Sennik Wizyta - SennikOnline.pl

Sennik Wizyta

Nasze interpretacje snu wizyta sprawdzają się w 55%

Znaczenie snu wizyta

  9 10
 • Interpretacja:

  Wizyta - Dobre przyjmowanie gości to radosny marsz przez życie. Niemożność ugoszczenia wskazuje na wybrnięcie z danej sytuacji, niemiła wizyta - na antypatie lub uprzedzenia żywione na jawie.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 75% Nie 25%

 • Interpretacja:

  Niepotrzebne troski; Odbierać - nieprzewidziane, dobre zatrudnienie lub ktoś drogi się oddali lub Twoja miłość zgaśnie; Składać - polepszenie bytu lub niespodziewane znaczne szkody; W czarnym ubraniu - poważna choroba lub śmierć; Nieprzyjemna - podstępne działania wrogów; Przyjaciela - pomyślne wiadomości; Lekarska - nieprzyjemne odwiedziny lub duży zysk. Patrz też --> Goście, Odwiedziny, Przyjęcie.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja:

  Wizyta - Niepotrzebnie wydasz pieniądze.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 25% Nie 75%

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. harley (Gość) 10 września 2016

  wizyta

  Otóż śnił mi się..szpital. Był w miejscu gdzie chodziłam do gimnazjum. Działo się to tak jakby w starych czasach i tematyka i sam sen był jak horror. W śnie w owym szpitalu przeglądałam jakieś gazetki na ścianie. Czekałam na wizytę u "ginekologa". W pewnym momencie z gabinetu wyszła kobieta a za nią wyłowiła się lekarka..wyglądała jak w prawdziwym horrorze. Blond włosy, czerwona szminka rozmazują się na ustach, dość starsza Pani...przerażająca. Obróciłam się za kobietą która przed chwilą wyszła - lała jej się krew po nogach. Jednak tej Pani chyba to nie przeszkadzało. Wzięła torebkę i wyszła ze szpitala jak gdyby nigdy nic. Weszłam do gabinetu i tu się sen urywa. Za chwilę ukazuję mi się tylko auto w którym jadę i wielki kościół. Pamiętam tylko, że krzycząłam, że znów spotkam tą kobietę a tak bardzo tego nie chcę

 2. Kirke 4 grudnia 2012

  Dawny przyjaciel

  Śniło mi się że odwiedziłam mojego najlepszego przyjaciela od 3-12 roku życia(wyprowadził się) którego bardzo bardzo bardzo lubiłam i na koniec się prawie pocałowaliśmy

 3. sergia 23 stycznia 2012

  wizyty

  Najpierw piłam herbatkę u sasiada, który juz dawno nie zyje, było przyjemnie i serdecznie, potem szłam jakąś ulicą, padał deszcz i wiało. ?Z zewnątrz widziałam pokój hotelowy( hotel bardzo często pojawia się w moich snach), wewnątrz był mój mąż. Przechodziłam pokojami, widząc różnych ludzi. Przed wyjściem ponownie na zewnątrz, stał wózek z maleńkim dzieckiem. Dziecko spało spokojnie. Nie chciałam go obudzić. Ludzie mnie jakby nie widzieli. Było jasno

 4. Koteczka (Gość) 12 marca 2011

  Wizyta

  Śniło mi się że chłopak który mi się podoba przyjechał do mnie z kolegami. Dobrze dogadywał się z moim tatem. Zaprosiłam go do restauracji na obiad za 12 zł.

 5. Bani (Gość) 3 marca 2011

  wizyta w polsce

  Bylam w polsce i widzialam duzo starych znajomych a czesto mi bylo ciezko ich rozpoznac oraz o czym oni mowili

 6. malgrzata1959 4 lutego 2011

  wizyta

  byłam u znajomej w domu, która jest mi winna oddać pieniądze, jednak potraktowała mnie tak jakby mnie wogóle nie było, w domu u niej panował idealny porządek, wszystko było nowe - w rzeczywistości jest bałaganiarą i meble są stare i nieco popsute, wspomniałam jej o długu, to tylko spojrzała na mnie i nic nie odpowiedziała.

 7. gosia (Gość) 18 stycznia 2011

  wizyta

  odwiedziło mnie zupełnie niespodziewanie bardzo wielu znajomych- dobrych znajomych ludzi przyjażnie nastawionych

 8. darusia_96 31 grudnia 2010

  obcy i maly chlopiec

  byl wieczor nagle na niebie zauwarzylam maty statekkosmiczny, ktory wlesial do pojawiajacego sie wielkiego statkukosmicznego. wszystko obserwowal co jakis cczas pojawiajacy sie na dworzu gdzie byl snieg maly chlopczyk tylko w majtkach.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny