Sennik Więzienie karne (ciężkie) - SennikOnline.pl

Sennik Więzienie karne (ciężkie)

Nasze interpretacje snu więzienie karne (ciężkie) sprawdzają się w 73%

Znaczenie snu więzienie karne (ciężkie)

  8 10
 • Interpretacja:

  Więzienie karne (ciężkie) - Zamknięcie w nim to początek nowego życia. Z innych symboli należy wyciągnąć wniosek, czy będzie ono bar­dziej udane niż poprzednio.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 83% Nie 17%

 • Interpretacja:

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. kasia0443 4 marca 2011

  pusto

  To był budynek z szyb, miał coś jak ogordy zimowe, zupełnie puste, także ze szkła. Byłam w jednym z takich "ogrodów" był bardzo mały i byłam w nim zamknięta, widziałam resztę budynku i inne ogrody zimowe, nic pozatym, bo za szybą była gęsa mgła.

 2. didi 20 stycznia 2011

  więzienie

  byłam u siostry , była już odwilż na dworze . gdy szłam na przystanek autobusowy przechodziłam obok kuzynki i mojej matki chrzestnej . moja kuzynka szła z dwójką małych dzieci w wózkach spacerowych . jechała do sosnowca autobusem 260 . Jak wsiadałam do autobusu było już tam bardzo tłoczno , ja siedziałam z siostrą na tylnich siedzeniach. Tylko ja jechałam tym samym autobusem co kuzynka do Wrocławia. Do więzienia brata mojego chłopaka . widziałam po drodze sklep spożywczy , a jego brata w mundurze żołnierza z odznakami , a on był więźniem . Zaprosił mnie do swojej celi tam też był\li więźniowie. Jego łóżko było bardzo duże . z białym prześcieradłem. Chciał się ze mną kochać , ale ja się nie zgodziłam bo byłam z jego bratem, którego kocham. potem wróciłam tym samym autobusem na ksawere do domu. tylko jak wracałam było już lato.

 3. izunia1971 (Gość) 8 stycznia 2011

  pierścionek

  kupowałam pierścionek. mierzyłam zarówno złoty jak i srebny. złoty był duży i ciężki więc chciałam kupoć srebny

 4. ola9462 (Gość) 22 grudnia 2010

  Były chłopak

  Śniło mi się że poszłam do szkoły i spotkałam tam swojego byłego chłopaka i jego obecną dziewczynę. Chłopak udawał że mnie nie poznaje był ubrany w czerwoną płachtę która zakrywała mu połowę twarzy. Chłopak został zamknięty w jakimś lochu lub więzieniu. wołał mnie ale choć bardzo chciałam do niego podejść, nie mogłam pomachałam mu tylko i odeszłam.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny