Sennik Wilk - SennikOnline.pl
Sennik Wilk

Sennik Wilk

Nasze interpretacje snu wilk sprawdzają się w 62%

Znaczenie snu wilk

  8 10
 • Interpretacja:

  Wilk - Wskazuje na to, co w człowieku nieposkromione, na wła­sne „ja", z którym pozostaje się w nieustannej walce, i na stan napięcia duszy. Sny o wilkach powinny skłonić śnią­cego do dojścia do ładu z samym sobą. Wilk uczłowieczo­ny we śnie to wskazanie na człowieka użytecznego dla nas, jeżeli wcześniej nie zrobimy sobie z niego wroga. Według Artemidora widok wilka we śnie oznacza kogoś, kto źle życzy. Grecki badacz snów łagodzi to natychmiast, stwierdzając, że można rozpoznać niebezpieczeństwo i ob­ronić się przed nim.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 75% Nie 25%

 • Interpretacja:

  Symbol siły i niezależności lub fałszywa i zdradliwa osoba w otoczeniu lub łakomstwo, nieprawość i okrucieństwa; Być zagrożonym - będziesz zmuszony pożyczyć pieniądze lub zła wiadomość; Wyjący - niektórzy chcą Cię ubiegnąć lub poważne kłopoty z wrogami, którzy połączą siły; Spłoszyć - zwyciężysz wrogów; Goniące - uważaj na niebezpiecznych sąsiadów; Uciekać przed - oszust lub zdrajca koło Ciebie; Polować - przezwyciężenie trudności lub kłopotów; Odganiać lub zabić - fałszywi przyjaciele lub podstępni wrogowie lub zwyciężysz prawdziwego nieprzyjaciela lub wszelkie trudności; Stado - zadłużysz się. Patrz też --> Pies.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 74% Nie 26%

 • Interpretacja:

  Wilk - W ostrych sprzeczkach okażesz tchórzliwość.
  Wilki, słyszeć: Chcą cię obezwładnić pomó­wieniami.
  Wilki, widzieć: Będą ci zawracać głowę nie­uczciwymi propozycjami.
  Wilki, zabijać: Zdobędziesz renomę odważ­nego człowieka.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 51% Nie 49%

 • Interpretacja: Shizu

  Sen o wilku oznacza coś co przyjdzie w nieoczekiwanym czasie, najprawdopodobniej tym wilkiem jest wróg który chce nas zniszczyć w pewnym stopniu.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja: aras

  zabić wilka - stać się złym i żałować tego.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 20% Nie 80%

 • Interpretacja:

  Spotkasz dobrego przyjaciela i pozbędziesz się złych sąsiadów  Widzieć - w pobliżu znajduje się złodziej, na którego trzeba uważać

  Zabić wilka - pokonanie nieprzyjaciół, którzy chcą oczerniać

  Słyszeć wycie - ostrzeżenie przed niesumienną konkurencją

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 38% Nie 62%

 • Interpretacja: senna

  sen o rozmowie z chłopakiem u niego w pokoju

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 19% Nie 81%

24 8

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. coTobyło (Gość) 14 marca 2015

  wataha

  Gdzie w lesie, przy hali "magazynie" ...niemam pojecia. Z kolegami przy jednej ze scian tej konstrukcji. Wpada watah zlych agresywnych wilkow, napawde groznych, wscieklych, wyjacych, warczacych . wszyscy spokoj "nie ruszaj sie nie uciekaj" ...mowia do mnie. Stoje, jeden z wilkow na wprost mnie wzrok w oczy, On Ja. stoje oOn warczy . Podchodzi Ja nieruchomy . Podchodzi "zabujca" wacha staj na 2 lapach wyciaga lape dotyka moich ust pazurami nie raniac Mnie. reszta watachy warczy ....nagle ten "zabujca" odchodzi. .....budze sie przestraszony, jak to by bylo naprawde.. Real !00%

 2. jjhf (Gość) 2 marca 2015

  niedzwiedz vs ja vs wilk

  niedzwiedz zaczal mnie gonic w lesie to zaczalm uciekac pozniej mialem moc latania i latalem kolo niego potem pojawil sie wilk i zaczal sie bic z niedzwiedziem przeniesli sie na jakas arene z plomieniami i niddzwiedz zacal donie mowic potem mialm wybor zabic go albo nie.. zabilem go wtedy przyslal mi sie na komorke w snie sms pozbyles sie kosarow nocnych WTTTTTFFFF

 3. efcia (Gość) 1 lutego 2015

  walka z wilkami o brata

  Snilo mi sie, ze brat zostal zaatakowany przez pake wilkow. Widzac to wyszlam z jakiegos domu i zaczelam walczyc z tym wilkami na skraju lasu. Brat przezyl.

 4. ami0004 (Gość) 26 stycznia 2015

  przyjazny wilk

  Byłam w domu nagle usłyszałam hałas przed drzwiami kiedy je otworzyłam zabaw żyłam mojego psa który bawi się z ogromnym biało-szarym wilkiem mimo to nie byłam przerażona ani zdziwiona zaczęłam się z nimi wygłosić. Co to oznacza?

 5. ruda (Gość) 21 grudnia 2014

  wilki

  Śniło mi się że jestem sama na znajomej mi polanie i w pewnej chwili zauważ ogromny las odrodzony metalową siatką i nagle zjawia się mój kolega i jakaś pani z aparatem robiąca mi zdjęcia nagle zpojrzałam na metalową siatke za którą zobaczyłam 3 sarny i 2 jelenie w pewnym momęcie mój kolega zaczoł iść w kierunku tej siatki zaczełam krzyczeć żeby się zatrzymał i nagle dostrzegła za siatą brązowego wilka stał nierichomo i patrzył na mnie wystraszyłam się i saczełam uciekać znalazłam się w batdzo dobrze znanym mi dworku przy stajni która była pełna siana w pewnej chwili zauwarzyłam że gonią mnie dziwnie wyglądające 4 wilki weszłam na strych ale ku mojemu zdziwieniu nie było na nim siana tylko właśnie ten las ogrodzony siatą byłam przerażona ponieważ pamiętałam tego brązowego wilka spojrzałam ma dranine ale wcześniej goniące mnie wilkwilki znikneły zeszłam pośpiesznie na dół i pobiegłam do kuchni gdzie pracowała moja mama przypomniało mi się że chce iść na sylwestra więc poprosiłam ją. O zgode i wyszłam zauwarzyłam 2 wilki stojące na parkingu wiec żuciłam się do ucieczki w kierunku domu ale przez rzekę którą musiałam przejść stały również 2 wilki więc rzuciłam się do ucieczki w kierunku domu szefowej mamy oraz jej córki którą bardzo lubie nagle minełam moją kolerzanke z klasy która się śmiała do mnie lub ze mnie. Potem się obudziłam zna może ktoś znaczenie tego snu ??

 6. niki (Gość) 28 listopada 2014

  o wilkach

  Pierw byłam na stacji czekałam na pociąg przyjechał wsiadłam do niego rozmawiałam z maszynistą a potem jak jechaliśmy pociąg popsuł się i jakoś znik. Potem byłam na pustkowiu na torach stało auto były góry i na tych górach było dużo wilków. Schowałam się do tego auta bo wilki zaczęły mnie atakować ale zdążyłam w ostatniej chwili wszystkie drzwi od auta pozamykać. Pamiętam ze w aucie były szyby z folii.

 7. Kris (Gość) 27 listopada 2014

  Wilk

  Stary dom jaggy zaps a piwnica ruszajoca sie Lanka lub przezyla dzewczynka skok Helena z drugiego pientra naulice biegnie i po hwil Zola za budynkami z tylu budynku wrack dziwna postac

 8. Stypciol (Gość) 21 listopada 2014

  Las, Niedźwiedź i Wilk

  Miałem sen w którym byłem w lesie i nagle zobaczyłem jak w moja stronę biegnie niedźwiedź to uciekałem przed nim, zobaczyłem takie łagodne zejście w dół na szczycie tego zejścia z którego schodziłem zobaczyłem taką dużą skałę to się pod nią schowałem.
  Gdy tam byłem zobaczyłem jakoś że na tej skale jest niedźwiedź.Pomyślałem że on tam będzie tak cały czas stał puki nie wyjdę, więc zszedłem z tej górki, obróciłem się i zobaczyłem że ten niedźwiedź nie umiał zejść z tej skały, lecz gdy zszedł to spadł z tej górki i chyba sobie połamał łapę. Niedźwiedź odpuścił sobie i już mnie nie ścigał, lecz zobaczyłem, że po drugiej stronie obserwował mnie wilk.Gdy go ujrzałem zaczął do mnie biec, ale ja się nie bałem bo wiedziałem, że to sen i lubiłem wilki, gdy do mnie podbiegł usiadłem na śniegu i zaczął mnie lizać.Gdy zamknąłem i otworzyłem oczy byłem w moim starym domu i razem ze mną był wilk i gdy wszedłemm do drugiego pokoju zobaczyłem z 7 małych czarnych wilczków.KONIEC

 9. markarol08 (Gość) 12 października 2014

  male wilczki

  Snily mi się dwa male wilczki podchodzące do moich nog ,nie balem się ich wcale może dlatego ze były takie male lecz byłem bardzo zdziwiony tym faktem . Co może taki sen znaczyc

 10. Diana (Gość) 24 września 2014

  W nocy z dnia 23.09 na dzień 24.09 śniło mi się ogrodzenie lasu. Z wewnątrz wyły wilki, warczały na mnie. Bałam się, ale narzuciłam na siebie coś, co miało mi się zidentyfikować z wilkiem. Nagle znalazłam się przy norze, którą widziałam pewnego dnia w lesie, dokładnie to samo miejsce, w którym byłam, wiem to stąd, że na gałęzi drzewa zostawiam skrawek swojej czerwonej kurtki, która pojawiła się również w śnie. Stałam obok szarego/białego wilka, który mówił do mnie w wilczy sposób, taka komunikacja. W podświadomości miałam, że to ten dobry, czułam, że będzie dla mnie taki przyjacielski, natomiast w krzakach czaiła się wataha polująca na mnie. Schował mnie do swojej nory i kazał spać, wiem, że obok ktoś, w zasadzie dwa wilki miały ze sobą stosunek seksualny.
  Dalej nie pamiętam, wiem ,że mnie chował przed watahą która chciała mnie dopaść. Jeśli ktoś zna znaczenie, niech napisze.. Wilki, te wyjące, chcące mnie dopaść pojawiły się w moim śnie już po raz trzeci, albo i czwarty. Wczorajszej nocy jedynie pojawił się ten dobry wilk.. Proszę o kontakt, jeśli ktoś zna znaczenie: e-mail- dianuska.12@o2.pl

 11. gość2 (Gość) 9 września 2014

  wilki pod drzewem

  dwa drzewa, z ciemnozielonymi liśćmi. ich korony jakby się rozstępowały i powiększały o kolejne piętra wzrostu- jasnozielone pędy rosnące w gore. ni sta ni zowąd, zamieniły się w jedno potężne drzewo pod którym stoją dwa wilki. piękne, łagodnie spoglądające w moim kierunku. Biało-srebrzyste, "wyczesane", z futrem niesamowicie i pięknie lśniącym. czuję się przy nich spokojnie. jakby szczęśliwa.

 12. lalusia64 (Gość) 7 września 2014

  wilk

  tej nocy śniły mi się jedna po drugiej kobiety o zew. cechach wilka, na łańcuchach ale bardzo pokorne.

 13. Cirilla (Gość) 26 czerwca 2014

  Zamiana w wilka

  Od jakiegoś czasu śni mi się że zamieniam się w wilka. Przemianę odczuwam wręcz fizycznie. Przemierzam lasy i knieje jakby zmierzajac do jakiegoś miejsca. Cudowny sen po którym budzę się wypoczęta jednak niepokojące jest dla mnie to że nie mam ochoty budzić się. Czuję się jak u siebie pośród lasów, spokoju i dźwięku łap miękko opadających na poszycie.

 14. Lüthien (Gość) 26 kwietnia 2014

  Las

  Śniło mi się, że jestem na jakimś festynie(lub czymś podobnym). Bliska koleżanka zaprasza mnie na spacer, zgadzam się. Były jakby dwa spacery w tym samym miejscu. Za pierwszym razem szłyśmy asfaltową(nie taką, na której jeżdżą samochody) po prawej stronie było jakby urwisko, na którym rosło dużo drzew liściastych(wydaje mi się, że to był las) a po lewej, trochę niżej miejscami zasłonięte lekko drzewami, plaża i bardzo spokojne morze - pamiętam, że była piękna pogoda, błękitne niebo i świecące slonce. Szłyśmy ta dróżką, koleżanka prowadziła chciała iść dalej, ale ja powiedziałam, że chcę zawrócić, ona po namawianiu mnie w końcu ustąpiła i zawróciłyśmy. Drugim razem zaszłyśmy dalej, za nami szedł mężczyzna, wyglądający jak typowy poszukiwacz przygód - kapelusz, aparat, krótkie spodenki, podobnie jak Indiana Jones :D nie znałam go. Tym razem zawróciłyśmy ponieważ las stawał się coraz bardziej ponury, suchy i przerażający, więc miałam złe przeczucia. Wracając zauważyłyśmy zbiegające z góry 2 niedźwiedzie polarne. Mężczyzna i moja koleżanka zaczęli panikować i chcieli uciekać drażniąc zwierzęta, a ja tylko na nie spojrzałam ze spokojem i zaczelam mówić, żeby mężczyzna i kolezanka się uspokoili i stanęli nieruchomo. Koleżanka posłuchała, a ten facet już nie i niedźwiedzie się nim zajęły, a my poszłyśmy dalej. Prawie przy końcu zobaczyłyśmy stado wilków zbiegające w naszą stronę, wtedy pierwszy raz się wystraszyłam, ale po chwili strach minal i zaczelam sie zastanawiać co robić i pojawił sie jakby nigdy nic ten mężczyzna i wilki się na niego rzuciły, a ja wykorzystując chwilę kazałam spanikowanej koleżance biec do morza i wilki to zauważyły i gdy my już byłyśmy w morzu one tam weszły i zatrzymały się przed nami, koleżanka zaczęła płakać a ja popatrzyłam przywódcy watahy w oczy przez dłuższą chwilę i nagle on jakby ze strachem wydał rozkaz reszcie i się wycofali, a my doszłyśmy(było płytko) do miejsca gdzie odbywał się festyn i potem ktoś mnie zabrał i powiedział, że muszę iść występować i na tym sen się skonczyl. Dodam tylko, że miałam wtedy prawie 40 stopni gorączki itp. :D

 15. Norą251 (Gość) 14 kwietnia 2014

  Własna ucieczka przedgroznymi ludźmi

  Śni mi sie często ze jacyś ludzie grupowo gonią mnie ze uciekłam z rzeźbi gdzie zabito ludzi i mnie oni tez chcieli zabić ale uciekłam ledwo . To jedna cześć snu a druga to taka zawsze śni mi sie ze latam unisze sie w powietrzu kiedy nadchodzi lawa tsunamiczy burza a ńawet dochodzi do takiego incydentuzena jawie na prawdę w rzeczywistości śpiąca tez cała w pozycji leżącej unoszenie sie w powietrze. Ci to znaczy?

 16. ja@ja (Gość) 22 października 2013

  jestem wilkiem

  Lubię wilki. Pewnej nocy przyśniło mi się, że jestem zwykłym szarym wilkiem. Ktoś we mnie strzelał. Uciekłam i prawie zabiłam strzelca. Jednak był jeszcze drugi, który poważnie mnie zranił. Kontynuacje tego snu miałam jeszcze parę razy. To było straszne

 17. deviant (Gość) 20 października 2013

  wilk

  Śniło mi się, że byłam w jakimś budynku. Przez otwarte drzwi zobaczyłam wilka, który kogoś zabił. Ledwo udało mi się zamknąć przed nim drzwi, wilk się siłował. Ja w międzyczasie obudziłam tatę. Wilk jakimś cudem wpadł do budynku. Zaczęłam przed nim uciekać, w końcu wzięłam noże, którymi zaczęłam w niego rzucać i wbijałam mu jeden z nich w serce. Ale ostatecznie wilka zabił tata, jednym ciosem. Co to może oznaczać?

 18. basia (Gość) 27 września 2013

  Ranny Wilk

  Wilk w moim śnie był ranny. Miał 2 wielkie rany na jednym boku. Zaprowadziłam go do weterynarza. Ba,nawet mnie rozumiał i chyba rozmawiałam z nim...dokłandnie nie pamiętam. Jednak był duży (prawie jak wilkołak jakiś),tylko na 4 łapach.

 19. Klaudia (Gość) 26 września 2013

  wilki

  kiedy byłam młodsza miałam sen, w którym normalnie spałam sobie na łóżku i nagle koło mojego łóżka znalazło się dużo wilków.. obudziłam się i uciekłam szybko do mamy a one dalej za mną biegły.. nie wiem co to może oznaczac.. nie raz śnił mi się taki sen.. na szczęście od dłuższego czasu już mnie się nie śnił.. chciałabym dowiedziec się co to oznacza.. ;/

 20. Elen1122 (Gość) 7 września 2013

  Człowiek wchodzący przez okno

  Czasami śni mi się człowiek który wchodzi przez okno do mojego pokoju. Usiada koło mnie i głaszcze mój policzek. Gdy wschodzi świt, całuje mnie i wychodzi. Budzę się gdy z okna spada doniczka. Wczoraj w ręce trzymałam pierścionek i karteczkę na której było napisane '' To może ci się przydać. Kocham cię całym sercem.'' Czy sny mogą być rzeczywistością ??

 21. Manila 1 września 2013

  Spotkanie z wilkiem

  Mój sen dzisiejszej nocy wyglądał tak: usłyszałam nagle hałas przy drzwiach, dziwny jak na człowieka. Podeszłam do drzwi i otworzyłam. Nagle nie wiadomo skąd zjawił się przede mną wilk o cudownych ludzkich oczach koloru zachmurzonego nieba. Przeszył mnie dreszcz strachu na ten widok i znieruchomiałam przez chwilę. Nie wiem jak długo ta chwila trwała i co działo się w mojej głowie. Myśli powędrowały gdzieś gdzie nikt ich nie widział i nie słyszał a mnie wydawało się że stałam się mumią która przybywa ze świata faraonów. Cóż było potem...w tym ludzkim bezruchu porwał mnie ten wilk. Nie wiem gdzie i dlaczego stałam się jego niewolnikiem. Obudziłam się nie wiedząc dokąd mnie zaniósł ten stwór z bajki o oczach zachmurzonego nieba.
  Pewnie na mojej drodze jest jakiś fałszywy przyjaciel......

 22. xDubu (Gość) 20 lipca 2013

  Bylam wilkiem.

  A wiec wszystko zaczelo sie w lesie. Bylam chudym wilkiem ktory uciekal przed jakims ogromnym zwierzeciem (nie moge sobie przypomniec nic procz bardzo dlugich, chudych kopyt. Tak jakby sarny, ale to nie byla sarna). Wskoczylam w waska druszke ktora byla z dwoch stron otoczona scianami z drzew. Jedyna droga prowadzila do przodu. Spotkalam na drodze male kroliczki i prawie wszystkie rozdeptalam, procz jednego ktory spojrzal za mnie z wyraznym strachem na jego ryjku i uciekl. Jak sie obruzilam widzialam wielkiego zajaca (ze trzy razy wiekszego od czlowieka, taki gigant mozna powiedziec) i wtedy zaczal mnie gonic a ja uslyszalam w tle "nigdy nie zabijaj wszystkich zwierzatek, ostatnie moze cie ostrzec przed niebezpieczenstwem). No I uciekalam a nagle las sie skonczyl i bieglam ciasna alejka ktora wydawala sie coraz ciasniejsza, na koncy widac bylo swiatelko. Gdy juz wyskoczylam z tej alejki znajdowalam sie w miescie, byla tam wielka wieza I glos znowu sie odezwal ze na wiezy jest luneta. No to wskoczylam na ta wieze i wtedy mi sie sen urwal.

 23. DaX94 (Gość) 6 lipca 2013

  Wilk na polanie

  Śniło mi sie że jestem szarym wilkiem. Chodziłem po lesie po czym zauważyłem drugiego wilka ale barwy brązowej biegłem ii biegłem za nim w tle leciała jakaś muzyka gdy w końcu go dogoniłem to powiedział mi tylko ,, już nie długo zobaczysz'' po czym odszedł aa ja się odwróciłem po czym nagle się obudziłem

 24. Pete (Gość) 15 maja 2013

  Wilki

  Ja dziś miałem sen o wilkach. Jedne mnie atakowały, niektóre ugryzły, walczyłem z nimi i uciekałem przez las a na gałęziach drzew wisały zakrwawione skóry obdarte z wilków od których byłem poplamiony ich krwią, dziwny sen, nie miałem takiego jeszcze. Wczoraj wyszedłem ze szpitala po operacji może to dlatego?

 25. Pete (Gość) 15 maja 2013

  Wilki

  Ja dziś miałem sen o wilkach. Jedne mnie atakowały, niektóre ugryzły, walczyłem z nimi i uciekałem przez las a na gałęziach drzew wisały zakrwawione skóry obdarte z wilków od których byłem poplamiony ich krwią, dziwny sen, nie miałem takiego jeszcze. Wczoraj wyszedłem ze szpitala po operacji może to dlatego?

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny