Sennik Włamanie - SennikOnline.pl

Sennik Włamanie

Nasze interpretacje snu włamanie sprawdzają się w 70%

Znaczenie snu włamanie

  8 10
 • Interpretacja:

  Włamanie - Brutalne wtargnięcie kogoś lub czegoś, na przykład do domu, oznacza wdarcie się nowych lub obcych elementów albo oko­liczności w życie danej osoby. Włamania zazwyczaj są poza naszą kontrolą. Strach we śnie może wskazywać na lęk przed tym, co dzieje się na jawie.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 78% Nie 22%

 • Interpretacja: Karmel99

  Głównego wątku snu zapomniałem ale śniło mi się, że byłem w domu mojej babci sam. Później musiałem szybko zamykać drzwi balkonowe od salonu w którym siedziałem. We śnie też była noc. Nic kompletnie nie było widać za szybą. Włamywacza nie zdążyłem wtedy zauważyć. Balkon już się otwierał więc uciekłem w popłochu do drzwi na korytarz zamknąć drzwi by nie spotkać włamywacza. Nie zdążyłem włożyć klucza do drzwi więc trzymałem klamkę dobre 2 minuty aż szarpanie ustało. Zamknąłem i z korytarza poszedłem do kolejnego pokoju od którego były uchylone drzwi. Wchodzę do niego, zamykam drzwi i na łóżku leży włamywacz który jak zamknąłem drzwi wyłonił głowę z gazety. Obudziłem się z cichym krzykiem.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 100% Nie 0%

 • Interpretacja: W-kowalska

  Śniło mi się że siedziałam obok w małym domku gospodarczym razem z mamą , siostra spała , mami nie chciała uwierzyć że ktoś wszedł do domu a był tam jakiś mężczyzna , chyba kradł , a na końcu chciał dom spalić , ale urwał mi się sen i nie wiem co dalej . :(

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 43% Nie 57%

 • Interpretacja: Chrumek

  Hej jest 05:02 i piszę do Was co mi się śniło . Tak więc jak już w tematyce jest włamanie , o tym będę pisać. Mam 2 okna skierowane na swój plac i dodatkowo na garaż . Wujek jeździ grać w tenisa i usłyszałem trzaski koło garażu popatrzyłem przez okno kiedy poszsedłem do kuchni po coś do picia zauważyłem że jest wujek przy stole i je kanapki. Było to dziwne , więc poszedłem do okna jeszcze raz i zobaczył mnie ten włamywacz poszedłem szybko zamknąć drzwi i zaraz dzwonek .Wchodzę do przedsionka i pytam kto tam a włamywacz na to ja do wujka . Wtedy najbardziej mnie zdziwiło skąd wiedział że do wujka (mniejsza) . Otworzyłem a ten że to napad i zaczyna się śmiać wujek podbiegł i z bara w te drzwi kolesiowi wyszla ręka do srodka a ja nogą zacząłem walić po dwrzwiach , szkoda że mu jej nie uciąłem :D . Wujek poszedł bo wiatrówkę ja zaś wziąłem metalowy pręt i czekaliśmy między czasie wujek zadzwonił na policje . Koniec :D Miazga mi się tak średnio podobał ten sen , ale na prawdę kiedy się to pisze , coś wspaniałego . Pozdrawiam . krzysiu :)

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 17% Nie 83%

15 5

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Gosc (Gość) 7 stycznia 2016

  Próba włamania

  W śnie jestem u siebie w domu , budzę sie jak by to było naprawde . Słyszę jakies dziwne głosy na zewnątrz . Podchodzę do drzwi wejściowych i przez małe okienko w nich widze na zewnątrz trzech mężczyzn z zachowania ich wynika ze chca sie do mnie włamać . Orientuje sie ze drzwi od domu nie sa zamknięte na zamek . W tym momecie jeden ze złodziej pociąga za klamkę . Ja włączam alarm i trzymam drzwi tak zeby nie weszli oni ciągną zeby otworzyć . Wiem ze zaraz przyjedzie ochrona i czekam na ten momet trzymając te drzwi ale ledwo daje radę je utrzymywać . Po mału tracę siły i drzwi otwierają sie coraz bardziej . Sen sie urywa w tym momecie .

 2. katyprism (Gość) 18 grudnia 2015

  Wtargnięcie do domu

  Śniło mi się że było lato, a ja razem z rodziną byliśmy w domu tylko że ja skądś dopiero wracałam i patrzę a mojej siatki czyli ogrodzenia jakby nie było nigdy i jakieś auto przejechało przez moją posesję. Weszłam do domu i zauważyłam że ktoś się czai za okanmi, jakiś pan i nagle wchodzi do domu i ja zaczynam krzyczeć aby weszedł i on jeszcze chwilę się nie odzywając pochodził z dziwnym wzrokiem i milcząc wyszedł i wtedy się obudziłam

 3. Chłopak 17 (Gość) 24 lipca 2014

  Włamanie

  Śniło mi się już chyba z 5 razy. Jakieś osoby, kobieta, mężczyzna chcą włamać się do mojego domu, zawsze stoję przy drzwiach slyszę mocne uderzenia w drzwi klatki, aż w końcu dostają się do niej później uderzają i szarpią drzwi od mojego mieszkania, sen jest nie do zniesienia, zawsze się urywa.

 4. speed81 (Gość) 27 grudnia 2013

  4;22 XD śniło mi się że jestem na opuszczonej hali i jeździłem na desce, (to miejsce jest realne bo tam właśnie jeżdżę na desce xD) i nagle słyszę że ktoś wszedł idę do pokoju wcześniej a tam jakiś ciemny typ i... I kurde się obudziłem przestraszony.

 5. Mała Mi (Gość) 15 lipca 2013

  Włamanie, strach, broń

  Witajcie. Dziś w nocy obudziłam się z krzykiem na ustach. Na ogół nie pamiętam snów, tak jakbym ich w ogóle nie miała. Ten jednak zapadnie mi w pamięć na długo. A więc, co mi się śniło: Na początku gadałam z jakimś gościem, twarz wydawała się znajoma jednak teraz nie potrafię sobie przypomnieć kogo mi ona przypominała. Nie pamiętam o czym rozmawialiśmy jednak wiem, że mówił coś w rodzaju "chciałbym abyś była moja, i tak będziemy razem".Kawałka snu nie pamiętam. Później wracałam z siostrą, wieczorem jednak nie wiem gdzie byłyśmy. Gdy zbliżałyśmy się do domu drzwi otworzyła nam jakaś kobieta, chyba ją znałyśmy. W środku był totalny chaos, wszystko poprzewracane, tak jakby włamywacz czegoś szukał, Cały dom zdemolowany. Ogarnęłyśmy go. Znowu był moment jakbym wyłączyła się ze snu bo kawałka znów nie pamiętam. Następnie wieczorem wracałyśmy z siostrą z pracy, busem. Był kierowca (ten facet z którym gadałam na początku snu), jakiś mężczyzna siedział obok kierowcy, Z tyłu byłam ja, siostra i jakaś dziewczyna. Zatrzymaliśmy się, do domu może miałam z 500 metrów, było go widać, światło świeciło się w pokojach. Nagle kierowca ruszył i przejechał nasz dom, ta sama kobieta co wcześniej, cała zapłakana wybiegła z naszego domu coś krzycząc, jakby za nami. Chciałam z siostrą wysiąść jednak kierowca wyciągną broń, długą strzelbę, jakby wiatrówkę, karabin. Wycelował w nas i zaczął coś mówić, że mogłam wysiąść jak się zatrzymał, przecież nie miałam daleko. Wolałam jednak z jakimś kolesiem pojechać w ciemnościach i czekać aż mnie pod dom zawiezie. Że jestem taka sama jak reszta i za to odpowiem. Krzyczałam, byłam przerażona. W końcu miał strzelić lecz obudziłam się własnym krzykiem. Nie mogłam później zasnąć. Strasznie bolało mnie podbrzusze a jestem w 22 tygodniu ciąży.

 6. Brygida (Gość) 20 maja 2013

  Włamanie .kradzież

  Śniło misie ,ze wyszłam z domu , zamknęłam drzwi na klucz , bo nikt w domu nie pozostał i wyszłam - na krótko . Sąsiadka wieszała na podwórku pranie i obserwowała tzn wiedziała ,ze nikogo nie ma w domu . Po czym wróciłam i patrze a drzwi od mieszkania są otwarte . Mówię do tej sąsiadki ( bo ona nadal jest na podwórku i doskonale zna sytuacje ) a wiec mówię do niej dlaczego drzwi są otwarte , przecież zamykałam je . A ona na to tak obojętnie pokiwała tylko głowa. Już wiedziałam,ze to musi być włamanie . Weszłam a tam wszystko splądrowane , szafki , tam w małym pokoiku , no i zorientowałam się ,ze zginęło 1,8 tys złotych , 1,5 tys dolarów oraz drogi aparat fotograficzny . Wiedziałam ,ze to jest sprawka sąsiadów tj ta sąsiadka miała synów złodziei , którzy w żywe oczy kłamali , kradli na oczach i wypierali się itd . Zgłosiłam sprawę na policje i wskazałam sprawców . Niestety policja powiedziała ,ze nie ma dowodów . Ja chciałam ,żeby policja zastosowała wykrywacz kłamstw i przesłuchała tych sąsiadów- złodziei . Natomiast policja powiedziała ,ze nic to nie da , bo oni są tacy sprytni,ze potrafią przechytrzyć ten wykrywacz kłamstw . Byłam bezradna.

 7. nata (Gość) 13 kwietnia 2013

  włamanie

  na podwórku zobaczyłam mnóstwo mebli, były to między innymi kanapy granatowe welurowe w drzewie, które najbardziej rzucały się w oczy. Jacyś ludzie je wynosili. Gdy otworzyłam dzrzwi tych mebli już nie było. Nagle pojawili się jacyś ludzie, którzy przybiegli do drzi, byli to cyganie pan w średnim wieku i kobieta, której twarzy nie pamiętam. Nagle pojawiła się córka, która również chciała ich przepędzić. Cygan puścił gaz łzawiący, córka osunęła się przy drzwiach, zemdlała, chyba chciał wtatgnąc do domu, takie miałam wrażenie. Ja strasznie się bałam, nagle się wybudziłam

 8. daro81 (Gość) 10 grudnia 2012

  Włamanie

  Na początku byłem w dużym domu, prawdopodobnie moim. Była noc. Słyszałem że coś się dzieje, jak by ktoś wybijał szyby. Miałem dziwne przeczucie że ktoś chce się włamać. Wstałem z łóżka i szukałem po oknach śladów włamania. Zobaczyłem że na podwórku idą jakieś dwie grupy ludzi - w oddali nie było widać dokładnie kto to i ilu ich jest. Wydawało mi się że 2 grupy po 4 osoby. Idąc dalej zobaczyłem rozbite małe okienka. Chyba wyszedłem na balkon (był dzień - jasno) i zapytałem kogoś (chyba sąsiada z domu obok) czy coś widział. Powiedział że włamuje się jakieś rodzeństwo 2 dziewczyny i chłopak. (Jakieś 2 dni wcześniej faktycznie słyszałem że włamali się w mojej okolice do kogoś, ale złapali ich bo był monitoring - jakieś dzieciaki po 14 lat). Wróciłem do domu i zobaczyłem jakiegoś goście z 2 dziewczynami - blondynkami podobnymi do siebie w kręconych włosach. Śmiali się - wiedziałem że to oni - zacząłem krzyczeć na nich, a oni podbiegli do okien i próbowali wtargnąć przez nie do mnie. Zacząłem się bronić ale nie imałem "sił" Zobaczyłem że ten gość wygląda jak wampir a one jak wampirzyce - w dodatku bez górnej części ubrania :P (Dziwny sen)... i w tym momencie obudził mnie jakiś huk w domu. Wstałem była 4 nad ranem. Obszedłem dom - na szczęście nic nie było...

 9. AKINOM (Gość) 14 czerwca 2012

  WŁAMANIE

  ŚNILO MI SIE ZE WCHODZE DO DOMU A TU OKNA POWYBIJANE Z EWIDENTNYMI CECHAMI WLAMANIA WYCHODZE NA BALKONIE SIEDZI KOBIETA W DZIWNYCH MOTYLKOWYCH OKULARACH PYTAM CZY WIDZIALA ONA MOWI ZE TAK ALE NIE POWIE ZE BYLA TO KOBIETA KTORA MI TO ZROBILA I W TEJ CHWILI CHODZI KOLO BLOKU I SIE PRZYGLADA
  DZIWNY SEN......

 10. miauu128 21 marca 2012

  próba włamania

  byłam z koleżanka w budynku gdzie było kilka sklepów po chwili coś się działo jakieś włamanie tom były dizeci w łóżkach pare wyprowadziliśmy to było strasznie poplątane .'/
  po tym uciekłysmy pływałam i jechałam na rolkach do domu . Tam o wszystkim zapomniałam i nagle napadła mnie myśl zeby zamknąć drzwi, gdy zamykałam główne drzwi usłyszałam samochód jak jedzie na moje podwórko. Zamknałam drugie drzwi i nagle slysze dzwonek i jakoś mężczyzna wali do drzwi i mówi ,,skarbie otwórz no co ty żarty se robisz"" a ja nic nie mogłam zrobić zatkało mnie zerkałam na niego przez drugie dzwie przez szybkę on mnie nie mogł widzieć ale patrzył mi sie w oczy to było straszne !! obudziłam się blada i cała spocona

 11. nikola (Gość) 5 marca 2012

  włamanie

  Sniło mi sie z jestem w domu z córka i jeszcze z kimś z rodziny.Nagle słyszę ż ktos jest za oknem i próbuje otworzyć okno.Staram sie im to uniemożliwić,gdyż okazuje się że to kobieta i mężczyzna.Niestety mężczyzna jest silniejszy i wraz z kobieta wchodzi do środka.ja płaczę i staram się wziaść ich na litość.udaje mi się.nic nie wynoszą z mieszkania.

 12. W-kowalska (Gość) 21 lutego 2012

  Włamanie .

  Śniło mi się że siedziałam obok w małym domku gospodarczym razem z mamą , siostra spała , mami nie chciała uwierzyć że ktoś wszedł do domu a był tam jakiś mężczyzna , chyba kradł , a na końcu chciał dom spalić , ale urwał mi się sen i nie wiem co dalej .

 13. Istnienie 29 sierpnia 2011

  wtargniecie nieznajomego do mieszkania

  sniło mi sie ze jestem sama w domu i wszedl do mnie nieznany mezczyzna majacy klucze nie wiadomo skad i jednoznaczie złapał mnie za udo ja wystraszona zaproponowalam by przyszedl za 2 godziny i on wyszedl ja obudziłam sie i pozamykalam wszystkie zamki i jestem przerazona.

 14. olcik (Gość) 9 sierpnia 2011

  Bal.

  Mi się śniła bardzo chora rzecz. Byłam na starodawnym balu, przebrana jak księżna. wszyscy byli tak ubrani. Nagle podszedł do mnie jakiś facet/chłopak i zapytał się czy chcę z nim zatańczyć. Zgodziłam się. Po tańcu poszliśmy do pokoju i zaczęliśmy się całować z zamiarem dalszej przygody. Stwierdziłam że muszę iść do łazienki i poszłam, ale nagle napadli na dom i wszyscy goście z balu pochowali się po pokojach. Ja byłam jedną z odważniejszych i stwierdziłam, że pójdę z nimi podyskutować, ale okazało sięże facet który ze mną tańczył oddał im wszystkie pieniądze i sobie poszli. koniec snu. : >

 15. lindzia (Gość) 27 czerwca 2011

  widze podjerzdzające czrne auto wysiadaja z niego conajmniej dwaj męzczyżni próbują wtargnąć do mojego domu tylnymi drzwiami udaje mi się ich pozbyć kłując ich po rękach widelcem po chwili wracają głownym wejściem przez uchylone w drzwiach okienko rozpylają jakiś gaz ze strachu się budzę

 16. doris25 19 stycznia 2011

  włamanie

  Śniło mi się że wróciłam do mieszkania /wynajmuję je na razie a wkrótce mam się wyprowadzać/ i okazało się że zostało okradzione a gospodarz domu widział ludzi jak wywożą z niego rzeczy i myslał to z naszego polecenia i nie zrobił nic.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny