Sennik Wilk - SennikOnline.pl
Sennik Wilk

Sennik Wilk

Nasze interpretacje snu wilk sprawdzają się w 62%

Znaczenie snu wilk

  10 10
 • Interpretacja:

  Wilk - Wskazuje na to, co w człowieku nieposkromione, na wła­sne „ja", z którym pozostaje się w nieustannej walce, i na stan napięcia duszy. Sny o wilkach powinny skłonić śnią­cego do dojścia do ładu z samym sobą. Wilk uczłowieczo­ny we śnie to wskazanie na człowieka użytecznego dla nas, jeżeli wcześniej nie zrobimy sobie z niego wroga. Według Artemidora widok wilka we śnie oznacza kogoś, kto źle życzy. Grecki badacz snów łagodzi to natychmiast, stwierdzając, że można rozpoznać niebezpieczeństwo i ob­ronić się przed nim.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 73% Nie 27%

 • Interpretacja:

  Symbol siły i niezależności lub fałszywa i zdradliwa osoba w otoczeniu lub łakomstwo, nieprawość i okrucieństwa; Być zagrożonym - będziesz zmuszony pożyczyć pieniądze lub zła wiadomość; Wyjący - niektórzy chcą Cię ubiegnąć lub poważne kłopoty z wrogami, którzy połączą siły; Spłoszyć - zwyciężysz wrogów; Goniące - uważaj na niebezpiecznych sąsiadów; Uciekać przed - oszust lub zdrajca koło Ciebie; Polować - przezwyciężenie trudności lub kłopotów; Odganiać lub zabić - fałszywi przyjaciele lub podstępni wrogowie lub zwyciężysz prawdziwego nieprzyjaciela lub wszelkie trudności; Stado - zadłużysz się. Patrz też --> Pies.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 72% Nie 28%

 • Interpretacja: Shizu

  Sen o wilku oznacza coś co przyjdzie w nieoczekiwanym czasie, najprawdopodobniej tym wilkiem jest wróg który chce nas zniszczyć w pewnym stopniu.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 64% Nie 36%

 • Interpretacja:

  Wilk - W ostrych sprzeczkach okażesz tchórzliwość.
  Wilki, słyszeć: Chcą cię obezwładnić pomó­wieniami.
  Wilki, widzieć: Będą ci zawracać głowę nie­uczciwymi propozycjami.
  Wilki, zabijać: Zdobędziesz renomę odważ­nego człowieka.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 53% Nie 47%

 • Interpretacja:

  Spotkasz dobrego przyjaciela i pozbędziesz się złych sąsiadów  Widzieć - w pobliżu znajduje się złodziej, na którego trzeba uważać

  Zabić wilka - pokonanie nieprzyjaciół, którzy chcą oczerniać

  Słyszeć wycie - ostrzeżenie przed niesumienną konkurencją

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 46% Nie 54%

 • Interpretacja: aras

  zabić wilka - stać się złym i żałować tego.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 29% Nie 71%

 • Interpretacja: senna

  sen o rozmowie z chłopakiem u niego w pokoju

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 20% Nie 80%

24 8

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Panna (Gość) 27 marca 2018

  Wataha wilków

  Siedzieliśmy u rodziny na grillu nagle przez bramę weszło spokojnie kilka wilków były jakby zagubione szukały jedzenia lub osobnika, który zginął po drodze nie były w żaden sposób agresywne jedne chodziły i czegoś szukały inne stały i przyglądaly się. Mój ojciec wstał i przegonil je wilki spokojnie wyszły przez bramę.

 2. Davmadmax (Gość) 16 listopada 2017

  Zabite wilki

  Sen był bardzo nie przyjemny. Jadę samochodem przez drogę którą zawszę wracałem od mojej byłej.Widzę rozjechane wilki i koło drogi grupki wilków co 400m, wyglądały jak by rozpatrzyły nad śmiercią przejechanych. Dodam że to nie ja je przejechałem! Jak odczytać ten sen. Jest to dla mnie dziwny sen dodatkowo że lubię wilki.

 3. Zazdrosna (Gość) 13 lipca 2017

  Wilk

  Witaj. Śniło mi się że szłam z moim narzeczonym i szliśmy u skraju lasu do jakiegoś ogniska był tam koleś który jak podeszliśmy zaczął się dobierać do mnie jakiś typek po czym moje oczy pobiegły na mojego chłopaka który przemienił się w wielkiego biało szarego wilka i stał nastroszony jak jeż i go zaatakował jak tryska na mnie krew to się obudziłam . Co to może znaczyć ?? Odpowiedz przyjmę na emaila puzdrus49@gmail.com

 4. Buzer (Gość) 30 kwietnia 2017

  Oczami wilka

  W moim śnie jestem wilkiem. stoje na takiej skale gdy nagle podchodzi do mnie 6 innych wilków, wchodzimy w lasy i zaczynamy gonić stado saren, rozbiegają się one w lesie a my ( całe nasze stado ) skupia sie na jednej gonimi ją cały czas jestesmy za nia o krok gdy nagle ja jako wilk wybiegam dalej i ją łapie w szczęki, zagryzam ją i wtedy się budzę.

 5. AdikAndroidTV (Gość) 10 lutego 2017

  Jestem wilkiem

  W tym śnie stoję na wysokiej górze, gdzie jestem
  Wystawiony na bezpośrednie działanie księżyca
  w pełni. Rozmyślam o swoim życiu, o walce żeby zmienić
  je na lepsze. Spoglądam na księżyc. Nagle moje oczy robią się żółte, zaczynają mi wyradtać kły i już podczas przemiany tracę ludzki głos, a zastępuje go wilczy skowyt w stronę księżyca. Co najzabawniejsze, czuję w tym śnie jakbym się odradzał. Jakby wracała odwaga i wola walki jakiej mi długo brakowało.

 6. barakuda (Gość) 3 stycznia 2017

  krążące wilki

  bez lęku przyglądająca się uważnie i w skupieniu a nawet z pewnym rozbawieniem krążącym wokół mnie, również uważnie przyglądającym się mi wilkom

 7. orpha (Gość) 21 września 2016

  wilki

  po osiedlu włóczyły się dwa srebrne zabiedzone wilki, postanowiłam im pomóc , dałam jeść a d dumny samiec podeszdł i powąchał mi rękę i dał się pogłaskać

 8. Tess (Gość) 9 lipca 2016

  Jestem wilkiem !!!

  W moim śnie byłam białą wilczycą, a naprzeciwko mnie stała 2 czarna wilczyca. Na znak zgody wymieniliśmy się podaunkami i rozstaliśmy się w pokoju, by żyć w zgodzie przez następne lata.

 9. anulka (Gość) 11 maja 2016

  wilk broni mnie przed niedzwiedziem

  Stoje pod jakims plotem. Z prawej strony atakuje mnie niedzwiedz-stoi nade mna i warczy. Z lewej strony stoi wilk, lapie zebami niedzwiedzia za lape i zaczyna nim krecic. Ja w tym czasie przeskakuje przez płot. A tam ktos mi mowi ze mam sie wynosic bo diabel nie chce zebym tu byla.

 10. Natka (Gość) 15 marca 2016

  Biały wilk

  Śniło mi się moje osiedle jadę pod bramkę widzę ogromne drżewo i białego wilka IDE w jego stronę pogarszał się namnie aja się uśmiechnełam on też pogłaskałam go i uciekł potem się zbudziłam

 11. Dajar1507 (Gość) 1 stycznia 2016

  wilki atakujące

  Kurcze... śniło mi się że byłam z dwiema bliskimi osobami w busie. I akurat jechalismy pod stromą górke cos w typie tych mostow opuszczanych i nagle nas wywalilo z busa on stal a ja z kims bylam na tej niby drode i trzymalismy sie zeby nie spasc mimo ze bylo yyy tlusto bo trudno bylo sie trzymac noo i ta 3 osoba znalazla sie nadole i zaczelo sie robic ciemno i przybiegla wataha bialych wilkow ktore zaczely gryzc tamtą osobe i o ile sie nie myle to byl jakis chlopak no i krzyczelismy ale swoj glos tylko slyszalam i potym zeszlam na dół i krzyczalam na te wilki i rzucałam wszystkim co sie dalo w nie. Wkoncu odeszly i patrze a ten chlopak niby mi bliski jest bez konczyn gornych i dolnych. Wiec wzielam te osobe na plecy i smiglowiec z ratunkiem nam przylecial. I tal lecielismy i wzieli tamta osobe jak by do hotelu luksusowego i mnie i drugą osobe zostawili w podobnym miejscu i znow wilki byly. Tez mrok i cos jakby obrzeza lasu jakiegos koncowka miasta. I tez za tamta osobe sie wziely i prawie tez konczyny zjedli ale wIelam i je kopalam i uciekly. Potym ranek i my w tym hotelu i byly 2 blizniaczki i inne osoby. One byly w sumie ladne ale jedna sie lol mną zainteresowała i chciala mnie pocałować ale nie pozwoliłam. Potym jakoś mi sie bardzo spodobała i potym sie ZAKOCHAŁAM W NIEJ!!! I sie w sumie obudzilam ale to dziwne... jak pomysle to jak bym ją znała ale nie wiem kto to

 12. nieznajoma (Gość) 24 grudnia 2015

  atakujący wilk

  Zaczeło się tak że rozmawiałam z koleżanką na mym podwórku, a potem poszliśmy za stodołę. Po chwili zobaczyliśmy jak jeden człowiek biegnie przez kukurydze, a za nim wilk. Wstaliśmy a on nas zauważył i zaczął gonić moją koleżankę, a ja krzyczałam "biegnij! Biegnij!!" kiedy zobaczyłam że mną się nie interesuje pobiegłam co sił w nogach do domu i opowiedziałam wszystko dla mojej siostry która była w domu a potem patrzyłam przez okno i widziałam ją leżącą i myśle "nie żyje?!" ale wstała. Wilka nie widziałam więc wyszłam. A tam policja, pogotowie, straż pożarna ona leży koło kukurydzy z wielką raną na łydce. A faceta przesłuchiwali. I się obudziłam.

 13. Shana (Gość) 18 września 2015

  Druga strona do watahy

  Kiedyś mi się śniła wataha wilków
  Wataha agresywnych wilków biegła ja byłam po drugiej stronie coś jakbym widziała wilki przez jakąś nie widzialną ścianę jakbym oglądała je w telewizji mogłam się przenosić w czasie i przechodzić na drugą stronę, nagle gdy przeszłam na stronę byłam w ciemnym miejscu, wyglądało jakbym była w ciemnej uliczce w ciemności pojawiły się jakieś zniekształcone kontury gdy się przyjrzałam ujrzałam watahę wilków nie były wobec mnie przyjaźnie nastawione, zaczęłam uciekać wataha mnie goniła, jeden z wilków zdążył mnie ugryźć gdy zdążyłam uciec, byłam ranna niestety nic już więcej się nie wydarzyło bo się obudziłam ze strachu sen był bardzo realistyczny, co może znaczyć?

 14. krwawamerry (Gość) 17 sierpnia 2015

  czarny wilk

  Snilo mi się ze razem z chłopakiem mieliśmy w lesie działkę i kemping robiliśmy ognisko chłopak wyrzucił kawałek kiełbasy za plot przyszedł worki czarny wilk zjadl ja podskoczył przez płot i zaczął nas gonić a my uciekliśmy do kempingu on stał pod oknami i skakal z kłami na wierzchu i z piana z pyska co to może oznaczać ??

 15. Dana (Gość) 12 kwietnia 2015

  Pożarta przez wilka

  śniło mi się ,że jestem przywiązana w lesie przez koleżankę do głazy z oddali zaczyna zbliżać się duży wilk ,podchodzi do mnie i zaczyna mnie pożerać ,najpierw urywa mi nogę i powoli kolejne części ciała ,dziwne jest w tym to ,ze następnie tak jakbym to nie była ja wracam do domu,gdzie czeka druga zakrwawiona koleżanka a ta ,która mnie przywiązała nie pojawia się już więcej . odjeżdża
  autem z dużą prędkością

 16. coTobyło (Gość) 14 marca 2015

  wataha

  Gdzie w lesie, przy hali "magazynie" ...niemam pojecia. Z kolegami przy jednej ze scian tej konstrukcji. Wpada watah zlych agresywnych wilkow, napawde groznych, wscieklych, wyjacych, warczacych . wszyscy spokoj "nie ruszaj sie nie uciekaj" ...mowia do mnie. Stoje, jeden z wilkow na wprost mnie wzrok w oczy, On Ja. stoje oOn warczy . Podchodzi Ja nieruchomy . Podchodzi "zabujca" wacha staj na 2 lapach wyciaga lape dotyka moich ust pazurami nie raniac Mnie. reszta watachy warczy ....nagle ten "zabujca" odchodzi. .....budze sie przestraszony, jak to by bylo naprawde.. Real !00%

 17. jjhf (Gość) 2 marca 2015

  niedzwiedz vs ja vs wilk

  niedzwiedz zaczal mnie gonic w lesie to zaczalm uciekac pozniej mialem moc latania i latalem kolo niego potem pojawil sie wilk i zaczal sie bic z niedzwiedziem przeniesli sie na jakas arene z plomieniami i niddzwiedz zacal donie mowic potem mialm wybor zabic go albo nie.. zabilem go wtedy przyslal mi sie na komorke w snie sms pozbyles sie kosarow nocnych WTTTTTFFFF

 18. efcia (Gość) 1 lutego 2015

  walka z wilkami o brata

  Snilo mi sie, ze brat zostal zaatakowany przez pake wilkow. Widzac to wyszlam z jakiegos domu i zaczelam walczyc z tym wilkami na skraju lasu. Brat przezyl.

 19. ami0004 (Gość) 26 stycznia 2015

  przyjazny wilk

  Byłam w domu nagle usłyszałam hałas przed drzwiami kiedy je otworzyłam zabaw żyłam mojego psa który bawi się z ogromnym biało-szarym wilkiem mimo to nie byłam przerażona ani zdziwiona zaczęłam się z nimi wygłosić. Co to oznacza?

 20. ruda (Gość) 21 grudnia 2014

  wilki

  Śniło mi się że jestem sama na znajomej mi polanie i w pewnej chwili zauważ ogromny las odrodzony metalową siatką i nagle zjawia się mój kolega i jakaś pani z aparatem robiąca mi zdjęcia nagle zpojrzałam na metalową siatke za którą zobaczyłam 3 sarny i 2 jelenie w pewnym momęcie mój kolega zaczoł iść w kierunku tej siatki zaczełam krzyczeć żeby się zatrzymał i nagle dostrzegła za siatą brązowego wilka stał nierichomo i patrzył na mnie wystraszyłam się i saczełam uciekać znalazłam się w batdzo dobrze znanym mi dworku przy stajni która była pełna siana w pewnej chwili zauwarzyłam że gonią mnie dziwnie wyglądające 4 wilki weszłam na strych ale ku mojemu zdziwieniu nie było na nim siana tylko właśnie ten las ogrodzony siatą byłam przerażona ponieważ pamiętałam tego brązowego wilka spojrzałam ma dranine ale wcześniej goniące mnie wilkwilki znikneły zeszłam pośpiesznie na dół i pobiegłam do kuchni gdzie pracowała moja mama przypomniało mi się że chce iść na sylwestra więc poprosiłam ją. O zgode i wyszłam zauwarzyłam 2 wilki stojące na parkingu wiec żuciłam się do ucieczki w kierunku domu ale przez rzekę którą musiałam przejść stały również 2 wilki więc rzuciłam się do ucieczki w kierunku domu szefowej mamy oraz jej córki którą bardzo lubie nagle minełam moją kolerzanke z klasy która się śmiała do mnie lub ze mnie. Potem się obudziłam zna może ktoś znaczenie tego snu ??

 21. niki (Gość) 28 listopada 2014

  o wilkach

  Pierw byłam na stacji czekałam na pociąg przyjechał wsiadłam do niego rozmawiałam z maszynistą a potem jak jechaliśmy pociąg popsuł się i jakoś znik. Potem byłam na pustkowiu na torach stało auto były góry i na tych górach było dużo wilków. Schowałam się do tego auta bo wilki zaczęły mnie atakować ale zdążyłam w ostatniej chwili wszystkie drzwi od auta pozamykać. Pamiętam ze w aucie były szyby z folii.

 22. Kris (Gość) 27 listopada 2014

  Wilk

  Stary dom jaggy zaps a piwnica ruszajoca sie Lanka lub przezyla dzewczynka skok Helena z drugiego pientra naulice biegnie i po hwil Zola za budynkami z tylu budynku wrack dziwna postac

 23. Stypciol (Gość) 21 listopada 2014

  Las, Niedźwiedź i Wilk

  Miałem sen w którym byłem w lesie i nagle zobaczyłem jak w moja stronę biegnie niedźwiedź to uciekałem przed nim, zobaczyłem takie łagodne zejście w dół na szczycie tego zejścia z którego schodziłem zobaczyłem taką dużą skałę to się pod nią schowałem.
  Gdy tam byłem zobaczyłem jakoś że na tej skale jest niedźwiedź.Pomyślałem że on tam będzie tak cały czas stał puki nie wyjdę, więc zszedłem z tej górki, obróciłem się i zobaczyłem że ten niedźwiedź nie umiał zejść z tej skały, lecz gdy zszedł to spadł z tej górki i chyba sobie połamał łapę. Niedźwiedź odpuścił sobie i już mnie nie ścigał, lecz zobaczyłem, że po drugiej stronie obserwował mnie wilk.Gdy go ujrzałem zaczął do mnie biec, ale ja się nie bałem bo wiedziałem, że to sen i lubiłem wilki, gdy do mnie podbiegł usiadłem na śniegu i zaczął mnie lizać.Gdy zamknąłem i otworzyłem oczy byłem w moim starym domu i razem ze mną był wilk i gdy wszedłemm do drugiego pokoju zobaczyłem z 7 małych czarnych wilczków.KONIEC

 24. markarol08 (Gość) 12 października 2014

  male wilczki

  Snily mi się dwa male wilczki podchodzące do moich nog ,nie balem się ich wcale może dlatego ze były takie male lecz byłem bardzo zdziwiony tym faktem . Co może taki sen znaczyc

 25. Diana (Gość) 24 września 2014

  W nocy z dnia 23.09 na dzień 24.09 śniło mi się ogrodzenie lasu. Z wewnątrz wyły wilki, warczały na mnie. Bałam się, ale narzuciłam na siebie coś, co miało mi się zidentyfikować z wilkiem. Nagle znalazłam się przy norze, którą widziałam pewnego dnia w lesie, dokładnie to samo miejsce, w którym byłam, wiem to stąd, że na gałęzi drzewa zostawiam skrawek swojej czerwonej kurtki, która pojawiła się również w śnie. Stałam obok szarego/białego wilka, który mówił do mnie w wilczy sposób, taka komunikacja. W podświadomości miałam, że to ten dobry, czułam, że będzie dla mnie taki przyjacielski, natomiast w krzakach czaiła się wataha polująca na mnie. Schował mnie do swojej nory i kazał spać, wiem, że obok ktoś, w zasadzie dwa wilki miały ze sobą stosunek seksualny.
  Dalej nie pamiętam, wiem ,że mnie chował przed watahą która chciała mnie dopaść. Jeśli ktoś zna znaczenie, niech napisze.. Wilki, te wyjące, chcące mnie dopaść pojawiły się w moim śnie już po raz trzeci, albo i czwarty. Wczorajszej nocy jedynie pojawił się ten dobry wilk.. Proszę o kontakt, jeśli ktoś zna znaczenie: e-mail- dianuska.12@o2.pl

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny