle chłopak mojej kuzynki złapał się za serce i stwierdzil ze umiera... następnego dnia spotkalismy sie znowu , wszyscy opłakiwali Tomka , a ja nie mogłam zrozumieć dlaczego bo cały czas go widziałam , powiedzialam : Dlaczego wy płaczecie? przeciez on siedzi tutaj ... wskazałam go palcem... rodzina stwierdzila ze mam jakies halucynacje że to moj wujek tam siedzi.....

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny